Προς το περιεχόμενο

ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ RTX 3060 ti ΑΠΟ PLAISIO


xaraktira

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 28/9/2021 στις 9:39 ΜΜ, 17N_Terrorist είπε

Είναι LHR αλλά δεν χάθηκε ο κόσμος.

Λογικό αφού πλέον Non-LHR δεν παράγονται (εκτός των FE).

Μην περιμένει κανείς να παραλάβει καινούργια Non-LHR κάρτα πλέον, ασχέτως πότε έκανε την παραγγελία.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 321
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 1/10/2021 στις 10:24 ΠΜ, 17N_Terrorist είπε

Από 6 Ιανουαρίου με απόκλιση +- 1 ημέρα. Η αλήθεια ότι τηλεφωνικά μου ανάφεραν ότι ότι ήμουν από τους τελευταίους πελάτες που θα καλούσαν γιατί υπήρχαν πριν από μένα πολλές παραγγελίες που περιμέναν.

Με ενημέρωσαν ότι είχαν παραλάβει 5 ημέρες, και ρώτησα και γιατί δεν με καλέσατε νωρίτερα, αλλά συμπωματικά μόνο μετά το mail μου; Η απάντηση τους ήταν ότι ήμουν από τους τελευταίους που καλούσαν γιατί υπήρχαν πολλές παραγγελίες που περίμεναν και πριν από μένα.

Τελικά και εγώ παρέλαβα σήμερα μετά από τις οδηγίες σου και email. Με παιδεψαν άπειρα στο τηλέφωνο και προσπάθησαν να χρεώσουν 50ε παραπάνω γιατί είναι άλλος κωδικός, version 2 λέει και έχει βελτιωθεί. Ουσιαστικά είναι LHR. Δεν το δέχτηκα και μετά από πίεση κράτησαν την αρχική τιμή σαν χάρη και εξυπηρέτηση που έκαναν 9 μήνες να παραδώσουν και έκοψαν τα 50 ευρώ. Προφανώς και είναι όπως σε πιάσουν. Όποιος μασήσει μάσησε. Παιδιά 16 Ιανουαρίου με 11 Σεπτεμβρίου. Καλές παραλαβές σε όποιον είναι στον αγώνα αυτόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Giannisblessed είπε

Τελικά και εγώ παρέλαβα σήμερα μετά από τις οδηγίες σου και email. Με παιδεψαν άπειρα στο τηλέφωνο και προσπάθησαν να χρεώσουν 50ε παραπάνω γιατί είναι άλλος κωδικός, version 2 λέει και έχει βελτιωθεί. Ουσιαστικά είναι LHR. Δεν το δέχτηκα και μετά από πίεση κράτησαν την αρχική τιμή σαν χάρη και εξυπηρέτηση που έκαναν 9 μήνες να παραδώσουν και έκοψαν τα 50 ευρώ. Προφανώς και είναι όπως σε πιάσουν. Όποιος μασήσει μάσησε. Παιδιά 16 Ιανουαρίου με 11 Σεπτεμβρίου. Καλές παραλαβές σε όποιον είναι στον αγώνα αυτόν.

Ποια έκδοση φίλε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, Giannisblessed είπε

3060 ti gaming oc gigabyte

Εγώ έχω παραγγείλει την gigabyte 3060 ti gaming oc pro στις 01/02. θα τους πάρω σήμερα ένα τηλέφωνο να δω τι θα μου πουν.

Επεξ/σία από blazexX23Xx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και από μένα παιδιά, προσωπικά προσπαθώ να παραμείνω αισιόδοξος, αλλά πλέον έχω αρχίσει να πιστεύω πως αν ποτέ παραλάβω θα ναι το 2023 ή αν είμαι τυχερός και καταφέρω να βρω κάτι σε καλή τιμή εκτός Ελλάδος. Έχω παραγγείλει και πληρώσει την Asus VGA DUAL RTX 3070 8GB στα 609 ευρώ 26/11. Στο site τους στον εντοπισμό παραγγελίας οι ημερομηνίες  είναι ό,τι να ναι, η κατάσταση από καταχώρηση-επεξεργασία΄(26/11) προς στάδιο αναμονής(30/8).  Έχω μιλήσει με το πλαίσιο πάνω από 5 φορές όλο αυτό το διάστημα, όπως και οι υπόλοιποι εδώ, είχα σαν απάντηση την ίδια καραμέλα "δεν έχουμε νέα από προμηθευτή, δεν γνωρίζουμε πότε θα 'ρθει", το μόνο "νέο" που απλά πρόσθεσαν στη τελευταία επικοινωνία (πριν 2 μήνες), ότι ανήκω στη πρώτη 10αδα αυτών που περιμένουν (αμφιβάλω αν είναι αλήθεια). Από απελπισία μέχρι και με την Asus επικοινώνησα, μήπως και πουν αν θα στείλουν ξανά την ίδια κάρτα προς Ελλάδα μεριά. Ο μόνος λόγος που δεν έχω ακυρώσει είναι γιατί οι τιμές έξω έχουν ξεφύγει και απλά ελπίζω να έρθει κάποια στιγμή για να αποσυρθεί η τίμια 1060 που ακόμα φοράει το pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, yaya14 είπε

Καλησπέρα και από μένα παιδιά, προσωπικά προσπαθώ να παραμείνω αισιόδοξος, αλλά πλέον έχω αρχίσει να πιστεύω πως αν ποτέ παραλάβω θα ναι το 2023 ή αν είμαι τυχερός και καταφέρω να βρω κάτι σε καλή τιμή εκτός Ελλάδος. Έχω παραγγείλει και πληρώσει την Asus VGA DUAL RTX 3070 8GB στα 609 ευρώ 26/11. Στο site τους στον εντοπισμό παραγγελίας οι ημερομηνίες  είναι ό,τι να ναι, η κατάσταση από καταχώρηση-επεξεργασία΄(26/11) προς στάδιο αναμονής(30/8).  Έχω μιλήσει με το πλαίσιο πάνω από 5 φορές όλο αυτό το διάστημα, όπως και οι υπόλοιποι εδώ, είχα σαν απάντηση την ίδια καραμέλα "δεν έχουμε νέα από προμηθευτή, δεν γνωρίζουμε πότε θα 'ρθει", το μόνο "νέο" που απλά πρόσθεσαν στη τελευταία επικοινωνία (πριν 2 μήνες), ότι ανήκω στη πρώτη 10αδα αυτών που περιμένουν (αμφιβάλω αν είναι αλήθεια). Από απελπισία μέχρι και με την Asus επικοινώνησα, μήπως και πουν αν θα στείλουν ξανά την ίδια κάρτα προς Ελλάδα μεριά. Ο μόνος λόγος που δεν έχω ακυρώσει είναι γιατί οι τιμές έξω έχουν ξεφύγει και απλά ελπίζω να έρθει κάποια στιγμή για να αποσυρθεί η τίμια 1060 που ακόμα φοράει το pc.

Σε ολους τα ιδια λενε μη στεναχωριεσαι , εγω θα εμενα με την 1060 παντως και θα εριχνα τα λεφτα καπου αλλου , μεχρι και pc στηνεις με ενσωματωμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, triplex1 είπε

Σε ολους τα ιδια λενε μη στεναχωριεσαι , εγω θα εμενα με την 1060 παντως και θα εριχνα τα λεφτα καπου αλλου , μεχρι και pc στηνεις με ενσωματωμενα

Το θέμα είναι ότι έχει γίνει αναβάθμιση συνολικά στον υπολογιστή  και σε περιφερειακά, το μόνο κομμάτι που λείπει είναι η gpu. Τα ίδια λένε σε όλους, αλλά φίλε μου κοντεύω χρόνο (11 μήνες σε λίγες μέρες), ούτε σε λίστα για μεταμόσχευση να ήμουν, ώρες ώρες ξεχνάω ότι έχω αγοράσει τη κάρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, yaya14 είπε

Το θέμα είναι ότι έχει γίνει αναβάθμιση συνολικά στον υπολογιστή  και σε περιφερειακά, το μόνο κομμάτι που λείπει είναι η gpu. Τα ίδια λένε σε όλους, αλλά φίλε μου κοντεύω χρόνο (11 μήνες σε λίγες μέρες), ούτε σε λίστα για μεταμόσχευση να ήμουν, ώρες ώρες ξεχνάω ότι έχω αγοράσει τη κάρτα

Εγω ακυρωσα σε 10 ημερες και δεν διαμαρτυρομαι , εσυ προφανως αντεχεις να περιμενεις ισως και αλλους 11 , γιατι διαμαρτυρεσαι φιλε μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, yaya14 είπε

Το θέμα είναι ότι έχει γίνει αναβάθμιση συνολικά στον υπολογιστή  και σε περιφερειακά, το μόνο κομμάτι που λείπει είναι η gpu. Τα ίδια λένε σε όλους, αλλά φίλε μου κοντεύω χρόνο (11 μήνες σε λίγες μέρες), ούτε σε λίστα για μεταμόσχευση να ήμουν, ώρες ώρες ξεχνάω ότι έχω αγοράσει τη κάρτα

 προπληρωμή έκανες δεν αγόρασες κάτι αφού δεν το έχεις,τόσον καιρό μπορούσες να έπαιρνες 6600ΧΤ που είχε διαθέσιμες στο πλαίσιο στα ίδια λεφτά , ελπίζω σύντομα να την παραλάβεις κάποια στιγμή.

Επεξ/σία από ICE-T
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Καλα δεν εχει καμια σχεση η 3060 ti με την 6600 ΧΤ

Εγω σε 6600 δεν πεφτω ειναι υποβαθμιση απο την 2070S που ειχα.

 

με τόσα που πληρώνει μια χαρά είναι και η 6600ΧΤ φίλε παίζει μια χαρά σε 1080p,εγώ δεν πρόκειται να πλήρωνα κάτι που θα έκανα παραλαβή στην επόμενη γενιά καρτών, ειδικά για την έκδοση της κάρτας που έχει δώσει παραγγελία καλά κρασιά.

Επεξ/σία από ICE-T
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, ICE-T είπε

 προπληρωμή έκανες δεν αγόρασες κάτι αφού δεν το έχεις,τόσον καιρό μπορούσες να έπαιρνες 6600ΧΤ που είχε διαθέσιμες στο πλαίσιο στα ίδια λεφτά , ελπίζω σύντομα να την παραλάβεις κάποια στιγμή.

Άδικο δεν έχεις ότι υπήρχε αυτή η επιλογή, αλλά φίλε μου δεν ήθελα να πέσω από 3070 σε 6600ΧΤ, αν περίμενα την 3060 θα χε γίνει η κίνηση που λες

Επεξ/σία από yaya14
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η υλοποίηση που έχεις διαλέξει δύσκολα θα την βρεις , δοκίμασε με κάποια άλλη υλοποίηση κατόπιν επικοινωνίας και με μια μικρή χρηματική διαφορά μήπως βρεις λύση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ICE-T είπε

Η υλοποίηση που έχεις διαλέξει δύσκολα θα την βρεις , δοκίμασε με κάποια άλλη υλοποίηση κατόπιν επικοινωνίας και με μια μικρή χρηματική διαφορά μήπως βρεις λύση.

Είχα δοκιμάσει πιο παλιά να δώσω κάτι παραπάνω 100-150 για την ίδια κάρτα που χα παραγγείλει αλλά την OC εκδοχή, μου πέταξαν ένα +400 και απλά γέλασα, παράλληλα κοιτάω και έξω μήπως βρεθεί κάτι, για να πάρω από κει με λίγο πιο πάνω από αυτά που έδωσα, για να γίνει επιτόπου ακύρωση και σε πλαίσιο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...