Προς το περιεχόμενο

Toyota Yaris Cross 2021


kostasgr78

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, nikoscross είπε

Εγώ που έκανα παραγγελία την 1η εβδομάδα του Φεβρουαρίου , ήξερα από την αρχή , χρόνος παράδοσης Μάιος 2023 που ισχύει ακόμη. Όποτε λογικά μετράω αντίστροφα......και περιμένω . Σε αντίθεση με πολλούς που διαβάζω και αλλού που παραγγελίες Ιανουαρίου, Φεβρουαρίου που έκαναν είχαν ενημέρωση για χρόνο παράδοσης Ιανουάριος 2023 και τελικά σχεδόν όλοι πάνε για Μάιο και Ιούνιο.

Θυμάμαι όταν είχα παραγγείλει εγώ το δικό μου (chr) και μου είχαν πει οτι δεν υπάρχει ετοιμοπαράδοτο και πρέπει να περιμένω 20 ΜΕΡΕΣ, είχα δυσανασχετήσει και μου έκαναν δώρο το πλαστικό για το πορτμπαγκάζ και κάτι αλλά ψιψιψινια για να με γλυκάνουν....
Υπομονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 509
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όσοι έχετε «μπει στην ουρά», τί ποσό προκαταβολής σάς ζήτησαν και τί δυνατότητα υπάρχει για επιστροφή της, αν τυχόν π.χ. κάποιος ενώ είναι στην αναμονή, βαρεθεί να περιμένει άλλο και θέλει να ακυρώσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kostasgr78 είπε

Όσοι έχετε «μπει στην ουρά», τί ποσό προκαταβολής σάς ζήτησαν και τί δυνατότητα υπάρχει για επιστροφή της, αν τυχόν π.χ. κάποιος ενώ είναι στην αναμονή, βαρεθεί να περιμένει άλλο και θέλει να ακυρώσει;

Να ακυρώσεις; Χαχααα

 

Αν ειναι απο τα παλιά με σταθερή τιμή παράδοσης πουλά το 50% πανω.

Αν είχες δώσει 1000 1500 θα πιάσεις άνετα 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει πολύ καιρό. Γενικά είναι κάπως πιο οικονομική παύση από την χρηματοδότηση της Toyota. Ωστόσο για ευνόητους λόγους η εγκρισιμοτητα είναι πολύ χαμηλότερη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, zanskou είπε

Παίζει πολύ καιρό. Γενικά είναι κάπως πιο οικονομική παύση από την χρηματοδότηση της Toyota. Ωστόσο για ευνόητους λόγους η εγκρισιμοτητα είναι πολύ χαμηλότερη 

Αρα να μη το υπολογιζω λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Ribopaido είπε

Αρα να μη το υπολογιζω λες?

γιατί όχι ; δεν χάνεις τίποτα να κανείς και εκεί μια αίτηση.

το μόνο κακό που μπορεί να συμβεί (λόγω της τεράστιας αναμονής) είναι να σου βγάλουν τώρα προέγκριση και όχι έρθει η πολυπόθητη ώρα της εκταμίευσης να έχουν αλλάξει τα πιστοληπτικά τους κριτήρια και να μην δώσουν επανέγκριση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, kostasgr78 είπε

Όσοι έχετε «μπει στην ουρά», τί ποσό προκαταβολής σάς ζήτησαν και τί δυνατότητα υπάρχει για επιστροφή της, αν τυχόν π.χ. κάποιος ενώ είναι στην αναμονή, βαρεθεί να περιμένει άλλο και θέλει να ακυρώσει;

Την εποχή που έκλεισα η μικρότερη προκαταβολή ήταν 500 ευρώ (έδωσα 600 ώστε να είναι στρογγυλό το υπόλοιπο). Επίσης προφορικά μου είπαν ότι αν χρειαστεί να ακυρώσω θα μου επιστραφούν τα χρήματα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mόλις γύρισα απο τη τογιοτα και εγω με ερώτηση για το γιαρις ( οχι το κρος). 15 μήνες με ανοιχτή τιμή και 1000 προκαταβολή μου ειπανε. Πάω τράπεζα να δω @zanskou  thanxx

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Ribopaido είπε

Mόλις γύρισα απο τη τογιοτα και εγω με ερώτηση για το γιαρις ( οχι το κρος). 15 μήνες με ανοιχτή τιμή και 1000 προκαταβολή μου ειπανε. Πάω τράπεζα να δω @zanskou  thanxx

Το χειρότερο δεν ειναι η πλεον αναμονη αλλα η ανοιχτή τιμη, οταν έρθει η ωρα μπορεί να ειναι ανέφικτη η αγορά του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dtk-386 είπε

Για αυτό δεν επιλέγεις Toyota όσο και fanboy και αν είσαι.

τρολλαρεις ή δεν ξερεις οτι σχεδόν όλη η αγορά (αν οχι ολη) παιζει με ανοιχτη τιμη πλέον ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, zanskou είπε

τρολλαρεις ή δεν ξερεις οτι σχεδόν όλη η αγορά (αν οχι ολη) παιζει με ανοιχτη τιμη πλέον ; 

Για την αναμονή μιλάω. Δεν έχουν όλοι την αναμονή της Toyota.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...