Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2021 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 645
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Minor αλλά να ξαναδούμε λίγο το θέμα με τις completed αγγελίες σε light/dark mode στο type=classifieds_advert? Το ίδιο και στο otherAdverts μιας αγγελίας. Παλαιότερα θυμάμαι ότι υπήρχε ένα locked icon, το οποίο έχει εξαφανιστεί. Επίσης στο light mode δε βλέπεις τίποτα. 
image.png.0b63cf04a98cbd5c9658b108bbdc713f.png

image.png.fc61b5688883162693f216ea01c669b1.png

Το icon: image.png.a27aaff0aa434da82ce4588b26fca4c7.png

 

 

Επεξ/σία από M A T R I X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Nik1239 είπε

μονο εμενα δεν μου εμφανιζει τις πληροφοριες στις αγγελιες ?

δοκιμασα και υπολογιστη και κινητο και παλι τα ιδια 

Τα ιδια και εμενα φιλε, υπαρχει καποιο προβλημα.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, Thresh said:

Mου φαίνονται ok και σε dark και σε light mode σε desktop και mobile. Ublock Origin + Edge με Balanced Tracking Prevention.

 

Δοκίμασα και edge τα ίδια. Έχω δοκιμάσει chrome/firefox dev/safari/edge σε desktop + mob τα ίδια βλέπω παντού με τις φωτογραφίες παραπάνω 👾👾

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 minutes ago, M A T R I X said:

Δοκίμασα και edge τα ίδια. Έχω δοκιμάσει chrome/firefox dev/safari/edge σε desktop + mob τα ίδια βλέπω παντού με τις φωτογραφίες παραπάνω 👾👾

Screenshot? Πχ από την δικιά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 minutes ago, Thresh said:

Screenshot? Πχ από την δικιά σου.

Στις αγγελίες μου: image.png.2be29bd4f1c142cf118b9953c6f640b2.png

image.png.6e9cc22da5687ca89587654ccbc20f4b.png

 

Και εντός αγγελίας:
Και θυμάμαι και ότι εντός αγγελίας, έδειχνε τις ολοκληρωμένες με lock icon αλλά δεν είμαι απόλυτα σίγουρος για αυτό. 
image.png.ffe99939bda60aa9211d7d039e41a7eb.png


Με check οι ολοκληρωμένες

 

 

 

Επεξ/σία από M A T R I X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Νομίζω ότι φτιάχτηκε, πχ στην αγγελία σου με το Apple Watch βλέπω το λουκετάκι, βλέπω ότι banner ότι είναι completed καθώς κι όλο το κείμενο με τις πληροφορίες που γράφεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 hours ago, Thresh said:

Νομίζω ότι φτιάχτηκε, πχ στην αγγελία σου με το Apple Watch βλέπω το λουκετάκι, βλέπω ότι banner ότι είναι completed καθώς κι όλο το κείμενο με τις πληροφορίες που γράφεις.

Αν αναφέρεσαι εντός της αγγελίας, ναι εκεί εμφανίζονται όλα (σωστό lock icon, banner & details). Αλλά στο κάτω μέρος μιας αγγελίας που βλέπεις άλλες, δεν έχεις κανένα info. Επίσης στο content/?type=classifieds_advert δεν εμφανίζεται τίποτα εμένα, όπως έχω επισυνάψει παραπάνω. 

Επεξ/σία από M A T R I X
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

σε edge, brave, firefox, chrome  βλέπω διπλά τα avatars. δε συμβαίνει όταν κάνω logout. συμβαίνει και σε dark και σε light mode όταν είμαι signed in. Κανένας άλλος; Έχω τα ίδια addons στους browsers, ίσως να φταίει κάποιο από αυτά - δε δοκίμασα να τα κλείσω-, αλλά θεωρώ το πρόβλημα θα υπήρχε συνέχεια, είτε είμαι signed in είτε όχι. 

image.png

Επεξ/σία από spirit)earth)aflame
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, spirit)earth)aflame said:

σε edge, brave, firefox, chrome  βλέπω διπλά τα avatars. δε συμβαίνει όταν κάνω logout. συμβαίνει και σε dark και σε light mode όταν είμαι signed in. Κανένας άλλος; Έχω τα ίδια addons στους browsers, ίσως να φταίει κάποιο από αυτά - δε δοκίμασα να τα κλείσω-, αλλά θεωρώ το πρόβλημα θα υπήρχε συνέχεια, είτε είμαι signed in είτε όχι. 

image.png

Από mobile στα βγάζει διπλά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...