Προς το περιεχόμενο

[ΚΑΡΕΚΛΑ] δρομέας reflex d 227€ [ΤΕΛΟΣ]


artlu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, circadian είπε

είναι "ανοιχτά" για παραλαβές ή περιμένουμε το άνοιγμα;

Την εβδομάδα πριν το lockdown είχα πάει από το κατάστημα στην Κηφισίας για να τη δω και να τη δοκιμάσω και μου είπαν πως την περίμεναν, οπότε με ένα τηλέφωνο λογικά θα σε ενημερώσουν

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kakofonixx είπε

Την εβδομάδα πριν το lockdown είχα πάει από το κατάστημα στην Κηφισίας για να τη δω και να τη δοκιμάσω και μου είπαν πως την περίμεναν, οπότε με ένα τηλέφωνο λογικά θα σε ενημερώσουν

εγώ που μίλησα στο Live Chat μου είπαν πως δεν υπάρχει καμία διαθέσιμη και όλες είναι κατόπιν παραγγελίας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, grmako είπε

πολύ χρήσιμο, αλλά που θα καταλάβουμε ποιο "ύφασμα" είναι πιο βολικό χωρίς να κάτσουμε? έχει κανείς καμία άποψη?

σωστο και αυτο...δε ξερω καποιος που εχει αγορασει να μας πει την αποψη του...προσωπικα νομιζω θα παω για την 1 επιλογη (χωρις επιπλεον χρεωση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ, την είχα δει από όταν ξεκίνησε η φάση με το wfh από την προηγούμενη καραντίνα αλλά δεν είχα αξιωθεί να πάρω, τελικά καλά έκανα μιας και είναι περίπου 100 ευρώ κάτω από την κλασική τιμή που παίζει συνήθως αυτή η προσφορά. 

Επέλεξα μαύρη βάση, γκρι δερματίνη για το κάθισμα και γκρι πλέγμα για την πλάτη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/11/2020 στις 10:12 ΠΜ, agnostos13 είπε

Τη σκεφτόμουν αλλά λέω μήπως αξίζει περισσότερο η Markus του ΙΚΕΑ που έχει και 10 χρόνια εγγύηση...

Η Markus είναι όντως φοβερή 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Markus είναι όντως πολυ στιβαρη κατασκευή ωστόσο δεν έχει τόσες ρυθμίσεις
Εγώ που την έχω έριξα μια παραγγελία για την Reflex D καθώς πιστεύω πως είναι καλύτερη
ελπιζω να δώσω την Markus αλλιώς θα έχω δύο καρέκλες :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, mixanobious είπε

Η Markus είναι όντως πολυ στιβαρη κατασκευή ωστόσο δεν έχει τόσες ρυθμίσεις
Εγώ που την έχω έριξα μια παραγγελία για την Reflex D καθώς πιστεύω πως είναι καλύτερη
ελπιζω να δώσω την Markus αλλιώς θα έχω δύο καρέκλες :P

Ακριβώς το ίδιο έκανα και εγώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Την παρήγγειλα κι εγώ guys! Ευχαριστώ πολύ. Νομίζω η πιο χρήσιμη BF αγορά.

Edit: Σχετικά με την Markus που την αναφέρετε αρκετοί, θεωρώ πως είναι μια εξαιρετική καρέκλα για τα χρήματα της (VFM), αλλά όχι στην κατηγορία της Reflex D.

Επεξ/σία από MakeGreeceSexyAgain
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που την παρήγγειλα στην αρχή της προσφοράς (μαζί με ένα γραφείο neowood), όταν τους πήρα τηλέφωνο για να μου πουν πότε θα είναι διαθέσιμη μου είπαν την εβδόμαδα 14-20 Δεκεμβρίου.

Λογικά έχει πέσει τρελός όγκος παραγγελιών. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ κοιτούσα για την markus, έλεγα μπας και κάνουν καμιά έκπτωση λόγο black friday αλλά δεν και είπα να κάνω την υπέρβαση και παρήγγειλα και εγώ την reflex d.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι Σουηδοί δε χαμπαριαζουν από μελανές Παρασκευές.

Καλύτερα πάντως για να πάνε τα χρήματα σε μια ελληνική εταιρεία σε αυτή την περίοδο παρά σε αυτούς.

Και εγώ χτύπησα μια παρεμπιπτόντως!!

 

Έβαλα παραλαβή από το κατάστημα πιστεύω να έχουν ανοίξει μέχρι τότε. (Βέβαια αν σε ένα μήνα έχουμε ακόμα lockdown, η μη παραλαβή της καρέκλας μάλλον θα είναι το μικρότερο πρόβλημα!!!)

Επεξ/σία από Jeronymo
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα και εγω την Reflex D βγηκε στα 261 με τα μεταφορικα. Με επενδυση χωρις διχτυ σε γκρι με ασπρα ποδια. Αναμονη λογικα θα ερθει μεσα στις γιορτες. Αυτη που εχω τωρα την εχω πανω απο 15 χρονια δεν εχει κανει κιχ αλλα ηρθε η ωρα για αλλαγη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...