Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, closetkeeper είπε

Πόσο μεταγενεστερα, φίλε; εγώ είμαι Μάιο, περιμένω υπομονετικα

Και εγώ το ίδιο Μάιο, σίγουρα η υπόθεση χεριάζετε αρκετή υπομονή......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά!

Γνωρίζει κανείς τπτ νεότερο σχετικά με διαθεσιμότητα, κατά προτίμηση σε disk edition?
Μόνο στον Γερμανό κατάφερα να βρω διαθέσιμα, αλλά υποχρεωτικό bundle με 2ο χειριστήριο και 2 παιχνίδια.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ssnap είπε

Καλησπέρα παιδιά!

Γνωρίζει κανείς τπτ νεότερο σχετικά με διαθεσιμότητα, κατά προτίμηση σε disk edition?
Μόνο στον Γερμανό κατάφερα να βρω διαθέσιμα, αλλά υποχρεωτικό bundle με 2ο χειριστήριο και 2 παιχνίδια.

Απαντάς μονος σου στην ερωτηση σου....

Στον Γερμανο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, ssnap είπε

Καλησπέρα παιδιά!

Γνωρίζει κανείς τπτ νεότερο σχετικά με διαθεσιμότητα, κατά προτίμηση σε disk edition?
Μόνο στον Γερμανό κατάφερα να βρω διαθέσιμα, αλλά υποχρεωτικό bundle με 2ο χειριστήριο και 2 παιχνίδια.

Καλησπέρα μπήκα αλλά δε τα βλέπω. Μπορείς να βάλεις λινκ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Στα καταστήματα που βγάζουν τα "bundles",  ισχύει παντού το"παίρνω μόνο το πλευ αν θέλω;";Ή εξαρτάται απτην περίσταση;Ρωτάω διότι θέλω να παραγγείλω στην επόμενη διαθεσιμότητα,ανεξαρτήτως καταστήματος(προφανώς στην τιμή του και όχι παραπάνω).

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Fontas499 είπε

Καλησπέρα,

Στα καταστήματα που βγάζουν τα "bundles",  ισχύει παντού το"παίρνω μόνο το πλευ αν θέλω;";Ή εξαρτάται απτην περίσταση;

Εαν η χρέωση του παιχνιδιου του bundle γίνεται ξεχωριστά απο την κονσόλα,τοτε έχεις το δικαιωμα να επιστρεψεις πισω το παιχνιδι,να παρεις τα χρηματα σου και αρα να παρεις πχ μονο την κονσολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο you.gr το παιχνίδι χρεωνόταν σαν "δώρο" με τιμή 0.01€, οπότε έπρεπε να παραλάβεις όλο το πακέτο.

Αυτό με τις επιστροφές νομίζω ίσχυσε μόνο στο Ratcher & Clank bundle.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Mel27 είπε

Παρακαλώ αν κάποιος δει οποτεδήποτε αν υπάρχει διαθεσιμότητα να γράψει εδώ να προλάβουμε και οι υπόλοιποι. Ευχαριστώ εκ των προτέρων...!!!

Αφήνοντας το link αν είναι εφικτό. Γιατί κάποια bundles έχω παρατηρήσει ότι δεν τα βγάζουν στην αναζητηση! Μακαρι να δούμε κάτι αυτή τη βδομάδα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις ρώτησα στο Κώτσο και μου είπαν ότι είναι άγνωστη ακόμα η διαθεσιμότητα ..
 

Επεξ/σία από hasiotis_john
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

Μόλις ρώτησα στο Κώτσο και μου είπαν ότι είναι άγνωστη ακόμα η διαθεσιμότητα ..
 

μια από τα ίδια και σε μένα , μάλλον θα το κυνηγήσω από αλλού...... και θα ακυρώσω μετά από Κωτσόβολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, jimmyh είπε

μια από τα ίδια και σε μένα , μάλλον θα το κυνηγήσω από αλλού...... και θα ακυρώσω μετά από Κωτσόβολο.

Ασε και εγω εχω αγανακτησει ειδικα τελευταια που το σκεφτομαι και βλεπω μικρες διαθεσιμοτητες απο εδω και απο κει.Δεν εκανα εγω την παραγγελια αλλα πρεπει να ειναι ΠΡΟ-παραγγελια disc Νοεμβριου κωτσο.Στις επομενες διαθεσιμοτητες θα το τσιμπησω απο αλλου και οταν και αν ποτε παρουν,θα ακυρωσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...