Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

33 λεπτά πριν, Manolo Sismanidis είπε

Μου ρθε μαιλ πλαισιο οτι τιμολογηθηκε κιολας, και ειναι ετοιμη για παραδοση στον χωρο μου, οτι θα περνα μεσα ιουνη αυθημερον σχεδον ps5 δεν το περιμενα, 

Τσακα τσακα δουλειές, Γερμανός ακόμα τίποτα, μην φάμε κανένα άκυρο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως αποτι μου ειπαν sony center- plaisio θεωρούν το θεμα στοκ ληγμενο θα υπαρχει τροφοδοσια  ανα εβδομαδα με αρκετα κομμάτια  να πω την αληθεια δεν κρατηθηκα και το πηρα απο γερμανο ή τουλαχιστον ετσι νομιζω απλα εχασα την απαλλαγη φπα γοατι εχουν κολοσυστημα εκει.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Tatofski64 είπε

Τσακα τσακα δουλειές, Γερμανός ακόμα τίποτα, μην φάμε κανένα άκυρο. 

Θα αρχίσω να ανησυχώ αν επιβεβαιωθεί αλλαγή κατάστασης κάποιου άλλου από αυτούς που παρήγγειλαν σήμερα από Γερμανό κ όχι η δική μου . 

 

Απο τη στιγμή που όλοι  του Γερμανού 16.6 είναι αναμονή όλα καλά ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Thanofski είπε

Θα αρχίσω να ανησυχώ αν επιβεβαιωθεί αλλαγή κατάστασης κάποιου άλλου από αυτούς που παρήγγειλαν σήμερα από Γερμανό κ όχι η δική μου . 

 

Απο τη στιγμή που όλοι  του Γερμανού 16.6 είναι αναμονή όλα καλά ...

Ευχαριστώ ξάδερφε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, agelosq είπε

Αυτό με την αντικαταβολή δεν ισχύει πήρα τηλέφωνο και μου λέει κανονικά μετρητα

Νομίζω ότι κανονικά απαγορεύεται. Κάθε εμπορική συναλλαγή άνω των 500 ευρώ δεν μπορεί να γίνει με μετρητά. Άλλωστε το λένε και οι ίδιοι στο FAQ τους.

Το πώς το επιτρέπουν, είναι άλλη ιστορία μάλλον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όσοι πήρατε το Ratchet μην το αγνοήσετε είναι το πρώτο πραγματικό next gen παιχνίδι που αναδεικνύει τις δυνατότητες του ps5. Επίσης είναι και μια απίστευτη παιχνιδάρα, συνδυασμός shooting platforming με πολύ σπιρτόζικο χιούμορ σαν ταινία της pixar (και οπτικά).

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να βλέπετε συχνα τος αγγελιες θα αρχισουν να ξεστοκαρουν οι μαυραγορητες  γιατι θα τους μένουνε στο ράφι.......... αν και τους αξίζει να τιμωρηθούν! 

  • Like 1
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήραν και εμένα από Sony center σήμερα αν ενδιαφερομαι ακόμα. Είχα μπει στην λίστα 1 Μαρτίου.  Αλλά τους είπα δεν ενδιαφερομαι γιατί το έχω ήδη. Γενικά υπήρξε πολύ κινητικότητα σήμερα! Εύχομαι όσοι το ήθελαν να κατάφεραν να παραλάβουν ένα κομμάτι! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή παρακολουθώ hardware και pc building γενικότερα σήμερα είναι λες και από κάπου ξεφούρνισαν πραμάτια. Ανέβηκαν κατακόρυφα οι διαθεσιμότητες σε hardware αλλά έπαιξαν και κονσόλες. Απο χτες έσκασε και το series x, σήμερα ps5, άντε να δούμε μήπως σταθούμε τυχεροί όσοι δεν μπήκαμε σε λίστες κτλ.

Γενική παρατήρηση πως παντού επικρατεί χάος. Χτες καλώ Γερμανό να ρωτήσω για ps5, αφού είδα οτι το απέσυραν απο το site και μου κίνησε την περιέργεια. Μια καλή κυρία με ενημερώνει πως στο site δεν υπάρχει αλλά έχουν έρθει κομμάτια σε καταστήματα. Με συνδέει με το ανάλογο τμήμα του κέντρου για να μου πουν οτι δεν υπάρχει κάτι και σήμερα σκάει αυτό 😧

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, sils είπε

Να βλέπετε συχνα τος αγγελιες θα αρχισουν να ξεστοκαρουν οι μαυραγορητες  γιατι θα τους μένουνε στο ράφι.......... αν και τους αξίζει να τιμωρηθούν! 

Δυστηχως δεν γινεται να τιμωρηθουν οτι και να συμβει. Ακομα και αυριο να ειχαμε κονσολες για ολους, θα το βαζαν 20 ευρο παρακατω σαν τιμη και αυτη θα ηταν ολη η χασουρα τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα ο Γερμανός πάλι μπαλάκια μυρίζουν, αν δεν παραδώσει ούτε φυλλάδιο δεν ξανά παίρνω από αυτούς.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος που τα είχε δώσει την προηγούμενη φορά που άνοιξε παραγγελίες και τελικά μας πακέτοσε είχε ταλαιπωρηθεί για το αυτονόητο. Να πάρει πίσω τα λευτα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παραγγελία σου καταχωρήθηκε με επιτυχία και έχει προχωρήσει στο στάδιο της επεξεργασίας.

Ενημερώθηκε: 16/06/2021 13:12

order-tracking.svg

Η παραγγελία σου είναι στο στάδιο της συλλογής των προϊόντων.

Ενημερώθηκε: 16/06/2021 15:46

order-tracking.svg

Η παραγγελία σου έχει τιμολογηθεί και προετοιμάζεται για αποστολή.

Ενημερώθηκε: 16/06/2021 21:33

Η παραγγελία σου έχει ήδη δρομολογηθεί για παράδοση στο χώρο σου στις 17/06/2021 με εκτιμώμενη ώρα παράδοσης 10:00 - 13:00.

 Από Πλαίσιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...