Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, Mandurang είπε

Κατά την γνώμη μου Mortal Shell αξίζει, Godfall όχι. 

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι κι εγώ μια που δεν έχω πάρει χαμπάρι ακριβώς την φάση, τα παιχνίδια PS4 όπως π.χ. God of War, έχουν πάρει κάποια Upgrade για το PS5. Είναι δωρεάν; Ήταν δωρεάν μέχρι κάποια ημερομηνία και τώρα είναι Paid και την έχουμε πατήσει όπως με το Mortal Shell; Υπάρχουν άλλα που έχουν βγει και σε 2 εκδόσεις, είτε PS4 είτε PS5 (AC Valhalla) και πρέπει να προσέξεις ποια έκδοση θα πάρεις; Είναι λίγο confusing...

Εδώ είσαι: https://www.pushsquare.com/guides/ps4-to-ps5-all-games-with-confirmed-free-upgrades

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3D Audio πλέον και από τα ηχεία της τηλεόρασης..καλοδεχούμενο μεν feature αλλά εξακολουθώ να προτιμώ μια ηχόμπαρα ή ακόμα καλύτερα ένα Home Cinema.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, music_lover είπε

3D Audio πλέον και από τα ηχεία της τηλεόρασης..καλοδεχούμενο μεν feature αλλά εξακολουθώ να προτιμώ μια ηχόμπαρα ή ακόμα καλύτερα ένα Home Cinema.

Δεν έχει καιρό αυτό; (Από το μεγάλο update πριν κανα μήνα...). Άμα είναι αυτό, το έχω δοκιμάσει και όντως δεν τρελάθηκα... είναι πολύ καλύτερα με ηχόμπαρα. Επίσης γενικά άκουγα μία βοή σαν μικρό αντίλαλο (μόνο με ηχεία της τηλεόρασης).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια να ρωτησω κατι. με το spiderman το απλο το πρωτο δλδ τι παιζει στο ps5? παιρνει δωρεαν upgrade? εγω θελω πχ την ελληνικη εκδοση του spiderman. διαβαζω οτι remaster εκδοση με update  δεν γινεται.ισχυει κατι τετοιο? πρεπει δλδ να αγοραστει το spiderman remaster ? δεν βγαζω καμια ακρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με κουραζουν καθολου,αξιζουν για 80 ευρω πολυ καλος ηχος στα παιχνιδια στη μουσικη μετρια πραγματα.Αν τα ειχε πχ 65 θα ηταν μια παρα πολυ καλη τιμη.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, nick_souvlaki είπε

Δεν έχει καιρό αυτό; (Από το μεγάλο update πριν κανα μήνα...). Άμα είναι αυτό, το έχω δοκιμάσει και όντως δεν τρελάθηκα... είναι πολύ καλύτερα με ηχόμπαρα. Επίσης γενικά άκουγα μία βοή σαν μικρό αντίλαλο (μόνο με ηχεία της τηλεόρασης).

Το 3D Audio δούλευε μόνο με τα ακουστικά, πλέον δουλεύει και με τα ηχεία της τηλεόρασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φοβερο το 3daudio ωρες ωρες νομιζω οτι ακουω ηχους μεσα απο το σπιτι και βγαζω τα ακουστικα πολυ καλη τεχνολογια βεβαια σε συγκριση με το ατμος του χβοχ νομιζω οτι υστερει λιγο σε loudness

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, zyx1979 είπε

παιδια να ρωτησω κατι. με το spiderman το απλο το πρωτο δλδ τι παιζει στο ps5? παιρνει δωρεαν upgrade? εγω θελω πχ την ελληνικη εκδοση του spiderman. διαβαζω οτι remaster εκδοση με update  δεν γινεται.ισχυει κατι τετοιο? πρεπει δλδ να αγοραστει το spiderman remaster ? δεν βγαζω καμια ακρη

Για να παίξεις το 1ο spiderman με τις βελτιώσεις που έχουν γίνει, πρέπει να αγοράσεις το Miles Morales Ultimate Edition. Καθαρός εκβιασμός δλδ. Δεν τους δίνω φράγκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, music_lover είπε

Το 3D Audio δούλευε μόνο με τα ακουστικά, πλέον δουλεύει και με τα ηχεία της τηλεόρασης.

Συμφωνώ, απλά λέω ότι αυτό δεν ενεργοποιήθηκε τώρα...έχει κανα μηνα, από το μεγάλο update που ενεργοποίησε και την Μ2 θύρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, nick_souvlaki είπε

Συμφωνώ, απλά λέω ότι αυτό δεν ενεργοποιήθηκε τώρα...έχει κανα μηνα, από το μεγάλο update που ενεργοποίησε και την Μ2 θύρα.

Έχεις δίκαιο, το spot είναι υπενθύμισης, μου είχε διαφύγει τότε επειδή χρησιμοποιώ κανονικό Atmos ηχοσύστημα, δεν μου αρέσουν τα εικονικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, music_lover είπε

Το 3D Audio δούλευε μόνο με τα ακουστικά, πλέον δουλεύει και με τα ηχεία της τηλεόρασης.

Δεν πρέπει να υποστηρίζει κ η τηλεόραση 3d ήχο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειναι καθαρά και μόνο για τα ηχεία της τηλεορασης. Όσοι εχουνε soundbar όπως εγώ περιμένουμε νέο update 

Επεξ/σία από G4iwrgos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, music_lover είπε

Για να παίξεις το 1ο spiderman με τις βελτιώσεις που έχουν γίνει, πρέπει να αγοράσεις το Miles Morales Ultimate Edition. Καθαρός εκβιασμός δλδ. Δεν τους δίνω φράγκο.

σοβαραα τωρα ρε φιλε? πω πω τρελη μπουρδα αυτο. ουτε καν δλδ σκετο το morales θελει και την ultimate?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, zyx1979 είπε

παιδια να ρωτησω κατι. με το spiderman το απλο το πρωτο δλδ τι παιζει στο ps5? παιρνει δωρεαν upgrade? εγω θελω πχ την ελληνικη εκδοση του spiderman. διαβαζω οτι remaster εκδοση με update  δεν γινεται.ισχυει κατι τετοιο? πρεπει δλδ να αγοραστει το spiderman remaster ? δεν βγαζω καμια ακρη

https://www.polygon.com/2020/9/23/21452858/spider-man-miles-morales-ps5-ps4-upgrade-free-remastered-sony

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...