Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2021 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, ekkli είπε

Γενικά είναι λίγο μπάχαλο η κατάσταση με το dark theme.
Δείτε εδώ αλλά δείτε το με το κανονικό θέμα, το άσπρο. Συναντάω πολλά τέτοια κάθε μέρα.

Θα έπρεπε να βγαίνει μια προειδοποίηση σε όσους το χρησιμοποιούν ότι ενδέχεται να μην φαίνονται σωστά οι αναρτήσεις τους, γιατί δεν νομίζω ότι το ξέρουν και το κάνουν επίτηδες.

Έπεσες στο άλλο bug με τις φωτογραφίες και το λινκ δεν σε πάει εκεί που πρέπει. Εμένα με πάει κάτω κάτω στη σελίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 645
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σε καθένα μας....;;; μεγάλες βλέψεις έχεις...😅

θα ψάχνει το  theme του καθενός για να συγκρίνει;

6 ώρες πριν, ekkli είπε

Γενικά είναι λίγο μπάχαλο η κατάσταση με το dark theme.
Δείτε εδώ αλλά δείτε το με το κανονικό θέμα, το άσπρο. Συναντάω πολλά τέτοια κάθε μέρα.

Θα έπρεπε να βγαίνει μια προειδοποίηση σε όσους το χρησιμοποιούν ότι ενδέχεται να μην φαίνονται σωστά οι αναρτήσεις τους, γιατί δεν νομίζω ότι το ξέρουν και το κάνουν επίτηδες.

 

Επεξ/σία από Trigger Happy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eχει σταματησει για καποιο λογο να φαινεται αν μια αγγελια ειναι ολοκληρωμενη η οχι οπως επισης και αν ειναι ζητηση η πωληση.
edit: ειδα την απαντηση λιγες σελιδες πισω οσον αφορα τις κλειδωμενες αγγελιες..

Επεξ/σία από Levi_Ackerman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φαινεται σε dark mode η ενδειξη "ζητηση" που ειναι με λευκο πλαισιο ενω η ενδειξη "πωληση" (στην πανω αγγελια πχ) δεν υπαρχει καν. Επισης, το εχω αναφερει ξανα νομιζω, αλλα αφου ψαξεις κατι στις αγγελιες χρησιμοποιωντας την αναζητηση, δεν υπαρχει δυνατοτητα να επιλεξεις μονο τις αγγελιες πχ πωλησης μετα

image.png.583b2e0c12156f42ed1b2997c48f9b03.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά χαρά.

Είναι η πρώτη μου ανάρτηση αγγελίας για πώληση και μου εμφανίζεται το εξής μήνυμα:

You are not allowed to enter a phone number in the advert description.

Δεν έχω πουθενά στο content της ανάρτησης της αγγελίας βάλει αρ. τηλεφώνου ή την λέξη τηλ, τηλέφωνο κλπ

Έχω δοκιμάσει διάφορους συνδυασμούς αλλά πάντα μου πετάει αυτό το σφάλμα, το οποίο

επίσης μου δημιουργεί ασάφεια καθώς δεν μου υποδεικνύει σε ποιό σημείο της ανάρτησης χτυπάει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, jstefanis είπε

Γειά χαρά.

Είναι η πρώτη μου ανάρτηση αγγελίας για πώληση και μου εμφανίζεται το εξής μήνυμα:

You are not allowed to enter a phone number in the advert description.

Δεν έχω πουθενά στο content της ανάρτησης της αγγελίας βάλει αρ. τηλεφώνου ή την λέξη τηλ, τηλέφωνο κλπ

Έχω δοκιμάσει διάφορους συνδυασμούς αλλά πάντα μου πετάει αυτό το σφάλμα, το οποίο

επίσης μου δημιουργεί ασάφεια καθώς δεν μου υποδεικνύει σε ποιό σημείο της ανάρτησης χτυπάει.

 

Καλησπέρα,

Στείλτε μας ένα emai στο [email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

η επεξεργασία αγγελίας τι έγινε; δεν το εμφανίζει ή εγώ δεν βλέπω καλά σήμερα. ακυρο ειναι στα ¨εργαλεία"

Επεξ/σία από ucode
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήγα να κάνω άλλο ένα like και μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα. Υπάρχει περιορισμός στο πόσες αντιδράσεις μπορώ να δώσω σε 24 ώρες;

Στιγμιότυπο οθόνης (100).png

Επεξ/σία από Τέρης Α.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν και δεν ξερω αν ειναι εδω το πιο σωστο για να το γραψω αλλα εχω την εξης απορια

Γτ ενω εχω γραψει τοσα πολλα μνμ στο προφιλ μου δειχνει μονο 171?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Snoob είπε

Τα μηνύματα στην ενότητα "Ψυχαγωγία" δεν προσμετρώνται στο σύνολο.

Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ είχα την ίδια απορία. Δεν γνωρίζω με βάση ποιό σκεπτικό πάρθηκε αυτή η απόφαση, αλλά θεωρώ ότι θα πρέπει να επανεξεταστεί. Πολλά παιδιά που γράφουν στην ενότητα αυτή προσφέρουν λύσεις σε μέλη του forum. Πλέον βλέπεις μέλη που γράφουν συνέχεια σε αυτή την ενότητα και είτε να εμφανίζει το προφίλ τους ότι έχουν μηδέν μηνύματα είτε πάρα πολύ λίγα, το οποίο δεν απεικονίζει την πραγματικότητα και το πόσο δραστήριοι είναι.

Μια λύση θα μπορούσε να ήταν να προσμετρώνται πχ 1 στα 5 ή κάτι ανάλογο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
36 minutes ago, ilpapacha said:

Δεν γνωρίζω με βάση ποιό σκεπτικό πάρθηκε αυτή η απόφαση, αλλά θεωρώ ότι θα πρέπει να επανεξεταστεί.

Με την λογική του ότι είμαστε τεχνολογικό forum άρα τα posts μετράνε στις "τεχνικές" κατηγορίες του forum.

Κατα τα άλλα δεν θα με χάλαγε να μετράνε και στην Ψυχαγωγία. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, Thresh είπε

Με την λογική του ότι είμαστε τεχνολογικό forum άρα τα posts μετράνε στις "τεχνικές" κατηγορίες του forum.

Κατα τα άλλα δεν θα με χάλαγε να μετράνε και στην Ψυχαγωγία. 😛

Σίγουρα υπάρχουν και απαντήσεις με τεχνολογικό/τεχνικό ενδιαφέρον στην ενότητα αυτή, αλλά όντως δεν είναι η πλειονότητα. Από την άλλη έχω δει αρκετά μηνύματα στις «τεχνικές» κατηγορίες που είναι...αλλά λόγια ν αγαπιόμαστε...

Νομίζω πως ένα σύστημα που θα μετράει πχ 1 στα 5/10 ποστ θα ήταν πιο δίκαιο. Τώρα υπάρχουν μέλη που μπορεί να είναι και χρόνια και εμφανίζουν μηδέν ή ελάχιστα μηνύματα στο counter. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...