Προς το περιεχόμενο

Περί αυτοκίνησης


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, mp123 είπε

Δεν μπορώ να ψειρίζω την μαιμου. Θέλω κάτι το παίρνω. Ηθελα κάτι καλό να της πάρω. Ότι πιο καλό μπορεί να οδηγήσει και να το πάει ανετα.

Δεν ξερω για ποιοτητα αλλα το 208 GT ηταν κουκλι.

Παιζει να ειναι στα ιδια λεφτα με το mini

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Doped είπε

Δεν ξερω για ποιοτητα αλλα το 208 GT ηταν κουκλι.

Παιζει να ειναι στα ιδια λεφτα με το mini

Είπα να γίνω premium. Να μην με δουλεύετε εδώ μέσα πως είμαι το παιδάκι με το σουιφτ.

F0D43799-C46E-4948-86C7-F70E9EAD3D82.jpeg

Επεξ/σία από mp123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, mp123 είπε

Είπα να γίνω premium.

F0D43799-C46E-4948-86C7-F70E9EAD3D82.jpeg

σπανος;

Σχετικο ειναι αυτο.

Για την κατηγορια του ναι ειναι πολυ καλο γενικα.

Αλλα αφου μπηκες στην πορτα της BMW και για την γυναικα το X1 καλο δεν ειναι;

Επεξ/σία από Doped
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, Doped είπε

επισης στα ιδια δεν ειναι και το fiesta? το μεγαλο καλο μοντελο;

Ούτε καν πέρασα από πουθενα . Από κανενα αμάξι. Ηθελα κάτι να της πάρω από πάνω ράφι. Το χ1 ούτε για αστείο δεν μπορούσε. Εδώ ούτε το πενταπορτο μίνι δεν μπορούσε.

Επιλογες είχα μόνο bmw , mercedes , Audi. Τελικά αυτό που ήταν στα κριτήρια που θέλαμε ήταν το Mini Cooper.

Επεξ/σία από mp123
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, mp123 είπε

Μου έκοψε 1250 .  Τελική τιμή με το κλειδί στο χέρι 24500. 11000 το σουιφτ που το είχα πάρει πριν δυο χρόνια 14500 συν 13500 στο χέρι.

6E7C0B1A-B090-41C5-8541-04E5189D0898.jpeg

Σε ψιλοεγδαρε ρε συ... το ΟΝΕ ίδιο έτσι όπως το περιγράφεις αλλά 5πορτο πριν κάνα χρόνο κ μας το έδινε 22Κ με τα 101 και 23600 με τα 136. Καλοτάξιδος να το χαρείτε παντως! Χρωμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, mp123 είπε

Πηρα μια πολυ καλή προσφορά για το σουιφτ.  Η γυναίκα θέλει ακριβως το ίδιο μέγεθος αυτοκίνητο.δεν μπορεί πιο μεγάλο. Mini Cooper one τρίπορτο , αυτόματο με το πακέτο του , κάμερα πίσω 1500cc 136 Hp. Ήθελε  τα 101 hp γιατί φοβάστε αλλά της το πηρα 136 να το κινώ και εγω.  Το μπεμβε το 1 μεγάλο. Εδώ και το Μίνι το πενταπορτο πάλι μεγάλο της ήταν. Η διαφορά εινσι μόνο 500 ευρώ. Δεν ήταν θέμα τιμής καθόλου.

Καλοτάξιδο! Πολύ όμορφο αυτοκίνητο, ειδικά το εσωτερικό του.

Ρώτησες καθόλου για κόστος στα ετήσια service;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, paylidis είπε

Σε ψιλοεγδαρε ρε συ... το ΟΝΕ ίδιο έτσι όπως το περιγράφεις αλλά 5πορτο πριν κάνα χρόνο κ μας το έδινε 22Κ με τα 101 και 23600 με τα 136. Καλοτάξιδος να το χαρείτε παντως! Χρωμα;

Λέει όμως για facelift οπότε παίζει να έχει άλλες τιμές

@mp123 Μπράβο ρε φίλε , καημός θα μου μείνει το mini και εμένα :D

Χρώμα ? Αυτόματο ?

2 ώρες πριν, korakios είπε

Έσκασε σήμερα ο αδερφός μου σπίτι και πήρε απο την αποθήκη έναν πυροσβεστήρα . Τον ρωτάω τι τον θέλει και μου λέει ψύχραιμα

-Τίποτα , απλά γίνεται ανάκληση Tuscon λόγω κινδύνου φωτιάς (και σβηστό) απο την πλακέτα και καλωδίωση του abs .......

Το είχε δει πριν καιρό και του είπαν απο αντιπροσωπία οτι δεν επηρεάζεται.

Πήρε στα κεντρικά , τελικά τον πιάνει , παίρνει αντιπροσωπία Λάρισα και το παίζανε κινέζοι ,μέχρι που του είπανε οτι τώρα ενημερώθηκε η λίστα και .... απλά δεν έχουν ανταλλακτικά ...

όσοι "τυχεροί" , το νου σας

https://www.newsbeast.gr/car/arthro/7244550/anakalountai-1-541-hyundai-tucson-tle-stin-ellada

 

Το like το έβαλα για την ενημέρωση , μην παρεξηγηθώ

Επεξ/σία από tsofras
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, paylidis είπε

Σε ψιλοεγδαρε ρε συ... το ΟΝΕ ίδιο έτσι όπως το περιγράφεις αλλά 5πορτο πριν κάνα χρόνο κ μας το έδινε 22Κ με τα 101 και 23600 με τα 136. Καλοτάξιδος να το χαρείτε παντως! Χρωμα;

Γκρι με μαύρη οροφή. Τωρα για την τιμή δεν ξέρω να σου στείλω την προσφορά. Του εβαλα ζάντα άλλη έξτρα 750 συν κάμερα πίσω 330 συν το πακέτο για αυτόματο 1235

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, turbat0s είπε

Κάτσε ρε φίλος, χαλάς την πιάτσα.

Χθες είδα, σήμερα ψώνισα?

Δεν βλέπεις ότι έχει ξεφουσκώσει το νήμα?

Καλή παραλαβή!

υπονοείς κάτι ?

έχω να δηλώσω ότι αν δεν φοβόμουν την κοινωνική κατακραυγή θα είχα βγεί ήδη για τσάρκα :D (εντάξει ευχαριστημένος είμαι με το Leon και τα ούτα 100χλμ που έχω κάνει , αλλά ωραίο χομπι τελικά η αγορά αυτοκινήτου)

Μόλις τώρα, korakios είπε

ποίος είστε κύριε ?!

περαστικός 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, tsofras είπε

υπονοείς κάτι ?

έχω να δηλώσω ότι αν δεν φοβόμουν την κοινωνική κατακραυγή θα είχα βγεί ήδη για τσάρκα :D (εντάξει ευχαριστημένος είμαι με το Leon και τα ούτα 100χλμ που έχω κάνει , αλλά ωραίο χομπι τελικά η αγορά αυτοκινήτου)

Ρε μπαγάσα με βάλατε στην πρίζα εσυ και ο Παυλιδης και έγινα πριμιουμ τρομάρα μου.

Αλλα οκ το mini μέσα είναι τουμπανο. Τι να λέμε τωρα.καρτ αγωνιστικό χαμηλο.

Επεξ/σία από mp123
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, mp123 είπε

Γκρι με μαύρη οροφή. Τωρα για την τιμή δεν ξέρω να σου στείλω την προσφορά. Του εβαλα ζάντα άλλη έξτρα 750 συν κάμερα πίσω 330 συν το πακέτο για αυτόματο 1235

Κάτσε αν είναι facelift μοντέλο αλλάζουν τα δεδομένα... η τιμή που σου λέω εγώ ήταν για το τρέχον με πακέτο με αυτόματο κάμερα CarPlay και κάνα 2 βλακείες ακόμα αλλά πχι ζάντες (δεν είχε κ αυτόματο κλίμα όμως)

πιθανως να αλλάζεις κ κλίμακα! ;) 

Πολυ καλά έκανες παντως-θεωρω θα το χαρείς

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, mp123 είπε

Ρε μπαγάσα με βάλατε στην πρίζα εσυ και ο Παυλιδης και έγινα πριμιουμ τρομάρα μου.

Αλλα οκ το mini μέσα είναι τουμπανο. Τι να λέμε τωρα.καρτ αγωνιστικό χαμηλο.

Εγώ δεν είμαι premium απλά χάλασα λεφτά για premium 🤣

Είναι έρωτας το άτιμο , τυχαία σήμερα που έκανα την κλασική βόλτα-περπάτημα-γυμναστική πέρασα απο μία μάντρα με μεταχειρισμένα που περνάω κάθε μέρα.

Εκείνη την στιγμή πάρκαρε ένα mini cooper S και ήμουν έτοιμος να μπώ μέσα να του πώ ανταλλαγή με Leon κάνεις ? :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...