Προς το περιεχόμενο

'Ανοιγμα επιχείρησης υπολογιστών με επιδότηση ΟΑΕΔ'


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

53 λεπτά πριν, ppaio είπε

Ποσα ανταλλακτικα θα αγορασει...? Μπορει να ανταγωνιστεί το μοντέλο του Skroutz.gr...?

Στην περιοχη μου υπηρχαν αρκετα τετοια μαγαζια και κλεισανε πλεον...Εδω αρχισαν να κλεινουν πλεον ιντερντετ -καφε...

Δεν είναι μόνο ότι θα αγοράσει ανταλλακτικά.. είναι ότι εσύ θα του το φτιάξεις κιόλας.. δεν είναι μόνο παίρνω μια κάρτα γραφικών από εσένα να την αλλάξω.. αλλά θα την πάρω να μου τα φτιάξεις.. 

37 λεπτά πριν, cliobaccarra είπε

Πρέπει να κάνεις πλάκα για τα ίντερνετ καφέ; Βάση λογικής έπρεπε να είχαν κλείσει χρόνια.

Συμφωνώ δεν φτάνει μόνο να πουλάει κανείς, αν δεν παρέχεις υπηρεσία δεν βγαίνει.

Συμφωνώ απόλυτα.. δεν ξέρει ο καθένας να αλλάξει επεξεργαστή.. ή αν θα ταιριάζει αυτός που θελει στην μητρική του.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 951
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

29 λεπτά πριν, s98i είπε

Δεν είναι μόνο ότι θα αγοράσει ανταλλακτικά.. είναι ότι εσύ θα του το φτιάξεις κιόλας.. δεν είναι μόνο παίρνω μια κάρτα γραφικών από εσένα να την αλλάξω.. αλλά θα την πάρω να μου τα φτιάξεις.. 

Συμφωνώ απόλυτα.. δεν ξέρει ο καθένας να αλλάξει επεξεργαστή.. ή αν θα ταιριάζει αυτός που θελει στην μητρική του.. 

Φίλε μου δουλεύω 12+ χρόνια στον χώρο ξέρω πολύ καλά πως δουλεύει το θέμα. 

Ακριβώς αυτό, οποίος είναι στον χώρο ξέρει πως από την πωληση δεν βγαίνει τπτ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cliobaccarra είπε

Φίλε μου δουλεύω 12+ χρόνια στον χώρο ξέρω πολύ καλά πως δουλεύει το θέμα. 

Ακριβώς αυτό, οποίος είναι στον χώρο ξέρει πως από την πωληση δεν βγαίνει τπτ.

Σίγουρα από την πώληση δεν βγαίνει τίποτα.. το θέμα είναι τι άλλες υπηρεσίες θα προσφέρεις μαζί με τα ανταλλακτικά.. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, Βασίλης20 είπε

Καλημέρα σας, είναι κανείς ακόμα σε γνωμοδοτική ένταξης; 

Έχει πάρει κάποιος οριστικά αποτελέσματα ως τώρα;

Εγώ επίσης με σειρά 1970. Τι σειρά έχεις; Κάποιος που να εγκρίθηκε υπάρχει και αν ναι με τι σειρά;

Επεξ/σία από Sunlight-knight
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα έχουν κάνει μπαχαλο το ΕΣΠΑ με τον ΟΑΕΔ. Το ΕΣΠΑ ανάρτησε τα αποτελέσματα πιο νωρίς και ο ΟΑΕΔ δεν το έχει κάνει ακόμα και αναγκαστικά περιμένουμε. 

Απλά περιμενουμε την ανάρτηση από τον ΟΑΕΔ. Τα αποτελέσματα θα είναι λογικά ίδια με ότι έχει βγάλει το ΕΣΠΑ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, cliobaccarra είπε

Παιδιά τα έχουν κάνει μπαχαλο το ΕΣΠΑ με τον ΟΑΕΔ. Το ΕΣΠΑ ανάρτησε τα αποτελέσματα πιο νωρίς και ο ΟΑΕΔ δεν το έχει κάνει ακόμα και αναγκαστικά περιμένουμε. 

Απλά περιμενουμε την ανάρτηση από τον ΟΑΕΔ. Τα αποτελέσματα θα είναι λογικά ίδια με ότι έχει βγάλει το ΕΣΠΑ.

Που μπορούμε να δούμε τα αποτελέσματα του ΕΣΠΑ? Κάποιο λινκ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 9/9/2021 στις 4:08 ΠΜ, Βασίλης20 είπε

Καλημέρα σας, είναι κανείς ακόμα σε γνωμοδοτική ένταξης; 

Έχει πάρει κάποιος οριστικά αποτελέσματα ως τώρα;

Καλησπέρα, Εγώ επιτέλους μετά από τόσο καιρό πήγα την Δευτέρα σε γνωμοδοτική.. εσύ πόσο καιρό είσαι;

17 ώρες πριν, Sunlight-knight είπε

Εγώ επίσης με σειρά 1970. Τι σειρά έχεις; Κάποιος που να εγκρίθηκε υπάρχει και αν ναι με τι σειρά;

Ένα παιδί είχε πει ότι πήρε έγκριση νομίζω ήταν στο 2098 κάπου εκει αν δεν κάνω λάθος 

1 ώρα πριν, Sunlight-knight είπε

Που μπορούμε να δούμε τα αποτελέσματα του ΕΣΠΑ? Κάποιο λινκ? 

Ναι αν γίνεται το λινκ να πάρουμε μια ιδέα..

Επεξ/σία από s98i
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, s98i είπε

Καλησπέρα, Εγώ επιτέλους μετά από τόσο καιρό πήγα την Δευτέρα σε γνωμοδοτική.. εσύ πόσο καιρό είσαι;

Ένα παιδί είχε πει ότι πήρε έγκριση νομίζω ήταν στο 2098 κάπου εκει αν δεν κάνω λάθος 

Ναι αν γίνεται το λινκ να πάρουμε μια ιδέα..

Είμαι σε γνωμοδοτική από τις 31/8. Επικοινώνησα με το άτομο που ανέλαβε να μου φτιάξει το επιχειρηματικό πλάνο κλπ και μου είπε πως με τη ροή που έχει η αξιολόγηση μέχρι τις 15/9 θα έχουμε απάντηση οριστική. Μέγιστο μέχρι τέλος του Σεπτέμβρη. Το ότι έχει πάει σε γνωμοδοτική σημαινει ότι έχει πάρει πράσινο φως στη πρώτη αξιολόγηση και τώρα μένει το τελικό "Οκ". Αυτά με ενημέρωσαν. Σε δραστηριότητα που είδα πάντως σχετικά με τις αξιολογήσεις δείχνει ότι δεν ασχολούνται πλέον με το συγκεκριμένο πρόγραμμα "θερμά", άρα πιθανότατα να έχει τελειώσει και να είναι θέμα ωρών-ημερων να ενημερωθούμε. Ελπίζω και εύχομαι για το καλύτερο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Sunlight-knight είπε

Είμαι σε γνωμοδοτική από τις 31/8. Επικοινώνησα με το άτομο που ανέλαβε να μου φτιάξει το επιχειρηματικό πλάνο κλπ και μου είπε πως με τη ροή που έχει η αξιολόγηση μέχρι τις 15/9 θα έχουμε απάντηση οριστική. Μέγιστο μέχρι τέλος του Σεπτέμβρη. Το ότι έχει πάει σε γνωμοδοτική σημαινει ότι έχει πάρει πράσινο φως στη πρώτη αξιολόγηση και τώρα μένει το τελικό "Οκ". Αυτά με ενημέρωσαν. Σε δραστηριότητα που είδα πάντως σχετικά με τις αξιολογήσεις δείχνει ότι δεν ασχολούνται πλέον με το συγκεκριμένο πρόγραμμα "θερμά", άρα πιθανότατα να έχει τελειώσει και να είναι θέμα ωρών-ημερων να ενημερωθούμε. Ελπίζω και εύχομαι για το καλύτερο!!

Δραστηριότητα η αλήθεια είναι ότι και εγώ πλέον δεν το βρίσκω στην λίστα.. μακάρι να πάνε όλα καλά.. καλή επιτυχία σε όλους μας 😃

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, s98i είπε

Δραστηριότητα η αλήθεια είναι ότι και εγώ πλέον δεν το βρίσκω στην λίστα.. μακάρι να πάνε όλα καλά.. καλή επιτυχία σε όλους μας 😃

Εν τέλει τι σειρά είπαμε ότι έχεις αδερφέ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, s98i είπε

Εγώ έχω το 1658 και είμαι σε γνωμοδοτική.. εσύ;

1970. Όποτε έχουμε και λέμε διαβάζοντας τα σχόλια. 2000+ πήρε έγκριση, 200κατι πήρε επίσης έγκριση. Άρα κατά πάσα πιθανότητα δεν πάνε με αριθμητικη σειρά. Η λογική αυτό λέει. Αλλιώς έχουμε πρόβλημα..... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Sunlight-knight είπε

1970. Όποτε έχουμε και λέμε διαβάζοντας τα σχόλια. 2000+ πήρε έγκριση, 200κατι πήρε επίσης έγκριση. Άρα κατά πάσα πιθανότητα δεν πάνε με αριθμητικη σειρά. Η λογική αυτό λέει. Αλλιώς έχουμε πρόβλημα..... 

Νομίζω είχαν πει από την αρχή ότι δεν θα το πάνε αριθμητικά.. αλλά όρκο δεν παίρνω.. πάντως έτσι φαίνεται 🙂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...