Προς το περιεχόμενο

ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ RTX 3060 ti ΑΠΟ PLAISIO


xaraktira

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, yaya14 είπε

Είχα δοκιμάσει πιο παλιά να δώσω κάτι παραπάνω 100-150 για την ίδια κάρτα που χα παραγγείλει αλλά την OC εκδοχή, μου πέταξαν ένα +400 και απλά γέλασα, παράλληλα κοιτάω και έξω μήπως βρεθεί κάτι, για να πάρω από κει με λίγο πιο πάνω από αυτά που έδωσα, για να γίνει επιτόπου ακύρωση και σε πλαίσιο

μακάρι να βρεις φίλε μου, δεν έχει τρελή διαφορά non OC μην κολλάς σε αυτό αν την βρεις μέχρι 800 ευρώ   την παίρνεις η 3060τι στα 700 μην περιμένεις χαμηλότερη τιμή οι αρχικές τιμές δεν υπάρχουν πουθενά τώρα .

Επεξ/σία από ICE-T
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 321
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

14 ώρες πριν, yaya14 είπε

Καλησπέρα και από μένα παιδιά, προσωπικά προσπαθώ να παραμείνω αισιόδοξος, αλλά πλέον έχω αρχίσει να πιστεύω πως αν ποτέ παραλάβω θα ναι το 2023 ή αν είμαι τυχερός και καταφέρω να βρω κάτι σε καλή τιμή εκτός Ελλάδος. Έχω παραγγείλει και πληρώσει την Asus VGA DUAL RTX 3070 8GB στα 609 ευρώ 26/11. Στο site τους στον εντοπισμό παραγγελίας οι ημερομηνίες  είναι ό,τι να ναι, η κατάσταση από καταχώρηση-επεξεργασία΄(26/11) προς στάδιο αναμονής(30/8).  Έχω μιλήσει με το πλαίσιο πάνω από 5 φορές όλο αυτό το διάστημα, όπως και οι υπόλοιποι εδώ, είχα σαν απάντηση την ίδια καραμέλα "δεν έχουμε νέα από προμηθευτή, δεν γνωρίζουμε πότε θα 'ρθει", το μόνο "νέο" που απλά πρόσθεσαν στη τελευταία επικοινωνία (πριν 2 μήνες), ότι ανήκω στη πρώτη 10αδα αυτών που περιμένουν (αμφιβάλω αν είναι αλήθεια). Από απελπισία μέχρι και με την Asus επικοινώνησα, μήπως και πουν αν θα στείλουν ξανά την ίδια κάρτα προς Ελλάδα μεριά. Ο μόνος λόγος που δεν έχω ακυρώσει είναι γιατί οι τιμές έξω έχουν ξεφύγει και απλά ελπίζω να έρθει κάποια στιγμή για να αποσυρθεί η τίμια 1060 που ακόμα φοράει το pc.

Στειλε email με ευγένεια και κράξει τους. Βάλε και λίγο απειλή πως είναι ρεζίλι αυτά και πολύ πιθανό να παραλάβεις άμεσα ως δια μαγείας. Στα 609ε 3070 δυσκολεύονται ΠΟΛΥ να στην δώσουν γιατί έχουν λογικά άλλους που την δίνουν παραπάνω. Μην εκπλαγείς αν προσπαθήσουν να χρεώσουν παραπάνω με κάποια πρόφαση. Εγώ πήρα 3060 ti στα 600 και με πέθαναν. Φαντάσου εσύ με 3070. Καλό αγώνα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/10/2021 στις 5:33 ΜΜ, ICE-T είπε

σιγά μην τρομάξουν με τις βρισιές και τις απειλές το πολύ να του πουν αν δε σου αρέσει πάρε τα λεφτά σου πίσω και ψώνισε από αλλού

Αν διαβάσεις εγώ και άλλο μέλος μετά από στοχευμένο email την επόμενη μέρα παραλάβαμε. Για αυτό και έδωσα αυτήν την οδηγία. Δεν βλάπτει να δοκιμάσει. Ο τρόπος φυσικά παίζει ρόλο. Καλή συνέχεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, Giannisblessed είπε

Αν διαβάσεις εγώ και άλλο μέλος μετά από στοχευμένο email την επόμενη μέρα παραλάβαμε. Για αυτό και έδωσα αυτήν την οδηγία. Δεν βλάπτει να δοκιμάσει. Ο τρόπος φυσικά παίζει ρόλο. Καλή συνέχεια!

ποιος τροπος, να βριζεις τον υπαλληλο που δεν ξερει στο τηλεφωνο και τον παιρνουν 200 ατομα την ημερα?Συγνωμη φιλε μου ετσι δουλεια δεν γινεται επειδη εσυ θες να την παρεις σε τιμη που δεν υπαρχει μετα απο 1 χρονο 

Επεξ/σία από ICE-T
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ICE-T είπε

Συγνωμη φιλε μου ετσι δουλεια δεν γινεται επειδη εσυ θες να την παρεις σε τιμη που δεν υπαρχει μετα απο 1 χρονο 

Εδω εισαι λαθος.Την εχουμε κανει την συζητηση ξανα Μην το παμε απο την αρχη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, SPY_oo7 είπε

Εδω εισαι λαθος.Την εχουμε κανει την συζητηση ξανα Μην το παμε απο την αρχη.

δεν υπαρχει καταστημα που θα στην δωσει χαμηλωτερα απο οτι πουλιεται, δικαιωμα σου  φυσικα να το πιστευεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλα αλλαξε πλευρο τωρα μην πιαστείς και τα ξαναλεμε.Δικαιωμα σου βεβαια να πιστεύεις οτι θελεις.

 

Επεξ/σία από SPY_oo7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, SPY_oo7 είπε

Καλα αλλαξε πλευρο τωρα μην πιαστείς και τα ξαναλεμε.Δικαιωμα σου βεβαια να πιστεύεις οτι θελεις.

 

δεν βλέπω να γράφει Πλαίσιο  εκεί ούτε 3060τι πονηρε Μάρτιο γράφει εκεί 😂 ξέρεις τη μήνα έχουμε?

Επεξ/σία από ICE-T
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σόρρυ για την αργοπορία αλλά λόγω δουλειάς τρέχω! Λοιπόν... αφού λήφθηκαν οι προτροπές σας υπόψιν....έπεσε τηλ στο πλαίσιο όπου ζήτησα να μου στείλουν με email την παραγγελία μου....ζήτησα να αρθούν οι συνομιλίες μας (έδωσα ακριβείς ημερομηνίες)! Μου είπαν ότι θα το μεταβιβάσουν στον αρμόδιο και θα επικοινωνήσει μαζί μου! Δεν επικοινώνησε κανένας .....ξαναπήρα τηλ, μου είπαν σύντομα θα επικοινωνήσουν μαζί μου αλλά πάλι τίποτα!

Έβαλα τον δικηγόρο της δουλειάς και τους πήρε τηλ.... Συνοπτικά....τους τα είπε ωραιότατα τα νομικά και ότι θα γίνει καταγγελία στο ΙΝ.ΚΑ, μηνύσεις τόσο ως προς την εταιρεία πλαίσιο αλλά και σε όσους επικοινώνησαν μαζί μου ζητώντας όλες τις συνομιλίες...  Ότι υπάρχει απόδειξη πληρωμής τραπέζης για όλο το πόσο μαζι με την συνομιλία για την αποστολή του link πληρωμής, ότι θα ζητηθεί ιστορικό με τις τιμές για εκείνη την περίοδο... κτλ....!

Αποτέλεσμα??? Το απόγευμα με ενημέρωσαν ότι........η παραγγελία μου θα δρομολογηθεί στη συμφωνημένη τιμή! Λογικά θα πρέπει να μπήκα και στη black list τους τώρα!😁

 

 

 

 

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ.

Τωρα αν ειναι TI .........MI............H GTI ..........παλι δεν αλλαζει κατι ΣΕ ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΑΝΑΦΈΡΕΤΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για αυτο στο εβαλα για να σε βγαλω απο τον κοπο να ψαχνεις και για να δεις οτι κανεις λαθος.Ειναι υποχρεωμενοι να στη δωσουν στην τιμη που την έχεις προπληρωσει.Και επειδη  το καταλαβανε και αυτοι  αποφασισαν να τις δωσουν σε κανα χρονο που θα εχουν πεσει οι τιμες.Οποτε και αν τις δωσουν ομως Η ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΠΡΟΠΑΡΑΓΓΕΛΛΕΙΑΣ  ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ.

Επεξ/σία από SPY_oo7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, SPY_oo7 είπε

Για αυτο στο εβαλα για να σε βγαλω απο τον κοπο να ψαχνεις και για να δεις οτι κανεις λαθος.Ειναι υποχρεωμενοι να στη δωσουν στην τιμη που την έχεις προπληρωσει.Και επειδη  το καταλαβανε και αυτοι  αποφασισαν να τις δωσουν σε κανα χρονο που θα εχουν πεσει οι τιμες.Οποτε και αν τις δωσουν ομως Η ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΠΡΟΠΑΡΑΓΓΕΛΛΕΙΑΣ  ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ.

Ο προμηθευτής δίνει τιμές όχι το πλαίσιο αν έπρεπε να τις ακυρώσει μαζικά είναι άλλο πράγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, ICE-T είπε

Η ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΠΡΟΠΑΡΑΓΓΕΛΛΕΙΑΣ  ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ.

Στο πλαισιο κάνεις ΠΡΟ- παραγγελλεία δε αγοραζεις χοντρικη απο τον προμηθευτη

 

Σόρρυ για την αργοπορία αλλά λόγω δουλειάς τρέχω! Λοιπόν... αφού λήφθηκαν οι προτροπές σας υπόψιν....έπεσε τηλ στο πλαίσιο όπου ζήτησα να μου στείλουν με email την παραγγελία μου....ζήτησα να αρθούν οι συνομιλίες μας (έδωσα ακριβείς ημερομηνίες)! Μου είπαν ότι θα το μεταβιβάσουν στον αρμόδιο και θα επικοινωνήσει μαζί μου! Δεν επικοινώνησε κανένας .....ξαναπήρα τηλ, μου είπαν σύντομα θα επικοινωνήσουν μαζί μου αλλά πάλι τίποτα!

Έβαλα τον δικηγόρο της δουλειάς και τους πήρε τηλ.... Συνοπτικά....τους τα είπε ωραιότατα τα νομικά και ότι θα γίνει καταγγελία στο ΙΝ.ΚΑ, μηνύσεις τόσο ως προς την εταιρεία πλαίσιο αλλά και σε όσους επικοινώνησαν μαζί μου ζητώντας όλες τις συνομιλίες...  Ότι υπάρχει απόδειξη πληρωμής τραπέζης για όλο το πόσο μαζι με την συνομιλία για την αποστολή του link πληρωμής, ότι θα ζητηθεί ιστορικό με τις τιμές για εκείνη την περίοδο... κτλ....!

Αποτέλεσμα??? Το απόγευμα με ενημέρωσαν ότι........η παραγγελία μου θα δρομολογηθεί στη συμφωνημένη τιμή! Λογικά θα πρέπει να μπήκα και στη black list τους τώρα!😁

 

Επεξ/σία από SPY_oo7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 20/10/2021 στις 5:50 ΜΜ, SPY_oo7 είπε

 

Σόρρυ για την αργοπορία αλλά λόγω δουλειάς τρέχω! Λοιπόν... αφού λήφθηκαν οι προτροπές σας υπόψιν....έπεσε τηλ στο πλαίσιο όπου ζήτησα να μου στείλουν με email την παραγγελία μου....ζήτησα να αρθούν οι συνομιλίες μας (έδωσα ακριβείς ημερομηνίες)! Μου είπαν ότι θα το μεταβιβάσουν στον αρμόδιο και θα επικοινωνήσει μαζί μου! Δεν επικοινώνησε κανένας .....ξαναπήρα τηλ, μου είπαν σύντομα θα επικοινωνήσουν μαζί μου αλλά πάλι τίποτα!

Έβαλα τον δικηγόρο της δουλειάς και τους πήρε τηλ.... Συνοπτικά....τους τα είπε ωραιότατα τα νομικά και ότι θα γίνει καταγγελία στο ΙΝ.ΚΑ, μηνύσεις τόσο ως προς την εταιρεία πλαίσιο αλλά και σε όσους επικοινώνησαν μαζί μου ζητώντας όλες τις συνομιλίες...  Ότι υπάρχει απόδειξη πληρωμής τραπέζης για όλο το πόσο μαζι με την συνομιλία για την αποστολή του link πληρωμής, ότι θα ζητηθεί ιστορικό με τις τιμές για εκείνη την περίοδο... κτλ....!

Αποτέλεσμα??? Το απόγευμα με ενημέρωσαν ότι........η παραγγελία μου θα δρομολογηθεί στη συμφωνημένη τιμή! Λογικά θα πρέπει να μπήκα και στη black list τους τώρα!😁

 

 

 

 

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ.

Τωρα αν ειναι TI .........MI............H GTI ..........παλι δεν αλλαζει κατι ΣΕ ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΑΝΑΦΈΡΕΤΑΙ

Συγχαρητήρια!! Να την χαρείς! Αν τους αφήσεις θα στην στείλουν όταν βγει η σειρά 40χχ και η αξία της πλέον στην αγορά θα είναι πολύ κάτω. Ακόμα και αν πάρει 2 χρόνια. Ο φίλος ICE-T παραπάνω μάλλον είναι ο ιδιοκτήτης του πλαίσιου. Όταν ένα μαγαζί βγάζει τιμή στο site του και δέχεται εξόφληση έχει κάνει συμβόλαιο πρώτα με τον προμηθευτή και έχει κλειδώσει την τιμή αυτή. Σιγά μην συνεργάζεται έτσι χύμα και αλλάζει γνώμες ο προμηθευτής και μετά τρώει αγωγές το πλαίσιο. Το πρόβλημα όμως είναι πλασματικό. Γιατί ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ βλέπεις ανθρώπους που έκαναν παραγγελία ΜΕΤΑ από εσένα να παραλαμβάνουν ΠΡΙΝ από εσένα με την μόνη διαφορά πως εσύ έβαλες παραγγελία στα 600 ενώ ο άλλος στα 900 και στο τηλέφωνο σου λένε μα ναι είναι άλλος κωδικός κτλ τότε είναι αδικία. Η τιμές ανέβηκαν ναι. Το πλαίσιο δεν ήθελε να μείνει απέξω και να μην εκμεταλλευτεί την κατάσταση. Όποιος δεν το βλέπει σε πάει στον οφθαλμίατρο. Με το που κανείς την σωστή φασαρία ( όχι να βρίζεις υπαλλήλους) παραλαμβάνεις. Ξαφνικά την γεννάνε την κάρτα... Όποιος τα διαβάζει όλα αυτά ας βγάλει τα συμπεράσματά του και να κάνει τα κουμάντα του. 3η περίπτωση που παρέλαβε μετά από σωστή πίεση.

Επεξ/σία από Giannisblessed
Edit
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να μην μπλεκουμε τα πραγματα αλλος ειναι ο τυχρεος απο γειτονικο θεμα .Εγω απλα εκανα παραθεση

Στις 20/10/2021 στις 5:07 ΜΜ, SPY_oo7 είπε

Καλα αλλαξε πλευρο τωρα μην πιαστείς και τα ξαναλεμε.Δικαιωμα σου βεβαια να πιστεύεις οτι θελεις.

 

 

Επεξ/σία από SPY_oo7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...