Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 ώρες πριν, PanozX είπε

οσοι προπαρηγγείλαν απο vodafone ξερουν, δεν εχουν ουτε συστημα για κατασταση παραγγελιας, μιλας με virtual shop σου λεει ο ενας απο 19 θα ξεκινησουμε να στελνουμε μιλας με τον αλλο σου λεει 19 θα παραλαβεις περνεις στο 13830 και παλι δεν ξερουν ακριβως. Σε κάνει να νιώθεις φουλ αβεβαιότητα βέβαια το θετικο ειναι οτι ειναι η Vodafone και ελπιζεις οτι εχει αλλο deal με sony οποτε δεν θα υπαρξει θεμα για ολους εμας που ειμαστε στο πρωτο κύμα

Εγώ προχτές σε τηλέφωνο με τη vodafone είχα τα ίδια με σένα, αλλά σήμερα τύπος που ακουγόταν αρκετά πιο σίγουρος μου είπε πως τα έστειλαν ήδη στις μεταφορικές και σήμερα θα λάβω μήνυμα από τον κούριερ. Όντως μου ήρθε το μήνυμα και μπαίνοντας με το tracking λέει επιλεγμένη παράδοση 19/11 μέχρι τις 17:00. Μένει να δούμε αν ισχύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, Akron είπε

Εγώ προχτές σε τηλέφωνο με τη vodafone είχα τα ίδια με σένα, αλλά σήμερα τύπος που ακουγόταν αρκετά πιο σίγουρος μου είπε πως τα έστειλαν ήδη στις μεταφορικές και σήμερα θα λάβω μήνυμα από τον κούριερ. Όντως μου ήρθε το μήνυμα και μπαίνοντας με το tracking λέει επιλεγμένη παράδοση 19/11 μέχρι τις 17:00. Μένει να δούμε αν ισχύει.

πια courier?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Taoustaoys είπε

Όπως είχα πει εγώ άργησα να την παραγγείλω στις 16/10/2020, μόλις μίλησα με τον κοτσοβολο και επισυνάπτω τη συζήτηση. Screenshot_20201118-171419.png.e8edf32ecd7db4891229672a2dffab19.png

Το ιδιο μ ειπε κ εμενα ποτε το ειχες παραγγελει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Akron είπε

Easy-mail

Ούτε καν την έχω ξανακούσει.

μην αγχωνεσαι ολα καλα ! εγω μιλησα με ατομο που εχω μεσα και μου λεει ολα κομπλε ακομα δεν εφτασε στην θεσσαλονικη αλλα εχει φυγει απο την easy mail αθηνας αυριο μου λεει ξεκιναν οι παραδοσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Voda και μένα με πήραν και λένε για παράδοση 15-25 Δεκέμβρη. 

Είχα προπληρώσει όλο το ποσό. Φυσικά έριξα άκυρο και ζήτησα refund. 

Παραγγελία 07/11, ενώ ηταν διαθέσιμο κλπ!

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, juliahna12 είπε

Voda και μένα με πήραν και λένε για παράδοση 15-25 Δεκέμβρη. 

Είχα προπληρώσει όλο το ποσό. Φυσικά έριξα άκυρο και ζήτησα refund. 

Παραγγελία 07/11, ενώ ηταν διαθέσιμο κλπ!

καπιοι δεν το προλαβαν 7/11 γιατι ανεβηκε το post εδω και εγιναν παρα πολλες παραγγελιες και στην vodafone αλλαζουν αποθεμα απο οτι καταλαβα μια φορα την εβδομαδα 

Επεξ/σία από PanozX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, PanozX είπε

καπιοι δεν το προλαβαν 7/11 γιατι ανεβηκε το post εδω και εγιναν παρα πολλες παραγγελιες και στην vodafone αλλαζουν αποθεμα απο οτι καταλαβα μια φορα την εβδομαδα 

Παίζει ναι. Αν και έκανα πολύ γρήγορα μετά το ποστάρισμα.. Δεν πειράζει όμως, να το χααρείτε όσοι το πάρετε παιδιά, κάποια στιγμή και όσοι μείναμε απ εξω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, GiorgosNGR είπε

Το ιδιο μ ειπε κ εμενα ποτε το ειχες παραγγελει;

16  Οκτωβρίου, άργησα, αν καταφέρω και το βρω πουθενά αλλού πάω για ακύρωση, το είχα πληρώσει ολόκληρο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...