Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2021 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

43 λεπτά πριν, devaggos είπε

Ούτε εμένα φαίνεται να δουλευει η Τοποθεσία στην αγγελία μου (ούτε και απο το προφιλ) και μου στέλνουν σε ποια περιοχή είμαι ερωτήσεις.

Επίσης το "Υπο εκκρεμότητα" που υπήρχε παλιά έχει καταργηθεί?
Μου στέλνουν συνέχεια ατομα και εχω ήδη κλεισει με κάποιον και περιμένω να συναντηθώ μαζί του και συνεχιζω να λαμβανω μηνυματα και ειναι ασχημο να αγνοώ τους ανθρώπους αλλά δεν μπορώ να απαντάω σε όλα τα μηνύματα ούτε να μην τα διαβάζω.
Είχε ανοίξει και πρόσφατα ένα τέτοιο θέμα  για κάτι παρεμφερές.

Ευχαριστώ :)

Edit την αγγελία σου όπως γίνεται και στις Προσφορές. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 645
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 3/12/2021 στις 1:36 ΠΜ, devaggos είπε

Ούτε εμένα φαίνεται να δουλευει η Τοποθεσία στην αγγελία μου (ούτε και απο το προφιλ) και μου στέλνουν σε ποια περιοχή είμαι ερωτήσεις.

Επίσης το "Υπο εκκρεμότητα" που υπήρχε παλιά έχει καταργηθεί?
Μου στέλνουν συνέχεια ατομα και εχω ήδη κλεισει με κάποιον και περιμένω να συναντηθώ μαζί του και συνεχιζω να λαμβανω μηνυματα και ειναι ασχημο να αγνοώ τους ανθρώπους αλλά δεν μπορώ να απαντάω σε όλα τα μηνύματα ούτε να μην τα διαβάζω.
Είχε ανοίξει και πρόσφατα ένα τέτοιο θέμα  για κάτι παρεμφερές.

Ευχαριστώ :)

Ναι, έχει καταργηθεί. Αν κοιτάξεις λίγα ποστ πιο πάνω θα δεις να το αναφέρουν.

Επεξ/σία από ggelhsva
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα ξεκινησει συνομιλια με ενα μελος για μια αγγελια. Και ενω καποια στιγμη ηρθε μειλ οτι υπαρχει καινουργιο μηνυμα, οταν μπηκα στο φορουμ δεν υπηρχε τιποτα! Και ειχε σβηστει ολη η προηγουμενη συνομιλια! Σαν να μην εγινε ποτε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Στο dark mode δυσκολεύομαι να ξεχωρίσω ποια topics έχουν νέα ή αδιάβαστα posts. 
Θα προτιμούσα οι τίτλοι των topics με νέα posts να ξεχωρίζουν περισσότερο, ίσως με κάποιο ελαφρώς πιο έντονο χρώμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/12/2021 στις 5:51 ΜΜ, Newbie1 είπε

Ειχα ξεκινησει συνομιλια με ενα μελος για μια αγγελια. Και ενω καποια στιγμη ηρθε μειλ οτι υπαρχει καινουργιο μηνυμα, οταν μπηκα στο φορουμ δεν υπηρχε τιποτα! Και ειχε σβηστει ολη η προηγουμενη συνομιλια! Σαν να μην εγινε ποτε. 

Αυτό είχε συμβεί και σε εμένα με το παλιό theme και όταν μου ξανά έστειλε μήνυμα το άλλο μέλος ξαφνικά εμφανίστηκε όλος ο διάλογος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα και Καλή Χρονιά σε όλους. Τι έχει παιχτεί με τις πρόσφατα ολοκληρωμένες αγγελίες και δεν σαφήνει να τις δεις; Κωδικός σφάλματος CL-ADVERT/4

Αν δεν κάνω λάθος, το γυρίσατε να έχει πρόσβαση μόνο ο αγοραστής/πωλητής, αλλά γιατί; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, M A T R I X είπε

Τι έχει παιχτεί με τις πρόσφατα ολοκληρωμένες αγγελίες και δεν σαφήνει να τις δεις; Κωδικός σφάλματος CL-ADVERT/4

Το παρατήρησα κι εγώ προχθές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα,

Έχω αιτηθεί διαγραφή λογαριασμού από τις 25 Δεκεμβρίου,και ενημερώθηκα πως "για λογους ασφαλείας" η διαδικασία δύναται να διαρκέσει 3-5 εβδομάδες.

Γνωρίζει κανείς (εάν παλιότερα είχε κάποια παρόμοια αίτηση) το ακριβές διάστημα και τη διάρκεια του "ελέγχου", καθότι στους όρους χρήσης του φόρουμ δεν αναφέρεται τίποτε σχετικά (κάτι το οποίο θα προωθείτο εσωτερικά σαν αίτημα,όπως μου ανέφεραν);

Ευχαριστώ και Καλή Χρονιά σε όλους!

Επεξ/σία από ccchristopoulosccc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...