Προς το περιεχόμενο

Returnal [PS5]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 285
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Fulgore

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, alexcas777 είπε

Έχω χάσει γύρω στις 47492937474 φορές και δν έχω φτάσει ακόμα στο πρώτο boss...σε καλό δρόμο δν είμαι?🤬

Μια χαρα είσαι χαχα . νομίζω  εγω εκανα μια βδομαδα για το πρώτο  boss. Ειναι  λιγο να καταλάβεις τη φιλοσοφια του 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, alexcas777 είπε

Έχω χάσει γύρω στις 47492937474 φορές και δν έχω φτάσει ακόμα στο πρώτο boss...σε καλό δρόμο δν είμαι?🤬

Μια από τα ίδια ήμουν και εγώ και έτοιμος να το παρατήσω και δυστυχώς αυτό το είπα αρκετές φορές και αφού πέρασα το πρώτο boss. Εκεί που νόμιζα ότι τώρα το έχω, βρισκόμουν μπροστά από κάποιο καινούργιο τοίχο. Τελικά μετά από 180 deaths και 80+ ώρες έφτασα στο true ending. Κουράγιο για πλατίνα πάντως δεν έχω. Το παιχνίδι αξίζει με τα χίλια πάντως...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, gdal73 είπε

Μια από τα ίδια ήμουν και εγώ και έτοιμος να το παρατήσω και δυστυχώς αυτό το είπα αρκετές φορές και αφού πέρασα το πρώτο boss. Εκεί που νόμιζα ότι τώρα το έχω, βρισκόμουν μπροστά από κάποιο καινούργιο τοίχο. Τελικά μετά από 180 deaths και 80+ ώρες έφτασα στο true ending. Κουράγιο για πλατίνα πάντως δεν έχω. Το παιχνίδι αξίζει με τα χίλια πάντως...

Τα ίδια και εγώ φίλε στο περίπου. Για πλατίνα κάνω κάνα run μια φορά την εβδομάδα μπας και βρω 2-3 xenoglyph ciphers που λείπουν αλλά που τέτοια τύχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλησπέρα καμία 4 ώρες σιγά σιγά ανακαλύπτω τα μεκανικς και πως λειτουργεί όλο το κονσπετ. 3 ερώτησεις

1)αρχικά. Αξίζει να ασχοληθώ να τα νεκρά σώματα άλλων παικτών που βγάζουν ένα δυνατό εχθρό στην εκδίκηση η όταν τα ακουμπάω. Σχεδόν κάθε φορά χάνω η μου τρώνε πολύ ενέργεια 

 

2)με parasites παίζει κανείς? Μου φαίνονται μικρά τα οφέλη συγκριτικά με την φθορά που προκαλούν.Στο hades ήταν αντίστροφο 

 

3)κάνα όχι κλασικό τιπ αλλά exploit που θεωρείται must?? 

 

 

Και οποιαδήποτε άλλη συμβουλή καλοπροαιρετη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rudigarcia222 είπε

Παίδες καλησπέρα καμία 4 ώρες σιγά σιγά ανακαλύπτω τα μεκανικς και πως λειτουργεί όλο το κονσπετ. 3 ερώτησεις

1)αρχικά. Αξίζει να ασχοληθώ να τα νεκρά σώματα άλλων παικτών που βγάζουν ένα δυνατό εχθρό στην εκδίκηση η όταν τα ακουμπάω. Σχεδόν κάθε φορά χάνω η μου τρώνε πολύ ενέργεια 

 

2)με parasites παίζει κανείς? Μου φαίνονται μικρά τα οφέλη συγκριτικά με την φθορά που προκαλούν.Στο hades ήταν αντίστροφο 

 

3)κάνα όχι κλασικό τιπ αλλά exploit που θεωρείται must?? 

 

 

Και οποιαδήποτε άλλη συμβουλή καλοπροαιρετη

τα νεκρά σώματα τα αποφεύγεις γιατί το boss που εμφανίζεται συν ότι είναι φοβερά δύσκολο να το βγάλεις και δεν σου πετάει και τπτ αξιόλογο. Τα parasites ανάλογα με το τι δίνουν και το πέναλτι έχουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ parasites δεν έβαζα  ποτέ και το τερμάτισα μια χαρά. Όταν πήγαινα για true ending είχα βάλει κάνα δυο φορές. Συνήθως βάζω αυτό που λέει να τρως dmg όταν πέφτεις από ψηλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σας έκανε stuck to ps5 σε sleep Mode?(έχω τα πιο νέα update) 3 φορες το επιχείρησα και τις 2 κόλλησε. Με ότι συνεπάγεται Hard reset k κίνδυνο brick. Και φυσικά χάσιμο της προόδου... 

Υποτίθεται το παιχνίδι είναι αλληλένδετο με το sleep εναλλακτικα θα πρέπει να βγάλω τους 5 κόσμους σε ένα run πού δεν ξέρω και γω αν γίνεται και πόσες ώρες θα πάρει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποτε δεν ειχα θεμα. 

οταν λες κολησε τι εκανε? ρωταω γτ σε εναν κολητο πχ δεν αναγνώριζε το χειριστήριο για να επανελθει η κονσολα μετα απο rest οποτε έκανε καθε φορα hard reset. τελικα δεν ειχε κατσει σωστα καποιο firmware update της κονσολας κ εφτιαξαν ολα με factory reset.

εσένα ανοίγει ολα κομπλε κ κολλάει στο παιχνίδι? αν ανοιξει κ δε μπεις στο παιχνιδι κατι αλλο παιζει η σου κολλάει παλι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κολλάει στο rest δεν ανταποκρίνεται τι άλλο να παίζει ρε μαν καινούρια κονσόλα και αν ψάξεις στο reddit έχει χιλιάδες ίδια σχόλια. Απλά το θέμα με το returnal είναι ότι χωρίς rest δεν βγαίνει δεν έχει save και αν κάθε φορά κάνει το ίδιο.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ δεν μου έκανε προβλημα εμένα το rest mode στο returnal. Πάντως να ξέρεις όταν πας στον 4ο κόσμο δεν χρειάζεται να ξεκινάς από την αρχή. Και να κλείσεις την κονσόλα ξεκινάς πάλι από τον 4ο κοσμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...