Προς το περιεχόμενο

'Ανοιγμα επιχείρησης υπολογιστών με επιδότηση ΟΑΕΔ'


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 951
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μερικές απαισιόδοξες παρατηρήσεις 

1) Τι να επισκευασεις ...? Hardware η Software...? Tωρα για το σοφτ υπαρχουν βιντεο για τα παντα...

2) Να πουλησεις ανταλλακτικα...? Οταν υπαρχουν χιλιαδες μαγαζια και το skroutz.gr...? 

 

Λυπαμαι αλλα δεν βλεπω μελλον...

Επεξ/σία από ppaio
  • Like 1
  • Thanks 2
  • Confused 3
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ppaio είπε

Μερικές απαισιόδοξες παρατηρήσεις 

1) Τι να επισκευασεις ...? Hardware η Software...? Tωρα για το σοφτ υπαρχουν βιντεο για τα παντα...

2) Να πουλησεις ανταλλακτικα...? Οταν υπαρχουν χιλιαδες μαγαζια και το skroutz.gr...? 

 

Λυπαμαι αλλα δεν βλεπω μελλον...

Τουλαχιστον εδω και μια 10ετια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, ppaio είπε

Μερικές απαισιόδοξες παρατηρήσεις 

1) Τι να επισκευασεις ...? Hardware η Software...? Tωρα για το σοφτ υπαρχουν βιντεο για τα παντα...

2) Να πουλησεις ανταλλακτικα...? Οταν υπαρχουν χιλιαδες μαγαζια και το skroutz.gr...? 

 

Λυπαμαι αλλα δεν βλεπω μελλον...

Για το οτιδήποτε υπάρχει βίντεο στο ίντερνετ. Από το πώς χτίζω και σοβατιζω τοίχο μέχρι πώς αλλάζω σασμάν στο αυτοκίνητο, δεν νομίζω να παίζει κάποιο ιδιαίτερο ρόλο.

Το μόνο που θα συμφωνήσω είναι για αυτό με το Σκρουτζ, βέβαια σηκώνει πολύ κουβέντα στο πώς οι άλλοι μπορούν να πουλάνε και εσύ όχι ας πούμε αλλά ας δεκτό ότι αν είναι να πουλάς μόνο είδη πληροφορικής δεν είναι 100% βιώσιμο.

Η δικιά μου βγήκε θετική από ότι είδα, για ρίξτε μια ματιά και εσείς.

Επεξ/σία από cliobaccarra
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, cliobaccarra είπε

Εμένα λέει εγκεκριμένη στο τέρμα δεξιά. Περίεργα πράγματα

Άρα εγκρίθηκε εσένα ☺️ Με το καλο. Για να δούμε εμείς 

12 ώρες πριν, alexiko είπε

Αυτά που τα βλέπετε, στο ependyseis.gr;

Σωστά!

11 ώρες πριν, cliobaccarra είπε

Εμένα λέει εγκεκριμένη στο τέρμα δεξιά. Περίεργα πράγματα

Τι σειρά κατάταξης είχες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα λέει σε γνωμοδοτική ένταξης. Βέβαια με το φίλο μου που ασχολήθηκε με την υποβολή της πρότασης που μίλησα, μου είπε ότι μέχρι την ανακοίνωση από ΟΑΕΔ να μη δένω τίποτα κόμπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Miagar είπε

Άρα εγκρίθηκε εσένα ☺️ Με το καλο. Για να δούμε εμείς 

Σωστά!

Τι σειρά κατάταξης είχες; 

Καλησπέρα εμένα είναι ακόμα σε αξιολόγηση και έχω κατάταξη 1658.. εσάς? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/8/2021 στις 8:58 ΜΜ, ppaio είπε

Μερικές απαισιόδοξες παρατηρήσεις 

1) Τι να επισκευασεις ...? Hardware η Software...? Tωρα για το σοφτ υπαρχουν βιντεο για τα παντα...

2) Να πουλησεις ανταλλακτικα...? Οταν υπαρχουν χιλιαδες μαγαζια και το skroutz.gr...? 

 

Λυπαμαι αλλα δεν βλεπω μελλον...

1) στο ίντερνετ υπάρχουν και βίντεο πως να χτίζεις.. αυτό δεν σε κάνει οικοδόμο.

2) υπάρχουν και άνθρωποι που έχουν μια ηλικία δεν είναι όλοι νέοι να κάτσουν να ασχοληθούν για να φτιάξουν κάτι ώστε να αγοράσουν ανταλλακτικά 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, s98i είπε

1) στο ίντερνετ υπάρχουν και βίντεο πως να χτίζεις.. αυτό δεν σε κάνει οικοδόμο.

2) υπάρχουν και άνθρωποι που έχουν μια ηλικία δεν είναι όλοι νέοι να κάτσουν να ασχοληθούν για να φτιάξουν κάτι ώστε να αγοράσουν ανταλλακτικά 

 

 

 

Ποσα ανταλλακτικα θα αγορασει...? Μπορει να ανταγωνιστεί το μοντέλο του Skroutz.gr...?

Στην περιοχη μου υπηρχαν αρκετα τετοια μαγαζια και κλεισανε πλεον...Εδω αρχισαν να κλεινουν πλεον ιντερντετ -καφε...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, ppaio είπε

Ποσα ανταλλακτικα θα αγορασει...? Μπορει να ανταγωνιστεί το μοντέλο του Skroutz.gr...?

Στην περιοχη μου υπηρχαν αρκετα τετοια μαγαζια και κλεισανε πλεον...Εδω αρχισαν να κλεινουν πλεον ιντερντετ -καφε...

Πρέπει να κάνεις πλάκα για τα ίντερνετ καφέ; Βάση λογικής έπρεπε να είχαν κλείσει χρόνια.

Συμφωνώ δεν φτάνει μόνο να πουλάει κανείς, αν δεν παρέχεις υπηρεσία δεν βγαίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...