Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2021 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 ώρες πριν, M A T R I X είπε

Καλά, εξυπηρετούσε αλλά δεν ήταν κάτι major. Όταν κάποιος έχει "κλείσει" μία αγγελία, μπορεί να ενημερώσει το title ή το description της αγγελίας για κάποιες ώρες, διαφορετικά την ολοκληρώνει. 

Θα εκπλαγεις με το ποσος κοσμος δεν το σκεφτεται.
Θα μου πεις,και με την επιλογη που υπηρχε,ποση την πατουσαν,αλλα οκ.

Ηταν βολικη,φανταζομαι οτι βγηκε επειδη τη μπερδευαν οταν επρεπε να δηλωσουν  αγοραστη,ή κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 645
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

42 λεπτά πριν, StamTheMan είπε

Θα εκπλαγεις με το ποσος κοσμος δεν το σκεφτεται.
Θα μου πεις,και με την επιλογη που υπηρχε,ποση την πατουσαν,αλλα οκ.

Ηταν βολικη,φανταζομαι οτι βγηκε επειδη τη μπερδευαν οταν επρεπε να δηλωσουν  αγοραστη,ή κατι τετοιο.

Ναι, γενικά ο κόσμος δεν το χρησιμοποιούσε. Μόνο λίγοι χρήστες και αυτό σε περιπτώσεις με προϊόντα τα οποία ήταν να φύγουν πολύ άμεσα και σπαμάρανε τον πωλητή σε μηνύματα. Γενικά ήταν ένα "άχρηστο" feature καθώς όπως είπα όσοι το χρησιμοποιούσαν, μπορούν πολύ εύκολα να ενημερώσουν τον τίτλο, όπως κάνουμε στις προσφορές *ΤΕΛΟΣ* κοκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/11/2021 στις 1:42 ΜΜ, ggelhsva είπε

Υπάρχει bug στον ορισμό τοποθεσίας στις αγγελίες;

Ενώ βάζω την πληροφορία, όταν δημοσιεύεται η αγγελία δεν φαίνεται πουθενά και όταν πατάω επεξεργασία το πεδίο είναι κενό.

Μιας κ είμαστε στο θέμα των αγγελιών, μήπως γνωρίζει κανείς για αυτό; Βάζω την τοποθεσία μου στο πεδίο αλλά δεν εμφανίζεται πουθενά αυτή η πληροφορία όταν δημοσιεύεται η αγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ggelhsva είπε

Μιας κ είμαστε στο θέμα των αγγελιών, μήπως γνωρίζει κανείς για αυτό; Βάζω την τοποθεσία μου στο πεδίο αλλά δεν εμφανίζεται πουθενά αυτή η πληροφορία όταν δημοσιεύεται η αγγελία.

Το καταχωρείς πατώντας πάνω στο cover, edit και στο "Πληροφορίες Προφίλ" ή στο "Προκαθορισμένα στοιχεία Αγγελιών" επιλέγοντας ρυθμίσεις λογαριασμού; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάποτε στη τιμή το αφήναμε ''0'' εμφανιζόταν ''Επικοινωνία''. Τώρα δεν το δέχεται.

Screenshot_111.png.b50d7c4621de437a734f62c97c14a1a2.png

Επεξ/σία από Τέρης Α.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ggelhsva είπε

Τίποτε από τα 2.

Συμπληρώνω αυτό εδώ το freetext πεδίο που είναι μέσα στη φόρμα δημιουργίας αγγελίας.

image.png.42af8dac47f541172f519d30452ca902.png

Το είχα ξεχάσει αυτό. Δοκίμασε από τις ρυθμίσεις του λογαριασμού. Σε κάθε περίπτωση θα έπρεπε να λειτουργεί και αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, M A T R I X είπε

Το είχα ξεχάσει αυτό. Δοκίμασε από τις ρυθμίσεις του λογαριασμού. Σε κάθε περίπτωση θα έπρεπε να λειτουργεί και αυτό

Thanks for the tip. Θα το δοκιμάσω στην επόμενη αγγελία και θα επανέλθω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση για όσους γνωρίζουν, γιατί όταν μπαίνω στο φόρουμ και έχω συνδεθεί στον λογαριασμό μου σέρνεται απίστευτα η πλοήγηση;

όταν μπαίνω χωρίς να συνδεθώ όλα τα θέματα ανοίγουν αστραπή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε οποιαδήποτε συσκευή που έχω δοκιμάσει, 2 pc 2 κινητά και σε διαφορετικούς περιηγητές. Όταν είμαι όπως τώρα συνδεμένος μπορεί να κάνει και 15-29 sec να ανοίξει κάποιο θέμα, είναι πολύ περίεργο τι να πω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, chios είπε

Σε οποιαδήποτε συσκευή που έχω δοκιμάσει,

Σε PC 15ετίας και λάπτοπ 10ετίας λιγότερο από 2s.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, Τέρης Α. είπε

Σε PC 15ετίας και λάπτοπ 10ετίας λιγότερο από 2s.

Το θέμα είναι ότι όταν αποσυνδεθω έτσι ανοίγει και μένα. Ίσως κάποιος διαχειριστής να ξέρει κάτι παραπάνω τι να πω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ούτε εμένα φαίνεται να δουλευει η Τοποθεσία στην αγγελία μου (ούτε και απο το προφιλ) και μου στέλνουν σε ποια περιοχή είμαι ερωτήσεις.

Επίσης το "Υπο εκκρεμότητα" που υπήρχε παλιά έχει καταργηθεί?
Μου στέλνουν συνέχεια ατομα και εχω ήδη κλεισει με κάποιον και περιμένω να συναντηθώ μαζί του και συνεχιζω να λαμβανω μηνυματα και ειναι ασχημο να αγνοώ τους ανθρώπους αλλά δεν μπορώ να απαντάω σε όλα τα μηνύματα ούτε να μην τα διαβάζω.
Είχε ανοίξει και πρόσφατα ένα τέτοιο θέμα  για κάτι παρεμφερές.

Ευχαριστώ :)

Επεξ/σία από devaggos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...