Προς το περιεχόμενο

[VPN] KeepSolid VPN Unlimited: Lifetime Subscription 15,90€


parker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως που αγόρασα το keepsolid δεν μπορώ να δω μερικά ελληνικά κανάλια με τον ελληνικό server. Σε μερικά δεν παίζει καθόλου και λέει ότι μπαίνω με ip εκτός Ελλάδος.

Σε myip αποτελέσματα ο provider δείχνει ότι είναι αμερικανική εταιρία. 
Επίσης αποσυνδέομαι και ξανά συνδέομαι και μου δίνει την ίδια ip διεύθυνση. Δεν ξέρω πόσο συχνά αλλάζει.

 

C9ABCC5B-CF3D-447A-A99C-234C5D726CA1.jpeg.5b914203661a9627728f8ef208fe8a59.jpeg
 

 

Επεξ/σία από Kostasallinone
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Kostasallinone είπε

Εγώ πάντως που αγόρασα το keepsolid δεν μπορώ να δω μερικά ελληνικά κανάλια με τον ελληνικό server. Σε μερικά δεν παίζει καθόλου και λέει ότι μπαίνω με ip εκτός Ελλάδος.

Σε myip αποτελέσματα ο provider δείχνει ότι είναι αμερικανική εταιρία. 
Επίσης αποσυνδέομαι και ξανά συνδέομαι και μου δίνει την ίδια ip διεύθυνση. Δεν ξέρω πόσο συχνά αλλάζει.

 

C9ABCC5B-CF3D-447A-A99C-234C5D726CA1.jpeg.5b914203661a9627728f8ef208fe8a59.jpeg
 

 

Αυτά τα απίθανα vpn που σου χαρίζουν ουσιαστικά εφ' όρου ζωής συνδρομή, για να κόψουν έξοδα, έχουν πολλούς (αν όχι όλους) servers εικονικούς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, cgioris είπε

Αυτά τα απίθανα vpn που σου χαρίζουν ουσιαστικά εφ' όρου ζωής συνδρομή, για να κόψουν έξοδα, έχουν πολλούς (αν όχι όλους) servers εικονικούς.

Να μη γελιομαστε, εννοείτε πως με 10 ευρώ δεν περιμένεις να πάρεις κάτι τρελό.. Απλά για κάποιον που το vpn το χρησιμοποιεί περιστασιακά θεωρώ πως αξίζει να ποντάρει.. Στην ουσία ψάχνουμε το "μικρότερο" ρίσκο.

Άλλωστε, ποιο vpn είναι αξιόπιστο?

Το nord ???? Υπάρχουν λίστες από email-passwords με ενεργές συνδρομές ως και το 2022.. Με πραγματικά mail και passwords τα οποία διέρρευσαν με αποτέλεσμα άνθρωποι που τους χρυσοπληρωσαν (100+ για 2-3 χρόνια) να έχουν παντού στο net τα passwords τους(που πιθανότατα τα χρησιμοποιούν και αλλού, πχ paypal)...

 

Άλλωστε από τη στιγμη που μπαίνεις μέσω άλλου server δεν υπάρχει καμία ασφάλεια..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δίνω λίγο feedback για τον KeepSolid μιας και τον αγόρασα.
USA Neflix λειτουργεί
BBC iplayer λειτουργεί
Ο γρηγορότερος server ήταν στην Ρουμανία(torrent support) με ping 1.1.1.1 39ms (από 22ms χωρίς VPN).

Αν δηλωθεί χώρα Algeria, με όλα τα άλλα στοιχεία σωστά, γιατί κάνει επιβεβαίωση με την πιστωτική και το κουπόνι του @fotiskam dn40, βγαίνει 10.04 (συνάλλαγμα curve).

Επεξ/σία από Athoz
  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Athoz είπε

Δίνω λίγο feedback για τον KeepSolid μιας και τον αγόρασα.
USA Neflix λειτουργεί
BBC iplayer λειτουργεί
Ο γρηγορότερος server ήταν στην Ρουμανία(torrent support) με ping 1.1.1.1 39ms (από 22ms χωρίς VPN).

Αν δηλωθεί χώρα Algeria, με όλα τα άλλα στοιχεία σωστά, γιατί κάνει επιβεβαίωση με την πιστωτική, βγαίνει 10.04 (συνάλλαγμα curve).

Θα σου ήταν εύκολο να βάλεις ενα torrent να κατεβαίνει από τον server Ρουμανίας π.χ. να δούμε κατά πόσο λειτουργεί το torrenting? Γιατί στα reviews λένε ότι είναι περιορισμένο..

Edit: Είμαι τυφλός, τώρα είδα οτι γράφεις torrent support σε παρένθεση δίπλα στο Server Ρουμανίας 😅

 

 

 

 

Επεξ/σία από thomason993
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να μην ανοίγω άλλο θέμα, όποιος θέλει να βάλει 6 μήνες free στο keepsolid μπορεί να κάνει redeem κουπόνι το εξής:

 

 

VPN.UNLIMITED.2020.CHIP


 

Χωρίς τέλειες

 

Επειδή θεώρησα ωστόσο καλή προσφορά το litetime προχώρησα σε αγορά.

 

Επεξ/σία από fotiskam
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Kostasallinone είπε

Εγώ πάντως που αγόρασα το keepsolid δεν μπορώ να δω μερικά ελληνικά κανάλια με τον ελληνικό server. Σε μερικά δεν παίζει καθόλου και λέει ότι μπαίνω με ip εκτός Ελλάδος.

Σε myip αποτελέσματα ο provider δείχνει ότι είναι αμερικανική εταιρία. 
Επίσης αποσυνδέομαι και ξανά συνδέομαι και μου δίνει την ίδια ip διεύθυνση. Δεν ξέρω πόσο συχνά αλλάζει.

 

C9ABCC5B-CF3D-447A-A99C-234C5D726CA1.jpeg.5b914203661a9627728f8ef208fe8a59.jpeg
 

 

Στείλτε ενα email για να το ξέρουν μπας και πάρουν μπρος τονίζοντας οτι δεν σε ενδιαφέρει το ελληνικό netflix

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δημοσιεύει μήνυμα ένα bot.

Aντί να στείλετε αναφορά και να αποφύγετε κάθε σχολιασμό, ανοίγετε συζήτηση για τα προφανή. Και ένα μήνυμα που θα έφευγε στο δευτερόλεπτο, τώρα το ακολουθεί μια σελίδα με σχόλια.

Το έχω ξαναγράψει: αν δεν θέλετε να μας βοηθήσετε, τουλάχιστον μη μας δυσκολεύετε. Ειρωνεύεστε το bot, λες και θα ξαναμπεί ποτέ να διαβάσει (και μάλιστα στα Ελληνικά, που σιγά μην ξέρει Ελληνικά...) τι του γράφετε.

Τι να πω, στοιχειώδη πράγματα, τα γράφουμε ξανά και ξανά, σε μέλη εγγεγραμμένα εδώ και τόσα χρόνια...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Snoob Το σχόλιο μου είχε σκοπό να "ενημερώσει" κάποιον που θα διαβάσει εδώ και μπορεί να μην αντιληφθεί ότι πρόκειται περί bot. Οσον αφορά την αναφορά δεν το σκέφτηκα εκείνη τη στιγμη, παράλειψη μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

προσπαθω να κάνω συνδρομή στην fastest vpn και μετά τα στοιχεία της καρτας μου , ζητάει και zip code. Βάζω τον Ελληνικό ΤΚ και μου βγάζει λάθος. Κάποιος που να το έχει λύσει το πρόβλημα; Σκέφτηκα να βάλω αμερικάνικο αλλά μετά είπα μηπως κοιτάει την ip από την οποία συνδέεσαι...

 

Επεξ/σία από nik72
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, nik72 είπε

προσπαθω να κάνω συνδρομή στην fastest vpn και μετά τα στοιχεία της καρτας μου , ζητάει και zip code. Βάζω τον Ελληνικό ΤΚ και μου βγάζει λάθος. Κάποιος που να το έχει λύσει το πρόβλημα; Σκέφτηκα να βάλω αμερικάνικο αλλά μετά είπα μηπως κοιτάει την ip από την οποία συνδέεσαι...

 

δοκιμασες να τον βαλεις με την παρακατω μορφη;

123 45

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Athoz είπε

Δίνω λίγο feedback για τον KeepSolid μιας και τον αγόρασα.
USA Neflix λειτουργεί
BBC iplayer λειτουργεί
Ο γρηγορότερος server ήταν στην Ρουμανία(torrent support) με ping 1.1.1.1 39ms (από 22ms χωρίς VPN).

Αν δηλωθεί χώρα Algeria, με όλα τα άλλα στοιχεία σωστά, γιατί κάνει επιβεβαίωση με την πιστωτική και το κουπόνι του @fotiskam dn40, βγαίνει 10.04 (συνάλλαγμα curve).

Καλημέρα φίλε στο USA Netflix μπαίνω και εγώ αλλά τα έχει κρυμμένα τα αμερικανικα show ταινίες κτλ 

 

Εσύ τα βλέπεις? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, gosastgm είπε

Καλημέρα φίλε στο USA Netflix μπαίνω και εγώ αλλά τα έχει κρυμμένα τα αμερικανικα show ταινίες κτλ 

Εσύ τα βλέπεις? 

The Twilight Zone

The West Wing

Twin Peaks 

Dexter

Τα παραπάνω δοκίμασα και παίζουν κανονικά, ενώ στο ελληνικό δεν μπορώ να τα βρω. Δοκίμασε να μπεις incognito μήπως τα cookies σου δημιουργούν πρόβλημα. Επίσης κάποιες σειρές τις αφαιρούν προσωρινά ή μόνιμα, από το Netflix.
Έχεις επιλέξει το Netflix server στο vpn list?

2020.12.02-10.54.jpg

Επεξ/σία από Athoz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

VPN Comparison by That One Privacy Guy

Ο τύπος κάνει αναλυτικά reviews των VPN παρόχων, σας συνιστώ να το διαβάστε προτού επενδύστε (ενεργοποιήστε τα φίλτρα που σας ενδιαφέρουν στο Excel sheet)

Το 90% των κριτικών που θα βρείτε σε ανάλογα sites είναι paid/sponsored και ως εκ τούτου αναξιόπιστα - κατά Σατανική σύμπτωση, τις 5 πρώτες θέσεις καταλαμβάνουν πάντα οι ίδιες εταιρείες...

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...