Προς το περιεχόμενο

Κλέψιμο από βενζινάδικο Shell (Ερμής)


phanispal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 428
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

12 ώρες πριν, Fordakias7 είπε

3 λεπτά η διαφορά της 98 με την 95 στην σελλ πάνω απο 2 ευρώ η ΄΄ενισχυμένη΄΄ καλά πάμε!

Κάθε Τρίτη η V-Power (έτσι λέγεται η 98αρα) μπαίνει σε προσφορά, παλιότερα την έβαζαν 1 λεπτό παραπάνω από την απλή και τώρα τελευταία 2 λεπτά παραπάνω, το άλλαξαν πάλι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει αλλάξει εδώ και πολύ καιρό αυτό. είχε ανοιχθεί και σχετικό θέμα μάλιστα. το ίδιο ισχύει και για το πετρέλαιο τις Πέμπτες 

δεν βλέπω κάτι κακό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, zanskou είπε

έχει αλλάξει εδώ και πολύ καιρό αυτό. είχε ανοιχθεί και σχετικό θέμα μάλιστα. το ίδιο ισχύει και για το πετρέλαιο τις Πέμπτες 

δεν βλέπω κάτι κακό 

Έτσι ξέρω και εγώ, εδώ και καιρό το 1 λεπτό έγινε 2, ακόμα και την περασμένη Τρίτη (29/03) 2 λεπτά διαφορά είχαν, ο φίλος από πάνω όμως έκανε λόγο για 3 λεπτά διαφορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Dantε είπε

H v power ειναι 98αρα?

Σε αλλη shell τη λεει 95αρα,σε αλλη 97 ενω η σελιδα της coralgas 98.

95 ήταν πολύ παλιά, μετά έγινε 97, και το 2019 έγινε 98. Ή τουλάχιστον έτσι ισχυρίζονται.

Σε κάποια πρατήρια δεν έχουν ενημερώσει ακόμα τις ταμπέλες, έχω υπόψιν κανα δυο που ακόμα γράφουν 97.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Να ρωτήσω κάτι που έχω παρατηρήσει στα βενζινάδικα, κάποιοι υπάλληλοι όταν βάζουν βενζίνη κρατάνε τη μάνικα καθώς το κάνουν, άλλοι τη βάζουν στο ντεπόζιτο και δεν τη κρατάνε. Είναι απλή συνήθεια, υπάρχει κάποιος λόγος που το κάνουν αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, triliza είπε

Να ρωτήσω κάτι που έχω παρατηρήσει στα βενζινάδικα, κάποιοι υπάλληλοι όταν βάζουν βενζίνη κρατάνε τη μάνικα καθώς το κάνουν, άλλοι τη βάζουν στο ντεπόζιτο και δεν τη κρατάνε. Είναι απλή συνήθεια, υπάρχει κάποιος λόγος που το κάνουν αυτό;

δεν νομιζω οτι υπάρχει λογος. 

φανταζομαι οτι εξαρτάται από το πόση δουλειά έχει απλά 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, triliza είπε

Να ρωτήσω κάτι που έχω παρατηρήσει στα βενζινάδικα, κάποιοι υπάλληλοι όταν βάζουν βενζίνη κρατάνε τη μάνικα καθώς το κάνουν, άλλοι τη βάζουν στο ντεπόζιτο και δεν τη κρατάνε. Είναι απλή συνήθεια, υπάρχει κάποιος λόγος που το κάνουν αυτό;

Είναι σαν τους καφετζήδες που όταν ψήνουν καφέ κρατάνε το μπρίκι σε όλη τη διάρκεια χωρίς να χρειάζεται, απλή συνήθεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, triliza είπε

Να ρωτήσω κάτι που έχω παρατηρήσει στα βενζινάδικα, κάποιοι υπάλληλοι όταν βάζουν βενζίνη κρατάνε τη μάνικα καθώς το κάνουν, άλλοι τη βάζουν στο ντεπόζιτο και δεν τη κρατάνε. Είναι απλή συνήθεια, υπάρχει κάποιος λόγος που το κάνουν αυτό;

Εχουν λάστιχο μέσα απο το μανίκι και σου ρουφάνε πίσω το καυσιμο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, triliza είπε

Να ρωτήσω κάτι που έχω παρατηρήσει στα βενζινάδικα, κάποιοι υπάλληλοι όταν βάζουν βενζίνη κρατάνε τη μάνικα καθώς το κάνουν, άλλοι τη βάζουν στο ντεπόζιτο και δεν τη κρατάνε. Είναι απλή συνήθεια, υπάρχει κάποιος λόγος που το κάνουν αυτό;

Νομίζω ότι όταν πατάνε τη σκανδάλη αυξάνεται η ροή και γεμίζει πιο γρήγορα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Maurikycli είπε

Νομίζω ότι όταν πατάνε τη σκανδάλη αυξάνεται η ροή και γεμίζει πιο γρήγορα 

Αν δεν πατάς την σκανδάλη δεν πρόκειται να γεμίσει.Επίσης έχουν και μια ασφάλεια που κρατάει πατημένη την σκανδάλη ώστε να πας σε άλλο πελάτη,να καθαρίσεις τα τζάμια κλπ.Αυτή η ασφάλεια εχει σκάλες ποσο πατημένη κρατάει την σκανδάλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α

3 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Αν δεν πατάς την σκανδάλη δεν πρόκειται να γεμίσει.Επίσης έχουν και μια ασφάλεια που κρατάει πατημένη την σκανδάλη ώστε να πας σε άλλο πελάτη,να καθαρίσεις τα τζάμια κλπ.Αυτή η ασφάλεια εχει σκάλες ποσο πατημένη κρατάει την σκανδάλη.

Προφανώς ότι θέλει πάτημα η σκανδάλη για να βγει βενζίνη.Από ο,τι έχω καταλάβει το μέγιστο πάτημα γίνεται με το χέρι και όχι όταν την αφήνει κομπλαρισμενη σε κάποια σκάλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Maurikycli είπε

Α

Προφανώς ότι θέλει πάτημα η σκανδάλη για να βγει βενζίνη.Από ο,τι έχω καταλάβει το μέγιστο πάτημα γίνεται με το χέρι και όχι όταν την αφήνει κομπλαρισμενη σε κάποια σκάλα 

Ανάλογα το πιστόλι μπορεί να είναι απο ανυπαρκτη έως ελαχιστη η διαφορά .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Ανάλογα το πιστόλι μπορεί να είναι απο ανυπαρκτη έως ελαχιστη η διαφορά .

Σε αυτά που πάω βλέπω να γυρνάνε πιο γρήγορα τα νούμερα όταν το πατάνε 

Έχω τη συνήθεια να κατεβαίνω όταν γίνεται ο ανεφοδιασμός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...