Προς το περιεχόμενο

LIDL storyland figures


SCORPIONE69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα και Χρόνια πολλά !!

Μπορεί να μου στείλει κάποιος και εμένα κωδικούς? Διαθέτω για όποιον ενδιαφέρεται το ξωτικό.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 340
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γειά και χρόνια πολλά,

έχει κάποιος τις φιγούρες για να τις προσθέσω στο κινητό μου; 
Οι φωτογραφείς που υπάρχουν εδώ δε δουλεύουν πλέον.

Έχω μόνο το ξωτικό

 

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου δεν σας λειτουργούν οι παραπάνω κωδικοί Αρα οι κωδικοι της κάθε φιγουρας δεν λειτουργούν για πολλές καταχωρήσεις.. Εχει καταφέρει κάποιος να ηχογραφήσει  παραμύθια σε smp αρχεία για να παίζουν με την γιαγια? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κ καλή χρονια ψάχνω κ γω κωδικούς για ξωτικό κ κα Santa και αν τις έχει κάποιος που του περισσεύουν θα τις ήθελα με ταχυδρομική αποστολή ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι οι κωδικοί αλλά και ο τρόπος να κάντε δικά σας mp3 συμβατά με το lidl cube είναι στο GitHub που έδωσα παραπάνω.

 

Αν κανείς θέλει να πουλήσει καμία φιγούρα μου λέει :)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/1/2021 στις 12:10 ΠΜ, tselehub είπε

Τις έχω όλες, αν θελετε την δευτέρα μπορώ να τις ανεβάσω όλες

Εγώ θα ήθελα του χιονάνθρωπου και το ελάφι παρακαλώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/12/2020 στις 5:58 ΜΜ, mandos είπε

Μπορείς με την δουλειά που κάνουμε στο github, θα χρειαστείς να τρέξεις ένα python script όμως. 
Ειναι εύκολο, είναι όλα στα αγγλικά. Αν έχεις δυσκολίες πες μου να ετοιμάσω μια μετάφραση των κανόνων. 
 

Το ωραίο θα ήταν να βρούμε συμβατά nfc tags στην Ελλάδα να πάρουμε μια δεκάδα :)

Θα μπορέσετε να μας δώσετε οδηγίες αναλυτικά πως μπορούμε να κάνουμε ένα mp3 σε smp (με ένα βιντεο στο youtube) μέσω της εφαρμογής github για να το κανουμε κ εμεις που Δεν ξέρουμε από προγραμματισμό!  Ευχαριστωωω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρομαι για κωδικούς δυστυχώς δεν πρόλαβα να πάρω πολλές φιγούρες μόνο την γιαγιά έχω οποίος θέλει να μου στείλει μήνυμα ευχαριστώ πολύ

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενώ ακολούθησα όλες τις οδηγίες στο github σωστά (βάζω τα tags v1,v2 κάνω rename στο σωστό όνομα, κάνω encode σε mp3 με τις οδηγίες στο github και στο τέλος μετατρέπω ξανά σε smp) δεν δουλεύει με τίποτα όταν πάω να βάλω αλλο mp3. Όταν τοποθετώ την φιγούρα κάνει έναν ήχο τικ..τικ..τικ ο οποίος δεν σταματάει ποτέ...

Επίσης έκανα της εξής δοκιμή. Έκανα decrypt το L0015 της γιαγιάς άλλαξα απλά τα tags με το kid3 σε L0012 του χιονάνθρωπου, μετά έκανα ξανά encrypt και το ηχείο βάζοντας τον χιονάνθρωπο δεν παίζει την γιαγιά...κάνει ακριβώς το ίδιο τικ..τικ..τικ. Δεν μπορώ να βγάλω λογική αφού δούλεψε σε εσάς.

Τελικά ήθελε τα tags σε UTF16. Δουλεύει κανονικά και σε εμένα.Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από snaker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...