Προς το περιεχόμενο

'Ανοιγμα επιχείρησης υπολογιστών με επιδότηση ΟΑΕΔ'


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 29/7/2021 στις 6:11 ΜΜ, Stella_mrl είπε

Καλησπέρα,έχω κάνει κι εγώ αίτηση για την επιδοτηση 14.800€ του Οαεδ και επειδή δεν βρίσκω άλλη συζήτηση που να την αναφέρει,μήπως είχατε νέα αν έχουν ξεκινήσει οι εγκρίσεις η σε τι κατάσταση είναι οι αξιολογήσεις?Ευχαριστώ!

Μου είπε ο λογιστής μου ότι πέρασε την πρώτη επιτροπη και είναι σε γνωμοδότικη ένταξης αλλά μετά από αυτό έχει κι άλλη επιτροπή?😕

καλησπέρα, και εγώ στα σκοτάδια είμαι.. σήμερα βρήκα αυτό το site https://bi.ependyseis.gr/PSKE/pske_implementation.pdf όπου στην σελίδα 5 αναφέρεται το συγκεκριμένο πρόγραμμα αλλά άκρη δεν βγάζω.. καμιά βοήθεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 951
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, Kostasspil είπε

Γιατί δεν επικοινωνείς με τον ΟΑΕΔ; 

Πήρα πολλές φορές αλλά δεν απάντησε κανείς.. ούτε στις Λάρισας ούτε στα κεντρικά.. γι'αυτό έχω μείνει στα σκοτάδια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Kostasspil είπε

Είναι και Αύγουστος τώρα, μην περιμένεις να τρέξει 😋 αν θυμάμαι καλά μέσα Σεπτέμβρη είχαν βγει τα δικά μου. 

Πότε κατατέθηκε το σχέδιο; 

το πρόγραμμα έκλεισε 10 ιουνίου αν δεν κάνω λάθος.. γιατί εγώ το κατέθεσα στις 9..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, iwannalrs said:

το πρόγραμμα έκλεισε 10 ιουνίου αν δεν κάνω λάθος.. γιατί εγώ το κατέθεσα στις 9..

Ε τον άλλο μήνα θα έχεις νέα τους, μέσα στον Αύγουστο δεν πιστεύω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Kostasspil είπε

Ε τον άλλο μήνα θα έχεις νέα τους, μέσα στον Αύγουστο δεν πιστεύω

θα φανεί τι να πω...  και εγώ έτσι πιστεύω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 29/7/2021 στις 6:11 ΜΜ, Stella_mrl είπε

Καλησπέρα,έχω κάνει κι εγώ αίτηση για την επιδοτηση 14.800€ του Οαεδ και επειδή δεν βρίσκω άλλη συζήτηση που να την αναφέρει,μήπως είχατε νέα αν έχουν ξεκινήσει οι εγκρίσεις η σε τι κατάσταση είναι οι αξιολογήσεις?Ευχαριστώ!

Μου είπε ο λογιστής μου ότι πέρασε την πρώτη επιτροπη και είναι σε γνωμοδότικη ένταξης αλλά μετά από αυτό έχει κι άλλη επιτροπή?😕

καλησπέρα μήπως παρακολούθησες μέσα στο site που κάναμε την αίτηση αν άλλαξε η κατάσταση της? γιατί εμένα από το αξιολόγηση πήγε στην ηλεκτρονική υποβολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά Καλησπερα και από εμένα. Επικοινώνησα με τον λογιστή μου και με ενημέρωσε ότι περιμένουμε να δούμε εάν θα οριστικοποιηθεί ή θα απορριφθεί εμάς μας έβγαλε πριν μερικές μέρες σε γνωμοδοτική ένταξης αλλά μου είπε ότι μπορεί στο δεύτερο στάδιο να την απορρίψουν. Παίζει κάτι τέτοιο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Miagar είπε

Παιδιά Καλησπερα και από εμένα. Επικοινώνησα με τον λογιστή μου και με ενημέρωσε ότι περιμένουμε να δούμε εάν θα οριστικοποιηθεί ή θα απορριφθεί εμάς μας έβγαλε πριν μερικές μέρες σε γνωμοδοτική ένταξης αλλά μου είπε ότι μπορεί στο δεύτερο στάδιο να την απορρίψουν. Παίζει κάτι τέτοιο; 

είχα διαβάσει κάπου ότι πρώτα τις αξιολογούν και μετά περνάνε από επιτροπή οπότε μπορούν να σε απορρίψουν και στο τελευταίο στάδιο.. στην ιστοσελίδα που υποβάλαμε την αίτηση μπαίνεις καθόλου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/8/2021 στις 1:38 ΜΜ, iwannalrs είπε

είχα διαβάσει κάπου ότι πρώτα τις αξιολογούν και μετά περνάνε από επιτροπή οπότε μπορούν να σε απορρίψουν και στο τελευταίο στάδιο.. στην ιστοσελίδα που υποβάλαμε την αίτηση μπαίνεις καθόλου?

Ναι μπαίνω συνέχεια. Από αξιολόγηση έχει πάει σε γνωμοδοτική ένταξης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Miagar είπε

Ναι μπαίνω συνέχεια. Από αξιολόγηση έχει πάει σε γνωμοδοτική ένταξης 

Εμένα από σε αξιολόγηση πήγε σε ηλεκτρονική υποβολή.. και δεν ξέρω τι εννοεί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, iwannalrs είπε

Εμένα από σε αξιολόγηση πήγε σε ηλεκτρονική υποβολή.. και δεν ξέρω τι εννοεί 

Και σήμερα ξανά γύρισε σε αξιολόγηση.. καλημέρα 😃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, iwannalrs είπε

Και σήμερα ξανά γύρισε σε αξιολόγηση.. καλημέρα 😃

Μήπως μάλλον την ελέγχουν ακόμα. Δεν έχω ιδέα από αυτά εάν γνωρίζει κάποιος ας μας πει κ εμάς να ξέρουμε 🤣 εμένα έχει περάσει την αξιολόγηση που έλεγε και λεει σε γνωμοδοτική ένταξης τωρα αυτά είναι καλό; Δεν ξέρω  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Miagar είπε

Μήπως μάλλον την ελέγχουν ακόμα. Δεν έχω ιδέα από αυτά εάν γνωρίζει κάποιος ας μας πει κ εμάς να ξέρουμε 🤣 εμένα έχει περάσει την αξιολόγηση που έλεγε και λεει σε γνωμοδοτική ένταξης τωρα αυτά είναι καλό; Δεν ξέρω  

Λογικά εσένα έχει φτάσει στην τελική επιτροπή.. εμένα δεν ξέρω.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...