Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, GeorgeMan είπε

Απ' ό,τι φαίνεται η συχνή διαθεσιμότητα τελευταία, με αποκορύφωμα την άνω της μίας μέρας από το Πλαίσιο, δεν εκφράζει μία θετική τάση όπως θα θέλαμε να πιστέψουμε. 😕 

Καλό 2023(και άν)για να φυγουν αυτα απο την μέση

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-09-03/toshiba-warns-power-chip-supply-to-stay-tight-for-another-year

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα κάποια διαθεσιμότητα, την αφήνω παρακάτω είναι απο το  you.gr εάν ενδιαφέρεται κάποιος. (Είναι πακέτα)

https://www.you.gr/gaming/konsoles/oles-oi-konsoles/sony-playstation-5-825-gb-2nd-dualsense-charging-s# disc edition

https://www.you.gr/gaming/konsoles/oles-oi-konsoles/sony-playstation-5-digital-edition-2nd-dualsense-c digital

 

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήγα να μπω αλλά η digital δεν φαίνεται. Μάλλον εξαντλήθηκε. Πανάκριβα έχει την disc. Μήπως θυμάσαι πόσο είχε τη digital? Νομίζω το είχα απορρίψει απο την αρχή γιατί ήταν ακριβά στο συγκεκριμένο site. 

 

Επεξ/σία από sp3cial
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, June είπε

580 είχε τη digital με 2ο dualsense, hd camera και ένα παιχνίδι της επικογής σου

Παιχνίδι της επιλογής σου με digital? Πολύ αστείο.. Γενικά το you.gr τερμάτισε τα bundle του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που το ξανασκέφτομαι, δεν είμαι και 100% σίγουρος για το παιχνίδι.

 

Αλλά σίγουρα η τιμή ήταν 579,99 και σίγουρα είχε την playstation camera αντι για charging station!

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να αρχισω να χοροπηδαω απο την χαρα μου η με αυτην θα μεινω παραγγελεια 27/2 😨

1964171803_.png.2ef1f47023decc7a881bf64dea032f77.png

21 λεπτά πριν, Flangeman είπε

Να αρχισω να χοροπηδαω απο την χαρα μου η με αυτην θα μεινω παραγγελεια 27/2 😨

1964171803_.png.2ef1f47023decc7a881bf64dea032f77.png

μου ηρθε και με mail το παραστατικο οποτε εχω αρχισει και χοροπηδαω ηδη

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Flangeman είπε

Να αρχισω να χοροπηδαω απο την χαρα μου η με αυτην θα μεινω παραγγελεια 27/2 😨

μου ηρθε και με mail το παραστατικο οποτε εχω αρχισει και χοροπηδαω ηδη

Πάντος η κατάσταση της παραγγελίας σου είναι ακόμη σε "Συλλογή προετοιμασία" όπως και στην δική μου, ίσως να μην την έχουν αλλάξει ακόμη κατάσταση. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, jimmyh είπε

Πάντος η κατάσταση της παραγγελίας σου είναι ακόμη σε "Συλλογή προετοιμασία" όπως και στην δική μου, ίσως να μην την έχουν αλλάξει ακόμη κατάσταση. 

 

Τσεκαρε τα mail σου γιατι μου εστειλαν και εκει το παραστατικο δλδ την αποδειξη που λεει s/n κονσολας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Flangeman είπε

Τσεκαρε τα mail σου γιατι μου εστειλαν και εκει το παραστατικο δλδ την αποδειξη που λεει s/n κονσολας

Τότε είσαι σε καλό δρόμο🙂........εγώ έχω λίγο μέλλον ακόμη, η δικιά μου παραγγελία είναι μεταγενέστερη της δικιά σου..😉

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς καμία διαθεσιμότητα εδω και αρκετές μέρες, και πάνω που  λέγαμε ότι θα αρχίσει να είναι σχετικά εύκολα διαθέσιμη ... αναρωτιέμαι φέτος τι black friday θα κάνουν ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Adamakos33 είπε

Δυστυχώς καμία διαθεσιμότητα εδω και αρκετές μέρες, και πάνω που  λέγαμε ότι θα αρχίσει να είναι σχετικά εύκολα διαθέσιμη ... αναρωτιέμαι φέτος τι black friday θα κάνουν ???

2023 black friday και αν

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, jimmyh είπε

Τότε είσαι σε καλό δρόμο🙂........εγώ έχω λίγο μέλλον ακόμη, η δικιά μου παραγγελία είναι μεταγενέστερη της δικιά σου..😉

Πόσο μεταγενεστερα, φίλε; εγώ είμαι Μάιο, περιμένω υπομονετικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...