Προς το περιεχόμενο

LIDL storyland figures


SCORPIONE69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδιά,αν πουλάει κανείς (έλατο,τάρανδο ή ξωτικό),ας μου πει!!τώρα θα δοκιμάσω και τη μέθοδο του να τα βάλω όπως λέτε..
ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ..δεν περίμενα να είναι τόσο εύκολο να τα βάλω όλα..δυστυχώς όμως με emulator δε δουλεύει..

Επεξ/σία από bananasplit
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 340
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 27/12/2020 στις 2:18 ΠΜ, rimmka είπε

Καλησπέρα! Ξέρει κανείς αν μπορώ να χρησιμοποιώ δύο Κυρίες Σάντα στο ίδιο ηχείο?

Εσείς μ

πορέσατε να ακούσετε την κα Βασίλη τοποθετώντας την πάνω στο ηχείο; Εγώ μόνο με τον κωδικό και στέλνοντας με bluetooth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι σχεδόν σίγουρος πως τα tags είναι αυτά. Έχουν και το ίδιο iso. https://www.aliexpress.com/item/1005001572090179.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.4b694c4dh0yZO7

Επίσης είναι πολύ φτηνά. Τα έχω παραγγείλει αλλά θα κάνουμ μήνες να έρθουν.

Το θέμα είναι πως για μικρά παιδάκια πλέον με την χρήση σε διάφορα τραγούδια αυτό το ηχείο θα γινει απο τα αγαπημένα τους παιχνίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια ερώτηση. Σκαναρισα από ένα φίλο μου τις 2 φιγουρεςρου(Άη Βασίλη και χιονάνθρωπο) και τις παίζω από  app storyland. Οπότε δεν έχω ηχείο ούτε τίποτα. Διάβαζα λιγάκι περί NFC TOOLS. κατέβασα το pro και ψιλοχαθηκα.Εγω μπορώ μεσω κινητού να αναπαράγω και τις υπόλοιπες φιγουρες; και αν ναι πως και μέσω ποιας εφαρμογής; 

Και τέλος αν υπάρχει κάποιος που θα ήθελε σε pm να μου στείλει κάποιον κωδικό 

Ευχαριστώ πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στο insomnia και στα αλάνια που το απαρτίζουν για την λύση του γρίφου του στοριλαντ απο τα λιντλ!!! Πήγα χθες με τα αυτοκόλλητα (ακόμα 200€ σε ψώνια δηλαδή) για να μου πούνε τέλος το προμοσιον....!!! Η μικρή κλάμα σπίτι που περίμενε χιονάνθρωπο με παραμύθι... Και μπήκα εδώ και σώθηκε η χρονιά χαχχαχα!!! Καλή χρονιά σε όλους μάγκες με υγεία να χαιρόμαστε τα παιδιά μας!!! 

 

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως υπάρχει κανένας που να έχει κωδικούς και να μπορώ να τους χρησιμοποιήσω??? :/ έχω μόνο τον Άγιο Βασίλη και την αγιοβασιλινα... Ενώ έχω αυτοκόλλητα δεν μπορώ να βρω άλλες φυγουρες... Έχουν τελειώσει λένε.. 😔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά είναι όλα εδώ για να μπορούμε να τα ακούμε οποτε θέλουμε.

https://www.youtube.com/channel/UC4ti7tRi2mh1KI3WpAeQY_w

όποιος θέλει μπορεί να κάνει και εγγραφή καθώς θα προσθέτω και άλλα τραγούδια.

Επεξ/σία από snaker
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ένα θα πω..σώθηκαν τα Χριστούγεννα της μικρής..ευχαριστούμε παιδιά,για όλα!!
τα tags έψαχνα μήπως τα βρω από Ελλάδα,γιατί θα έρθουν κατευθείαν για το γάμο της αν τα πάρω από ali..

λες αυτά θα κάνουν;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επιβεβαιώνω με σιγουρια οτι τα NTAG213 παιζουν μια χαρά και εύκολα (μόνο το nfc tool και record το text value). Ήρθαν τα δικα μου πριν λιγο.

 

το απογευμα θα προσπαθησω να βαλω υλικο πέραν των 6 κομματιων που εχει μέσα

Επεξ/σία από mandos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή χρονιά σε όλους μας!

Παρόλο που διάβασα όλα τα posts της συζήτησης - δεν έχω καταλάβει πως μπορώ να ενεργοποιήσω όλα τα παραμύθια να παίζουν από το κινητό μου αφού ηχείο δεν πήρα. NFC tags έχω τους έγραψα τους κωδικούς που προτείνονται εδώ αλλά όταν πάω στην εφαρμογή μου ζητάει qr code και όχι nfc tag για να ενεργοποιήσει κάποιο παραμύθι.

Υπάρχει λοιπόν τρόπος να τα ακούει ο μικρός από το κινητό ή προσπαθώ αδίκως???

Είχαμε πάρει μόνο το ελαφάκι και με αυτό το qr code ενεργοποιήθηκε αυτό το παραμύθι.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, smartselling είπε

Καλή χρονιά σε όλους μας!

Παρόλο που διάβασα όλα τα posts της συζήτησης - δεν έχω καταλάβει πως μπορώ να ενεργοποιήσω όλα τα παραμύθια να παίζουν από το κινητό μου αφού ηχείο δεν πήρα. NFC tags έχω τους έγραψα τους κωδικούς που προτείνονται εδώ αλλά όταν πάω στην εφαρμογή μου ζητάει qr code και όχι nfc tag για να ενεργοποιήσει κάποιο παραμύθι.

Υπάρχει λοιπόν τρόπος να τα ακούει ο μικρός από το κινητό ή προσπαθώ αδίκως???

Είχαμε πάρει μόνο το ελαφάκι και με αυτό το qr code ενεργοποιήθηκε αυτό το παραμύθι.

 

 

https://www.youtube.com/channel/UC4ti7tRi2mh1KI3WpAeQY_w

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα NFC αφορουν το ηχειο, όχι το κινητό. Το ηχειο το πουλάνε ακόμα (εγώ πήρα εχθές ένα).

Αν θες να παιζουν απο το κινητό ή πηγαινε στο youtube οπως σου εδειξαν ή πες να στα στειλούμε σε mp3.

 

Εδώ: https://www.dropbox.com/sh/2y4lrqptw7d2yy5/AAC0b7QslJmqBYqsTMMmZaY7a

θα βρείτε διάφορα έτοιμα αρχεία, χρειάζονται τα tags για να παίξουν φυσικά. Τα 20 έως 37 είναι τα παλιά παραμύθια της Λιλιπούπολης.

Καλή διασκέδαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...