Προς το περιεχόμενο

Περί αυτοκίνησης


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, nullindex είπε

 

Όντως έτσι είναι, δεν αφήνουν χώρο για παζάρια.

Εδώ είμαστε:

IMG_20210330_184719

 

IMG_20210330_184656

 

IMG-648f9f5b51b3087265eafbbf63f7bd21-V

 

IMG_20210330_181050

Οι πρώτες φωτό είναι όπως να ναι, από κινητά κλπ, πάνω στη χαρά. Θα γίνει σωστή φωτογράφηση αργότερα. Το χρώμα μου αρέσει πολύ. Το μόνο που με ξενέρωσε είναι οτι το Android Auto δεν παίζει ασύρματα σε συσκευές με Android 10...

 

Πολύ ωραίο χρώμα, καλοτάξιδο και να το χαρείς.

Όταν λες ότι δεν παίζει ασύρματα σε 10, αυτό σημαίνει ότι παίζει με νεώτερη έκδοση λογισμικού; Με iphone;

Επεξ/σία από oykas2001
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, oykas2001 είπε

Πολύ ωραίο χρώμα, καλοτάξιδο και να το χαρείς.

Όταν λες ότι δεν παίζει ασύρματα σε 10, αυτό σημαίνει ότι παίζει με νεώτερη έκδοση λογισμικού; Με iphone;

Ευχαριστώ!

Διαβάζω ότι παίζει με Android 11 ασύρματα. Δεν έχω συσκευή βέβαια αυτή τη στιγμή για να δοκιμάσω.

Ο πωλητής είπε ότι με iPhone παίζει ασύρματα, αλλά επίσης δεν έχω συσκευή να δοκιμάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@nullindex  Καλοτάξιδο με πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα!

Για να παίξει το Android Auto ασύρματα πρέπει να το υποστηρίζει και το head unit. Οπότε και Α11 να είχες δεν συναπάγεται ότι το ΑΑ θα έπαιζε ασύρματα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, denexo είπε

@nullindex  Καλοτάξιδο με πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα!

Για να παίξει το Android Auto ασύρματα πρέπει να το υποστηρίζει και το head unit. Οπότε και Α11 να είχες δεν συναπάγεται ότι το ΑΑ θα έπαιζε ασύρματα.

Ευχαριστώ!

Ναι έχεις δίκιο, δεν είναι σίγουρο ότι θα παίζει, θα δοκιμάσω βέβαια μόλις βρεθώ με κάποιον με Α11 και θα σας πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους έχουν DSG

https://www.facebook.com/groups/338589450069216/?multi_permalinks=814262845835205

ξεκίνησαν νομικά εναντίων Cosmocar 20 άτομα (οδηγοί ταξί) . Καλό είναι να συμμετάσχετε αν σας αφορά γιατί το πρόβλημα είναι γνωστό και η αντιπροσωπία χρεώνει εντός εγγύησης την επισκευή...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, nullindex είπε

 

Όντως έτσι είναι, δεν αφήνουν χώρο για παζάρια.

Εδώ είμαστε:

IMG_20210330_184719

 

IMG_20210330_184656

 

IMG-648f9f5b51b3087265eafbbf63f7bd21-V

 

IMG_20210330_181050

Οι πρώτες φωτό είναι όπως να ναι, από κινητά κλπ, πάνω στη χαρά. Θα γίνει σωστή φωτογράφηση αργότερα. Το χρώμα μου αρέσει πολύ. Το μόνο που με ξενέρωσε είναι οτι το Android Auto δεν παίζει ασύρματα σε συσκευές με Android 10...

 

Καλοτάξιδο! Πολύ όμορφο! Όταν έχεις μια ολοκληρωμένη άποψη, πές κάποια στιγμή δύο λόγια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Ioannis1908 είπε

Καλοτάξιδο! Πολύ όμορφο! Όταν έχεις μια ολοκληρωμένη άποψη, πές κάποια στιγμή δύο λόγια.

Ευχαριστώ!

Ναι εννοείται ότι θα γράψω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, paylidis είπε

Early adopter 😂

δεν είναι πρωταπριλιάτικο 

 

Σε αλλο θέμα πρέπει να μπει Γιώργο 😂🤣

Επεξ/σία από terry308
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, paylidis είπε

Early adopter 😂

δεν είναι πρωταπριλιάτικο 

 

4387FB02-D7DC-4A56-BB7A-8C3E05A1A4BC.jpeg

Πέραν του αστείου , δεν φτάνει που όλοι οι καραγκιόζιδες παρκάρουν επάνω στα πεζοδρόμια και δεν μπορείς να περπατήσεις ή να περάσεις με το καρότσι του παιδιού (για ΑμεΑ δεν το συζητάμε) , θα έχεις και την καλούμπα τώρα στο κεφάλι σου.

Θα φταίω αν πάω φόρα σε κανα τοίχο να κάνω την μούρη μου κιμά και μετά πάω εκεί να πέσω και να καλέσω αστυνομία να πώ ότι σκόνταψα να τον πάω καροτσάκι ? (το έχω σκεφτεί για κάτι αμάξια-μηχανάκια που παρκάρουν καθημερινά στη διαδρομή που πάω για περπάτημα , 3 κλήσεις σε αστυνομία ποτέ δεν πέρασε κανείς)

Εκτός απο βλάκας είναι και Ζώο!

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, terry308 είπε

Σε αλλο θέμα πρέπει να μπει Γιώργο 😂🤣

Άσε δεν έχω όρεξη για επικοινωνία με ηλίθιους, και εκεί έχει πολλούς....

3 λεπτά πριν, tsofras είπε

Πέραν του αστείου , δεν φτάνει που όλοι οι καραγκιόζιδες παρκάρουν επάνω στα πεζοδρόμια και δεν μπορείς να περπατήσεις ή να περάσεις με το καρότσι του παιδιού (για ΑμεΑ δεν το συζητάμε) , θα έχεις και την καλούμπα τώρα στο κεφάλι σου.

Θα φταίω αν πάω φόρα σε κανα τοίχο να κάνω την μούρη μου κιμά και μετά πάω εκεί να πέσω και να καλέσω αστυνομία να πώ ότι σκόνταψα να τον πάω καροτσάκι ? (το έχω σκεφτεί για κάτι αμάξια-μηχανάκια που παρκάρουν καθημερινά στη διαδρομή που πάω για περπάτημα , 3 κλήσεις σε αστυνομία ποτέ δεν πέρασε κανείς)

Εκτός απο βλάκας είναι και Ζώο!

Αυτό έγραψε κ το παλικάρι που την ανέβασε στο fb. Πήγε να πέσει για αυτό κ έβγαλε τη φωτογραφία. Αυτό ακριβώς που λες έγραφαν κ από κάτω οι υπόλοιποι...

Εγώ του εύχομαι του εν λόγω «κυρίου» απλά να περνάνε συχνά από εκεί τσιγκανειρος... που έχουν ιδιαίτερη αγάπη στα καλώδια (άσε που αν μάθουν ποσό κοστίζει σαν καλώδιο πέρα από το χαλκο θα γίνει χαμός)!

Επεξ/σία από paylidis
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, paylidis είπε

Άσε δεν έχω όρεξη για επικοινωνία με ηλίθιους, και εκεί έχει πολλούς....

Αυτό έγραψε κ το παλικάρι που την ανέβασε στο fb. Πήγε να πέσει για αυτό κ έβγαλε τη φωτογραφία. Αυτό ακριβώς που λες έγραφαν κ από κάτω οι υπόλοιποι...

Ο μόνος λόγος που το μετάνιωσα που δεν πήγα αστυνομία και πήγα πληροφορική :D

Θα έκανα τσάρκα κάθε απόγευμα ένα διωράκι με το μπλοκάκι μου έτσι για να περνάει η ώρα

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tsofras είπε

Πέραν του αστείου , δεν φτάνει που όλοι οι καραγκιόζιδες παρκάρουν επάνω στα πεζοδρόμια και δεν μπορείς να περπατήσεις ή να περάσεις με το καρότσι του παιδιού (για ΑμεΑ δεν το συζητάμε) , θα έχεις και την καλούμπα τώρα στο κεφάλι σου.

Θα φταίω αν πάω φόρα σε κανα τοίχο να κάνω την μούρη μου κιμά και μετά πάω εκεί να πέσω και να καλέσω αστυνομία να πώ ότι σκόνταψα να τον πάω καροτσάκι ? (το έχω σκεφτεί για κάτι αμάξια-μηχανάκια που παρκάρουν καθημερινά στη διαδρομή που πάω για περπάτημα , 3 κλήσεις σε αστυνομία ποτέ δεν πέρασε κανείς)

Εκτός απο βλάκας είναι και Ζώο!

Ναι, αλλά σώζουν τον πλανήτη!

🤣🤣🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...