Προς το περιεχόμενο

Αγορά μεταχειρισμένου αυτοκινήτου - γνώμες ιδέες


paylidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

53 λεπτά πριν, Papakaliati είπε

Προσωπικά πούλησα το αμάξι μου 48κ, από 42κ που το είχα αγοράσει 14 μήνες πριν. Καλή φάση... 

Και μετά μου λένε ότι τα αυτοκίνητα δεν είναι επένδυση και είναι βαρέλι χωρίς πάτο..... 🤣🤣🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα παιδιά ,

Φίλοι μου ψάχνουν ένα μεταχειρισμένο max 13000 ( προφανώς όσο λιγότερα τόσο το καλύτερο ) 4x4  με αρκετά μεγάλο χώρο πίσω και ακόμη καλύτερα να μπορούν να πέφτουν ή να βγαίνουν τα καθίσματα έτσι ώστε να μπορούν ας πούμε να ξαπλώνουν (όχι δεν θέλουν αγροτικό και ούτε Καναδέζα ) αυτό που έχουν στα υπόψιν είναι τα skoda yeti για την ώρα , υπάρχει κάποια άλλη πρόταση ; Ευχαριστώ πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, NobodyRankXV είπε

Καλησπέρα παιδιά ,

Φίλοι μου ψάχνουν ένα μεταχειρισμένο max 13000 ( προφανώς όσο λιγότερα τόσο το καλύτερο ) 4x4  με αρκετά μεγάλο χώρο πίσω και ακόμη καλύτερα να μπορούν να πέφτουν ή να βγαίνουν τα καθίσματα έτσι ώστε να μπορούν ας πούμε να ξαπλώνουν (όχι δεν θέλουν αγροτικό και ούτε Καναδέζα ) αυτό που έχουν στα υπόψιν είναι τα skoda yeti για την ώρα , υπάρχει κάποια άλλη πρόταση ; Ευχαριστώ πολύ 

Αν δεν έχουν θέμα με τεκμήρια και ότι θα είναι δεκαετίας+  Subaru forester

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, NobodyRankXV είπε

Καλησπέρα παιδιά ,

Φίλοι μου ψάχνουν ένα μεταχειρισμένο max 13000 ( προφανώς όσο λιγότερα τόσο το καλύτερο ) 4x4  με αρκετά μεγάλο χώρο πίσω και ακόμη καλύτερα να μπορούν να πέφτουν ή να βγαίνουν τα καθίσματα έτσι ώστε να μπορούν ας πούμε να ξαπλώνουν (όχι δεν θέλουν αγροτικό και ούτε Καναδέζα ) αυτό που έχουν στα υπόψιν είναι τα skoda yeti για την ώρα , υπάρχει κάποια άλλη πρόταση ; Ευχαριστώ πολύ 

Θέλουν τετρακίνητο? 

Αν ναι τo yeti η μοναδική επιλογή σε αυτά τα λεφτά και τετρακίνηση. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, NobodyRankXV είπε

Καλησπέρα παιδιά ,

Φίλοι μου ψάχνουν ένα μεταχειρισμένο max 13000 ( προφανώς όσο λιγότερα τόσο το καλύτερο ) 4x4  με αρκετά μεγάλο χώρο πίσω και ακόμη καλύτερα να μπορούν να πέφτουν ή να βγαίνουν τα καθίσματα έτσι ώστε να μπορούν ας πούμε να ξαπλώνουν (όχι δεν θέλουν αγροτικό και ούτε Καναδέζα ) αυτό που έχουν στα υπόψιν είναι τα skoda yeti για την ώρα , υπάρχει κάποια άλλη πρόταση ; Ευχαριστώ πολύ 

κανενα duster δε χωραει στο budget του αραγες;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, paylidis είπε

κανενα duster δε χωραει στο budget του αραγες;

 

Το πρώτης γενιάς duster είναι τραγικό από ποιότητα κατασκευής. Το yeti είναι Mercedes μπροστά του. 

Το επόμενο (απο18 και μετά νομίζω) είχε βελτιωθεί πάρα πολύ και προσωπικά θα το επερνα. Στο πρώτο duster ομως είναι λες και μπαίνεις σε lada 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, imr είπε

Το πρώτης γενιάς duster είναι τραγικό από ποιότητα κατασκευής. Το yeti είναι Mercedes μπροστά του. 

Το επόμενο (απο18 και μετά νομίζω) είχε βελτιωθεί πάρα πολύ και προσωπικά θα το επερνα. Στο πρώτο duster ομως είναι λες και μπαίνεις σε lada 

 

καλα εμενα και του 22 με lada μου μοιαζει αλλα αυτα ειναι περι ορεξεως που λεμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, paylidis είπε

καλα εμενα και του 22 με lada μου μοιαζει αλλα αυτα ειναι περι ορεξεως που λεμε..

Έχει βελτιωθεί πάρα πολυ. Εμενα προσωπικά δεν με χαλάνε τα σκληρά πλαστικά αλλα να μη μοιάζει και σαν αυτοκίνητο 20ετιας (τωρα πες μοιάζει με 10ετιας αντί για 20ετιας που για μένα είναι ανεκτό) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, NobodyRankXV είπε

Ξέχασα να αναφέρω μόνο βενζίνη και μέχρι 1600 cc XD όποτε για yeti τους κόβω , αν μπανισει το μάτι σας κάνα καλό hit me up

Βενζινα το yeti τετρακίνητο βγαίνει μόνο με τον 1.8 νομίζω. 

Δεν ειναι και ο καλύτερος κινητήρας του group

Πόσα έχουν σκοπό να δώσουν? Μπορούν να δουν και vitara  αλλά ακριβά σαν μεταχ και υπόλοιπονται σε χωρους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν αλλαγή δεδομένων τιμή max 13000 άντε αν είναι κάτι υπερευκαιρια να δούμε τι μπορεί να γίνει , στα απαραίτητα τώρα να είναι μέχρι 1600cc βενζίνη δεν θέλουν πετρέλαιο και να έχει χώρους μεγάλους να βγαίνουν ή να πέφτουν καθίσματα ώστε να μπορούν να ξαπλώνουν και θα ήταν επίσης προτιμότερο να είναι και ψηλό ( όσο ψηλό γίνεται τουλάχιστον ) καλό να είναι 4χ4 αλλά στην χειρότερη βλέπουμε και χωρίς τετρακίνηση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, NobodyRankXV είπε

Λοιπόν αλλαγή δεδομένων τιμή max 13000 άντε αν είναι κάτι υπερευκαιρια να δούμε τι μπορεί να γίνει , στα απαραίτητα τώρα να είναι μέχρι 1600cc βενζίνη δεν θέλουν πετρέλαιο και να έχει χώρους μεγάλους να βγαίνουν ή να πέφτουν καθίσματα ώστε να μπορούν να ξαπλώνουν και θα ήταν επίσης προτιμότερο να είναι και ψηλό ( όσο ψηλό γίνεται τουλάχιστον ) καλό να είναι 4χ4 αλλά στην χειρότερη βλέπουμε και χωρίς τετρακίνηση 

Εδω είσαι, 

https://peugeot-gallo.car.gr/cars/view/316081892

 

Για δείξε τους αυτό. Μόνο τετρακίνητο δεν είναι αλλά από χώρους είναι τεράστιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.car.gr/classifieds/cars/view/322482989-volkswagen-golf-sportsvan?fbclid=IwAR2sZzn7IGzmUwIz630em8T0JzYPXeCd1lQt9P5R53NZr74969j9Tp0RmGQ

 

Βρήκα και αυτό!!! Ξεφευγει ελάχιστα το μπάτζετ αλλά φαίνεται πένα και του 17 μοντέλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...