Προς το περιεχόμενο

Insomnia v2021 - Αναφορά bugs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν ένα τόπικ μεταφέρεται από ένα subforum σε ένα άλλο, σταματάει να θυμάται ποιο μήνυμα ήταν το τελευταίο αναγνωσμένο.

Πατώντας στην κουκκίδα που σε πάει στην πρώτη μη αναγνωσμένη ανάρτηση, σε πάει απλά στο πρώτο ποστ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 645
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα 

Δεν ξέρω εάν έχει αναφερθεί ξανά αλλά όταν για κάποιο λόγο έχεις ορίσει κάποιο μέλος στην ενότητα "χρήστες προς αγνόηση" δεν εμφανίζει σωστά τις επιλογές τόσο της παύσης όσο και αλλαγής του περιεχομένου …

Ευχαριστώ  

 

Επεξ/σία από corsair04
01
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, pavloa είπε

Καλησπέρα.

Έχει αλλάξει κάτι στις σελίδες ή μόνο σε εμένα εμφανίζονται τα θέματα έτσι σαν λίστα?

1.jpg

Μάλλον το έχεις επιλέξει καταλάθος από πάνω δεξιά μόνος σου. 

Μόλις τώρα, M A T R I X είπε

Μάλλον το έχεις επιλέξει καταλάθος από πάνω δεξιά μόνος σου. 

image.png.9b6c8b3ae6e4b5f3fe853affc8cbd2c9.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, M A T R I X είπε

Μάλλον το έχεις επιλέξει καταλάθος από πάνω δεξιά μόνος σου. 

image.png.9b6c8b3ae6e4b5f3fe853affc8cbd2c9.png

Ναι έχεις δίκιο... Δεν το είχα προσέξει... Ευχαριστώ για την βοήθεια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενω η αγγελια αφορα ζητηση, οι 2 παρακατω επιλογες εξακολουθουν να ειναι για την πωληση αντικειμενου. Δηλαδη θα επρεπε να λεει "Ολοκληρωση ζητησης/αγορας (?)" και "προσθηκη πωλητη". Τι ψαχνω και εγω τωρα...

image.png.9ee2b43e7f2e94320fa6912b6d80927d.png

image.png.de21d3871cdda241fbc2449bd4b9f4c6.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε dark mode κείμενα (λογικά απο αντιγραφή επικόλληση) αντί να φαίνονται

1133674332_.png.989268e23899e3e586c6d9fea403c226.png

φαίνονται

197571983_.png.a4b3d48ab3cde28c2b8c5128a443b709.png

μπορεί να γίνει κάτι?

Επίσης η αναζήτηση συνεχίζει να αχνοφαίνεται

756712677_.png.3e5984beae21175cd29a9002978a2d34.png

edit: FF linux

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιμετωπίζω αυτό το θέμα. Δεν ξέρω αν γίνεται αντιληπτό από το βίντεο αλλά Πραγματικά με Έχει κουράσει. Εκεί που κατεβαίνεις τέρμα κάτω στη σελίδα, σε πετάει πιο πάνω.. Κατεβαίνεις σιγά σιγά σε πετάει πάλι πάνω και δεν μπορείς εύκολα να πας στην επόμενη σελίδα.. 

Επίσης πότε θα προστεθεί το να φαίνεται γκριζαρισμενη μια αγγελία που έχουμε δει? 

https://photos.app.goo.gl/qFx9GTW19HFHmi3WA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δεν είναι ακριβώς bug, αλλά θα ήθελα να ρωτήσω πως υπολογίζεται ακριβώς η κατάταξη ενός χρήστη. Κοιτούσα τυχαία και μου δημιουργήθηκε η απορία. Βλέπω έναν τυχαίο χρήστη με 901 μηνύματα και είναι εγγεγραμμένος από το 2018, και τον έχει σαν Senior Member. Εγώ έχω 932 μηνύματα (χωρίς αυτό που γράφω τώρα) δηλαδή λίγα παραπάνω από αυτόν και είμαι εγγεγραμμένος από το 2010, παρόλα αυτά με έχει σαν Junior Member. Δηλαδή είμαι ποιο παλιός και με περισσότερα μηνύματα από κάποιον άλλο, παρόλα αυτά εμένα με έχει junior και αυτόν senior.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε Firefox Android στην αρχική σελίδα χαμηλά, οι τίτλοι των αγγελιών και τα usernames των μελών φαίνονται με σκούρο γκρι font σε μαύρο περίγραμμα. Αν πας στην ίδια την αγγελία είναι όλα ΟΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, gokuthelegend said:

Δηλαδή είμαι ποιο παλιός και με περισσότερα μηνύματα από κάποιον άλλο, παρόλα αυτά εμένα με έχει junior και αυτόν senior.

Bug είναι από πολύ παλιά που δεν αλλάζει το rank σε κάποιους όταν φτάνουν τον απαιτούμενο αριθμό μηνυμάτων.

Επεξ/σία από infin1tyGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...