Προς το περιεχόμενο

Παραδόσεις rtx 3060 ti


Stergios888

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

3060 ti eagle τελος? Δεν ξαναβγαινουν? Εμενα μου λενε απο πλαισιο πως δεν υπαρχει καμια εξελιξη στη παραγγελια μου απο Φεβρουαριο, και βλεπω πως βαλανε τις eagle παλι στο site στα 750 παρακαλω (οχι παιζουμε) το 2050 λετε να παραλλαβω?

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 252
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

46 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

3060 ti eagle τελος? Δεν ξαναβγαινουν? Εμενα μου λενε απο πλαισιο πως δεν υπαρχει καμια εξελιξη στη παραγγελια μου απο Φεβρουαριο, και βλεπω πως βαλανε τις eagle παλι στο site στα 750 παρακαλω (οχι παιζουμε) το 2050 λετε να παραλλαβω?

για να τις ξαναβγαλουν κατι θα σημαινει δεν γινεται να τις βαζουνε για ομορφια...θα προχωραει το θεμα...αλλα μας βλεπω για 22 ολο τα ιδια μου λενε

επισης ειδα οτι καποιοι σημερα παραλαβανε τις 3060

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μόλις έλαβα μειλ από EVGA ότι με μετακίνησαν στην ουρα για τις 3060ti LHR, άρα τέλος παραγωγής για τις αρχικές εκδόσεις. Άγνωστο τι θα γίνει με τα ελληνικά μαγαζιά.

5655E680-CDE1-45A1-B0DE-9CBF6B4E3C68.jpeg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
32 λεπτά πριν, Giannisblessed είπε

Και εγώ εδώ με μια 3060ti 16/1!

Κανένας από τους 12/20 και αρχές Γενάρη έχει παραλάβει;

Ήρθε σε έναν ειδοποίηση για άλλη κάρτα από 22/9/20 δηλαδή μετά από 10 μήνες σχεδόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω ρε φίλε! Τι λες τώρα....

Παιδιά αν κανείς παραλάβει πείτε να καταλάβουμε περίπου το παίζει... Αν συνενοηθουμε σωστά θα φανεί αν τηρούν σειρά προτεραιότητας η όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ στην αναμονή από πλαίσιο από τις 17/01/2021. Μίλησα στις 08/07/2021 μαζί τους δεν έχουν καμία ενημέρωση μόνο του ότι βελτιώνονται τα πράγματα είπαν... Σχετικά με τα τσιπς αλλά ότι δίνουν προτεραιότητα σε 3080 και τα εργοστάσια...

Επεξ/σία από btnksbwks1312
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδία να δώσω και εγώ το δικό μου info ότι έχω παραγγείλει μια gigabyte 3060ti gaming OC απο τις 17/12/20 και ακόμα περιμένω . Σε τηλέφωνο με τους υπαλλήλους όπως οι περισσότεροι έχουν γράψει έπεσα σε ένα τοίχο και "είστε 4ος στην γραμμή προτεραιότητας αλλά έχει σταματήσει η παραγωγή από τον φεβρουάριο".
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήραν χθες τηλέφωνο απο το Πλαισιο να με ρωτήσουν αν θέλω να κρατήσω την παραγγελία (gigabyte 3060 ti στις 01/02/21) ή να την ακυρώσω επειδη έχει περάσει καιρός και δεν έχουν κάποια ενημέρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 28/6/2021 στις 7:17 ΜΜ, Alexflyer είπε

Μόλις έλαβα μειλ από EVGA ότι με μετακίνησαν στην ουρα για τις 3060ti LHR, άρα τέλος παραγωγής για τις αρχικές εκδόσεις. Άγνωστο τι θα γίνει με τα ελληνικά μαγαζιά.

5655E680-CDE1-45A1-B0DE-9CBF6B4E3C68.jpeg

Αν δεν είσαι ήδη elite member στην EVGA, χρησιμοποίησε αυτό τον κωδικό για μια μικρή έκπτωση

Associate Code: PMFKMPYGBIMZN1D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 28/6/2021 στις 7:17 ΜΜ, Alexflyer είπε

Μόλις έλαβα μειλ από EVGA ότι με μετακίνησαν στην ουρα για τις 3060ti LHR, άρα τέλος παραγωγής για τις αρχικές εκδόσεις. Άγνωστο τι θα γίνει με τα ελληνικά μαγαζιά.

5655E680-CDE1-45A1-B0DE-9CBF6B4E3C68.jpeg

Το ιδιο email εστειλαν και σε μενα την επομενη μερα απο εσενα,εγω περιμενω 3060ti FTW.Εβαλα τα στοιχεια στο element35gaming.com και μου βγαζει οτι ειμαι 215 μερες στην αναμονη και θα περιμενω ακομα 111 μερες.Δεν ξερω ποσο ακριβες ειναι το συγκεκριμενο αλλα λογω δουλειας πριν τον Νοεμβριο-Δεκεμβριο δεν θα χρειαστω την καρτα οποτε δεν εχω θεμα να περιμενω 3-4 μηνες ακομα.Η τιμη θα ειναι εκεινη που ηταν οταν εγινε η κρατηση ή θα παρουμε με τωρινες τιμες?Ξερει κανενας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, LouCi4er είπε

Το ιδιο email εστειλαν και σε μενα την επομενη μερα απο εσενα,εγω περιμενω 3060ti FTW.Εβαλα τα στοιχεια στο element35gaming.com και μου βγαζει οτι ειμαι 215 μερες στην αναμονη και θα περιμενω ακομα 111 μερες.Δεν ξερω ποσο ακριβες ειναι το συγκεκριμενο αλλα λογω δουλειας πριν τον Νοεμβριο-Δεκεμβριο δεν θα χρειαστω την καρτα οποτε δεν εχω θεμα να περιμενω 3-4 μηνες ακομα.Η τιμη θα ειναι εκεινη που ηταν οταν εγινε η κρατηση ή θα παρουμε με τωρινες τιμες?Ξερει κανενας?

Δεν δουλαυει το link που εχες βαλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...