Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα και γω εκανα την παραγγελια Sony PlayStation 5 + Ratchet&Clank: Rift Apart μετα απο ενα ποστ που ειδα στο φουμπου απο πλαισιο, το πρωι, πριν απο καμια ωρα με πηραν απο το πλαισιο και μου ειπαν οτι απο αυριο θα φυγει κιολας απο αυτους, λες και ειναι ψεμα εγω περιμενα απο του χρονου να το παρουμε ετοιμοπαραδοτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 λεπτά πριν, animae είπε

κωτσοβολος 10/11. (πλαισιο πριν 2 ωρες)

 

Εννιά στα δέκα που πωλούνται με καπέλο μέσα στο φόρουμ είναι από Κωτσόβολο, όποιος κατάλαβε, κατάλαβε...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Hellwarrior είπε

Παιδια, και παλι διαθεσιμο στο Γερμανο https://www.germanos.gr/skubundle/sku3670059
Μολις περασα παραγγελια.

Μόλις έβαλα κι εγώ παραγγελία. Για να δούμε αν θα παραδώσουν σύντομα, γιατί διαθεσιμότητα δεν είδα να γράφει κάπου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Disavowed είπε

Μόλις έβαλα κι εγώ παραγγελία. Για να δούμε αν θα παραδώσουν σύντομα, γιατί διαθεσιμότητα δεν είδα να γράφει κάπου...

διαθεσιμο αναφερει και παραδοση σε 2-4 μερες στο checkout. Πηρα και τηλεφωνο για επιβεβαιωση. Μου ειπαν υπαρχει γενικα αρκετη κινητικοτητα (κανεις δε το περιμενε) αλλα μαλλον θα προχωρησει κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω είναι τεράστια φουρνιά και μάλλον είναι και το τέλος των ....καπέλων στις αγγελίες!
ΌΛΟΙ πήραμε σήμερα και εννοείται θα πέσουν και τα κατάλληλα άκυρα τώρα στον Κωτσόβολο για τις παραγγελίες που ήδη περιμέναμε από .... Νοέμβριο! Εννοείται ποτέ ξανά από Κώτσο, μόνο ΠΛΑΙΣΙΑΡΑ, εγγύηση!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, hasiotis_john είπε

Νομίζω είναι τεράστια φουρνιά και μάλλον είναι και το τέλος των ....καπέλων στις αγγελίες!
ΌΛΟΙ πήραμε σήμερα και εννοείται θα πέσουν και τα κατάλληλα άκυρα τώρα στον Κωτσόβολο για τις παραγγελίες που ήδη περιμέναμε από .... Νοέμβριο! Εννοείται ποτέ ξανά από Κώτσο, μόνο ΠΛΑΙΣΙΑΡΑ, εγγύηση!

Αυτό ήταν όλη η φουρνιά των bundle, δεν ξέρω αν ήταν αρκετό για να εξαφανιστούν τα καπέλα στις τιμές, λογικά όμως θα υπάρξει μείωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, recklessbloodelf είπε

Μαγκες το εχει ο γερμανος ακομα.λετε να το παρω απο εκει η θα ειναι φαση κοτσοβολος;

Κανείς δεν ξέρει... Θέλει μόνο προπληρωμή, οπότε σκέψου το καλά αν δεν σου περισσεύουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, recklessbloodelf είπε

Μαγκες το εχει ο γερμανος ακομα.λετε να το παρω απο εκει η θα ειναι φαση κοτσοβολος;

Μην το σκέφτεσαι. Τώρα που προλαβαίνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λεω να περιμενω μπας και ανοιξει το πλαισιο ξανα.Γιατι εαν δεν κανω λαθος ειναι η δευτερη φορα που ανοιγει ο Γερμανος σημερα...

Επεξ/σία από recklessbloodelf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αστείο που βγήκαν κονσόλες στα ράφια (έστω και virtual) και το Public ακόμα δεν έχει καλύψει προπαραγγελείες. Αν με έκαιγε τόσο πολύ για το PS5 θα το έπαιρνα κι εγώ και θα ακύρωνα Public.

Οι μόνοι λόγοι που δεν το κάνω είναι γιατί πρέπει να πλησιάζει η ώρα που θα έρθει η παραγγελεία (11/11 την έκανα) και δε θέλω να πληρώσω 60 ευρώ για το Ratchet and Clank.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...