Προς το περιεχόμενο

[ΚΑΡΕΚΛΑ] δρομέας reflex d 227€ [ΤΕΛΟΣ]


artlu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Total black είχε ετοιμοπαραδοτη στο κατάστημα της Αθήνας όταν είχα ρωτήσει, οπότε όποιος την προτιμήσει γλιτώνει και την αναμονή

Επεξ/σία από kakofonixx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 511
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 23/11/2020 στις 10:15 ΠΜ, newnick είπε

Καλημέρα,

Την έχω εγώ εδώ και ένα χρόνο. Η προηγούμενη μου ήταν sato και αυτή με βόλεψε μια χαρά. Οι ρυθμίσεις που έχει είναι άπειρες. Επίσης αυτό που κουνιέται η πλάτη δεξιά αριστερά είνα πολύ καλό

Την πήρα δίχτυα στην πλάτη και δερματίνη κάτω. Μπορώ να πω ότι το  δίχτυ είναι βολικό για το καλοκαίρι αλλά το χειμώνα (ειδικά εδώ πάνω που έχει κρύο) στην αρχή λίγο με παραξένεψε

Επίσης έχει ένα θεματάκι λίγο στο ένα μπράτσο (ψιλοκουνιέται) αλλά είναι τόσο λίγο που το συνήθισα

για το τέλος ένα θα σου πω.

Καλορίζικη! 😊

μπορεις να μας πεις σχετικα με την δερματινη? ποια ειναι η γνωμη σου μετα απο 1 χρονο χρησης? αντεχει? απο αποψη θερμοκρασιας?? 
Εχω 2 μερες που δεν μπορω να αποφασισω..σκεφτομαι μηπως την παρω σε λευκη δερματινη ή δερμα.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, mixos23 είπε

μπορεις να μας πεις σχετικα με την δερματινη? ποια ειναι η γνωμη σου μετα απο 1 χρονο χρησης? αντεχει? απο αποψη θερμοκρασιας?? 
Εχω 2 μερες που δεν μπορω να αποφασισω..σκεφτομαι μηπως την παρω σε λευκη δερματινη ή δερμα.. 

Ναι αντέχει. Εγώ που είμαι πολλές ώρες στο γραφείο την μέρα δεν μου έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα. Τώρα το λευκό είναι λίγο δύσκολο δεν ξέρω, εγώ το έχω μαύρο με γκρι πλάτη και είναι μια χαρά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά κοιτώντας και το video του dromea για το πόσες ρυθμίσεις έχει σκέφτηκα ότι θέλουμε άλλο ένα video με το ποια είναι η σωστή ρύθμιση για το σώμα εφόσον αγοράσουμε την τέλεια καρέκλα😄

 

Δηλαδή τα πόδια που να ακουμπάνε. τι θέση την βάζουμε ανάλογα το ύψος του γραφείου https://blog.public.gr/ergonomia-sto-grafio-ton-sosto-tropo

Επεξ/σία από coyote2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να μπεις στη διαδικασία να πάρεις μια κινεζια από το πλαίσιο όταν στα ίδια χρήματα σχεδόν μπορείς να πάρεις από ελληνική γνωστή εταιρία και με 5 χρόνια εγγύηση;;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Jeronymo είπε

Γιατί να μπεις στη διαδικασία να πάρεις μια κινεζια από το πλαίσιο όταν στα ίδια χρήματα σχεδόν μπορείς να πάρεις από ελληνική γνωστή εταιρία και με 5 χρόνια εγγύηση;;

ακόμα κι εγω που έχω 2 καρέκλες πλαίσιο (75 ευρω) και δρομέας προτιμώ τη δρομέας με τα 5 έτη εγγύηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να προσθέσω κάτι, αν κατάλαβα καλά, στην δερματίνη δεν έχει 5 έτη εγγύηση αλλά 2 έτη, ας το ψάξουν όσοι την θέλουν με αυτήν την επένδυση.

Επεξ/σία από mcgerger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, mcgerger είπε

Να προσθέσω κάτι, αν κατάλαβα καλά, στην δερματίνη δεν έχει 5 έτη εγγύηση αλλά 2 έτη, ας το ψάξουν όσοι την θέλουν με αυτήν την επένδυση.

Έτσι είναι " για το έμβολο του καθίσματος, για τις δερματίνες καθώς και για τον μηχανισμό του ηλεκτρικού γραφείου παρέχεται εγγύηση καλής λειτουργίας 24 μηνών."

https://eshop.dromeas.gr/content/13-Εγγυήσεις

Και εγώ με δερματίνη παράγγειλα. Λέτε να το μετανιώσω?

Επεξ/σία από nikos16717
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, kakofonixx είπε

Total black είχε ετοιμοπαραδοτη στο κατάστημα της Αθήνας όταν είχα ρωτήσει, οπότε όποιος την προτιμήσει γλιτώνει και την αναμονή

είναι "ανοιχτά" για παραλαβές ή περιμένουμε το άνοιγμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να δηλώσεις σημείο παραλαβής ένα κατάστημα.

12 λεπτά πριν, nikos16717 είπε

Έτσι είναι " για το έμβολο του καθίσματος, για τις δερματίνες καθώς και για τον μηχανισμό του ηλεκτρικού γραφείου παρέχεται εγγύηση καλής λειτουργίας 24 μηνών."

https://eshop.dromeas.gr/content/13-Εγγυήσεις

Και εγώ με δερματίνη παράγγειλα. Λέτε να το μετανιώσω?

Και γω αυτό σκέφτομαι και δεν παρήγγειλα ακόμη, πόση αντοχή έχει άραγε η δερματίνη στον χρόνο και πόσο ζεστή είναι το καλοκαίρι;

Την ίδια απορία έχω και για το δίκτυ πίσω, πόση αντοχή στον χρόνο θα έχει, πόσο θα παραμείνει "τεντωμένο", μήπως κρυώνει η μέση μου τον χειμώνα, κλπ, μήπως τελικά να πάρω κλειστή από πίσω, αλλά μετά μήπως θα με ζεσταίνει πολύ...;

Άσε καλύτερα, θα κάτσω σε μια καρέκλα της κουζίνας που έχω...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μιας και ρωτησα στο τσατ, μου στειλανε σε φωτο τις διαφορες κατηγοριες απο 1 εως 5...η 5 θα ελεγα ειναι πιο σαγρε και οι διαφορες δεν ειναι στην ανεση αλλα στην αισθηση οταν καθεσαι, φανταζομαι θα ειναι χρησιμες οι πληροφοριες

01.jpg

 

τύπος_1.jpg

τύπος_2.jpg

τύπος_3-4.jpg

τύπος_5.jpg

Επεξ/σία από _emperor
  • Like 9
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...