Προς το περιεχόμενο

LIDL storyland figures


SCORPIONE69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα πάντως η κα. Σαντα έχει κολλήσει στη φάση διαγραφή της ιστορίας κ δεν μ αφήνει να ξαναγραψω άλλη.. Οποτε τη σκαναρω στην εφαρμογή στο κινητό κ πάω να μπω στην εγγραφή πεταει έναν κύκλο που φορτώνει.. Εχει βρει κανείς λύση σε αυτό;  επιπλέον αν κάποιος έχει κατάφερει να φτιάξει smp με άλλα παραμύθια ας τα ανεβάσει με ένα wetransfer να τα περάσουμε στην κα σαντα

Επεξ/σία από oliz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 340
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίδες καλησπέρα και από μένα και χρόνια πολλά.

Σας γράφω από το εξωτερικό (Ισπανία) όπου κυκλοφόρησε και εδώ η αντίστοιχη σειρά της hachette.

Μιας και εδώ δεν μπορούμε να βρούμε τις ελληνικές εκδόσεις, και θα θέλαμε η μικρή να εξασκεί τα ελληνικά... μήπως τυχαίνει να τις έχει κάποιος εδώ; 🙏

Τέλος, να βάλω και γω το λιθαράκι μου στο thread, όποιος θέλει να μετατρέψει smp σε mp3 (και το αντίθετο) χωρίς να μπλέκει με python εδώ. 😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, noasgr είπε

Παίδες καλησπέρα και από μένα και χρόνια πολλά.

Σας γράφω από το εξωτερικό (Ισπανία) όπου κυκλοφόρησε και εδώ η αντίστοιχη σειρά της hachette.

Μιας και εδώ δεν μπορούμε να βρούμε τις ελληνικές εκδόσεις, και θα θέλαμε η μικρή να εξασκεί τα ελληνικά... μήπως τυχαίνει να τις έχει κάποιος εδώ; 🙏

Τέλος, να βάλω και γω το λιθαράκι μου στο thread, όποιος θέλει να μετατρέψει smp σε mp3 (και το αντίθετο) χωρίς να μπλέκει με python εδώ. 😉

Δεν αποκωδικοποιει τα αρχεία smp της συσκευής!δηλαδή δεν αναπαράγει τα mp3 που βγαζει

Επεξ/σία από oliz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 minutes ago, oliz said:

Δεν αποκωδικοποιει τα αρχεία smp της συσκευής! Σε mp3 

Δεν είμαι σίγουρος αν καταλαβαίνω το μήνυμά σου.. Δεν έχω τα smp του lidl για να δοκιμάσω, αλλά με τα smp αρχεία που έχω, δεν είχα πρόβλημα να τα μετατρέψω σε mp3...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, noasgr είπε

Δεν είμαι σίγουρος αν καταλαβαίνω το μήνυμά σου.. Δεν έχω τα smp του lidl για να δοκιμάσω, αλλά με τα smp αρχεία που έχω, δεν είχα πρόβλημα να τα μετατρέψω σε mp3...

Έχεις δίκαιο εννοώ πέρασα του lidl ta arxeia (smp) στο πρόγραμματακι τα έκανε mp3 αλλά δεν αναπαραγονται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, oliz said:

Έχεις δίκαιο εννοώ πέρασα του lidl ta arxeia (smp) στο πρόγραμματακι τα έκανε mp3 αλλά δεν αναπαραγονται 

Το ηχείο δεν αναπαράγει mp3. Με το πρόγραμμα αυτό μπορείς να μετατρέψεις:

- smp σε mp3 για να μπορείς να τα ακούσεις σε άλλες συσκευές

- mp3 σε smp για να μπορείς να ακούσεις "custom" παραμύθια / τραγούδια στο ηχείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το επιβεβαιώνω κι εγώ, η εφαρμογή Smp2Mp3.exe από noasgr δεν δουλεύει με τα αρχεία του lidl.

Δημιουργεί ένα αρχείο mp3, αλλά όταν το ανοίγω με οποιοδήποτε Player βγάζει κάποιο σφάλμα, ενώ όταν το φορτώνω στο audacity βγάζει μια τσιρίδα που μας παίρνει τα αυτιά!!!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 minutes ago, Temporay said:

Ναι το επιβεβαιώνω κι εγώ, η εφαρμογή Smp2Mp3.exe από noasgr δεν δουλεύει με τα αρχεία του lidl.

Δημιουργεί ένα αρχείο mp3, αλλά όταν το ανοίγω με οποιοδήποτε Player βγάζει κάποιο σφάλμα, ενώ όταν το φορτώνω στο audacity βγάζει μια τσιρίδα που μας παίρνει τα αυτιά!!!

Χμ, όπως είπα δεν έχω smp του lidl οπότε δεν μπορώ να δοκιμάσω..

Μπορεί κάποιος να δοκιμάσει αν το αντίστροφο δουλεύει; (mp3 σε smp και αυτό το smp στο ηχείο, παίζει; )

Επεξ/σία από noasgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλή χρονιά! Ολοκληρώνουμε τη συλλογή μας αλλά μας λείπει η Ms Santa έχουμε ενα διπλο το ξωτικο .... Όποιος θέλει ανταλλαγή θα χαρούμε :) 

Στις 6/1/2021 στις 4:03 ΠΜ, bananasplit είπε

παιδιά,αν πουλάει κανείς (έλατο,τάρανδο ή ξωτικό),ας μου πει!!τώρα θα δοκιμάσω και τη μέθοδο του να τα βάλω όπως λέτε..
ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ..δεν περίμενα να είναι τόσο εύκολο να τα βάλω όλα..δυστυχώς όμως με emulator δε δουλεύει..

καλησπερα , έχουμε κλειστό καινουργιο το ξωτικό αλλα μας λείπει η mS Santa δεχεστε ανταλλαγή ; :)

Στις 4/1/2021 στις 5:47 ΜΜ, adhs_gti είπε

Έχει κάποιος τις φιγούρες ξωτικό και χιονάνθρωπο? Ας μου στείλει κάποιος αν τις έχει. Ευχαριστώ

καλησπερα , εχουμε διπλη το ξωτικο . εχετε τη ms santa για ανταλλαγη διπλη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, maria_ko είπε

Καλησπέρα και καλή χρονιά! Ολοκληρώνουμε τη συλλογή μας αλλά μας λείπει η Ms Santa έχουμε ενα διπλο το ξωτικο .... Όποιος θέλει ανταλλαγή θα χαρούμε :)

καλησπερα , έχουμε κλειστό καινουργιο το ξωτικό αλλα μας λείπει η mS Santa δεχεστε ανταλλαγή ; :)

καλησπερα , εχουμε διπλη το ξωτικο . εχετε τη ms santa για ανταλλαγη διπλη ?

αν το πουλάτε,πολύ ευχαρίστως!Αλλά επειδή τη ms santa την έχουμε μια φορά,δε μπορώ να τη δώσω γιατί έχουμε ήδη ηχογραφήσει παραμύθι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/1/2021 στις 5:47 ΜΜ, adhs_gti είπε

Έχει κάποιος τις φιγούρες ξωτικό και χιονάνθρωπο? Ας μου στείλει κάποιος αν τις έχει. Ευχαριστώ

 

6 λεπτά πριν, bananasplit είπε

αν το πουλάτε,πολύ ευχαρίστως!Αλλά επειδή τη ms santa την έχουμε μια φορά,δε μπορώ να τη δώσω γιατί έχουμε ήδη ηχογραφήσει παραμύθι..

καταλαβα , με συγχωρειτε αλλα θελω να την ανταλλαξω με τη ms santa αν υπάρχει . Ειδάλλως δεν έχω κανενα θέμα να σας τη χαρίσω . Αν δε βρεθει κάποιος για ανταλλαγη ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@bananasplithttps://www.cableworks.gr/ilektronika/arduino-and-microcontrollers/mcu-and-components/rfid/ntag-213-nfc-tag-sticker-13.56mhz-iso14443a-for-all-nfc-enabled-phones/

ήρθαν στην επαρχία μετά από 2 μέρες (not bad). Είναι καλό μαγαζί, τους προτιμάω χρόνια τώρα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@mandos ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε!κι εγώ έχω ψωνίσει πράγματα κατά καιρούς,άλλωστε 3-4 μαγαζιά είναι που έχουν αυτά που ψάχνουμε συνήθως..όντως είναι καλό μαγαζί..απλά δεν ήξερα πως είχαν tags που δούλευαν με το ηχείο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...