Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, sndev είπε

οχι

Δηλαδή πρεπει να φτιάξω νέο λογαριασμό; Μπορώ τουλάχιστον να καταργήσω τον υπάρχοντα και να φτιάξω καινούριο στο ίδιο mail; Το θέμα μου είναι το mail δηλαδή γιατί θέλω να τα έχω όλα σε έναν συγκεντρωμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16 λεπτά πριν, lebron15 είπε

Δηλαδή πρεπει να φτιάξω νέο λογαριασμό; Μπορώ τουλάχιστον να καταργήσω τον υπάρχοντα και να φτιάξω καινούριο στο ίδιο mail; Το θέμα μου είναι το mail δηλαδή γιατί θέλω να τα έχω όλα σε έναν συγκεντρωμενα.

ναι ,

όχι - μιλα με τη σονυ αλλα χλομο σε κόβω εαν γίνει λογικά θα χάσεις κ τα πάντα από εκεί-. https://www.playstation.com/el-gr/support/account/close-account-for-psn/

εγώ θα εκανα νεο κ θα βάζα τον αμερικανικο secontary 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lebron15 είπε

Δηλαδή πρεπει να φτιάξω νέο λογαριασμό; Μπορώ τουλάχιστον να καταργήσω τον υπάρχοντα και να φτιάξω καινούριο στο ίδιο mail; Το θέμα μου είναι το mail δηλαδή γιατί θέλω να τα έχω όλα σε έναν συγκεντρωμενα.

Το email "δένεται" με τον λογαριασμό που έχεις, δεν μπορεί να προστεθεί άλλος.

Και ούτε τηλέφωνο να πάρεις την Sony γιατί θα φας ένα μεγαλοπρεπές άκυρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ξεκίνησα να παίζω πάλι  μετά από πέντε χρόνια το uncharted 4 :A Thief's end στο ps5  κ σήμερα έδωσα το 10αρικο για την αναβάθμιση.Ξερει κάποιος αν γίνεται να συνεχίσω το παιχνίδι απο το σημείο που το άφησα πριν την αναβάθμιση η πρέπει να το παίξω πάλι από την αρχή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lebron15 είπε

Δηλαδή πρεπει να φτιάξω νέο λογαριασμό; Μπορώ τουλάχιστον να καταργήσω τον υπάρχοντα και να φτιάξω καινούριο στο ίδιο mail; Το θέμα μου είναι το mail δηλαδή γιατί θέλω να τα έχω όλα σε έναν συγκεντρωμενα.

Στον αμερικάνικο λογαριασμο αλλάζεις email και μετα με το παλιό email κάνεις τον ελληνικό λογαριασμό. Απλό.

Μόλις τώρα, maotag είπε

Καλησπέρα ξεκίνησα να παίζω πάλι  μετά από πέντε χρόνια το uncharted 4 :A Thief's end στο ps5  κ σήμερα έδωσα το 10αρικο για την αναβάθμιση.Ξερει κάποιος αν γίνεται να συνεχίσω το παιχνίδι απο το σημείο που το άφησα πριν την αναβάθμιση η πρέπει να το παίξω πάλι από την αρχή?

Κανεις import τα save του 4

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε ξέρω αν το έχει παρατηρησει Τυχαία κανενας αλλος.πως πάω να καθαρίσω το ps5 μετά από ένα 2ωρο 3 ωρο π έπαιζα παρατήρησα ότι η βίδα π κρατάει το stand τσουρουφλαγε.μαλλον γιαυτό η νεότερη έκδοση του ps5 εχει βίδα με καουτσούκ επανω της ! 😀😀

Επεξ/σία από G4iwrgos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, G4iwrgos είπε

Δε ξέρω αν το έχει παρατηρησει Τυχαία κανενας αλλος.πως πάω να καθαρίσω το ps5 μετά από ένα 2ωρο 3 ωρο π έπαιζα παρατήρησα ότι η βίδα π κρατάει το stand τσουρουφλαγε.μαλλον γιαυτό η νεότερη έκδοση του ps5 εχει βίδα με καουτσούκ επανω της ! 😀😀

Το καθαριζεις καθε 3 ωρες; respect! 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Soler777 είπε

Το καθαριζεις καθε 3 ωρες; respect! 😄

Όχι ρε τρελε ίσως δε το διατύπωσα καλά.ειπα να το καθαρίσω μετά από 1 χρόνο π το έχω απλά έκατσε να το κάνω αφού έκλεισα το παιχνίδι 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, vorlon68 είπε

Στον αμερικάνικο λογαριασμο αλλάζεις email και μετα με το παλιό email κάνεις τον ελληνικό λογαριασμό. Απλό.

Κανεις import τα save του 4

Ακριβώς αυτό χρειαζόμουν και δεν το σκέφτηκα. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, lebron15 είπε

Ακριβώς αυτό χρειαζόμουν και δεν το σκέφτηκα. Ευχαριστώ.

Πες μας αν λειτουργεί , το χα δοκιμασει πολύ παλιά αρχές ps4 από PS3 αλλά μου λέγε ότι το εμαιλ είναι καταχωρημένο, κάτι τετοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, sndev είπε

Πες μας αν λειτουργεί , το χα δοκιμασει πολύ παλιά αρχές ps4 από PS3 αλλά μου λέγε ότι το εμαιλ είναι καταχωρημένο, κάτι τετοιο

Λειτουργεί κανονικά. Έχω το mail που ήθελα απλά σε άλλο λογαριασμό. Έτσι κι αλλιώς ο παλιός ήταν dummy, τον είχα φτιάξει με την προοπτική ότι θα έπαιρνα σύντομα PS5 αλλά τελικά άργησα έναν χρόνο. 😄

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να πάρω το charging station για να τοποθετω τα χειριστήρια αλλά φυσικά κ για να τα φορτίζω. Επειδή θα είναι μόνιμα στην πρίζα, ξέρουμε αν θα έχει επιπτώσεις στην μπαταρία? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, ilias78 είπε

Σκέφτομαι να πάρω το charging station για να τοποθετω τα χειριστήρια αλλά φυσικά κ για να τα φορτίζω. Επειδή θα είναι μόνιμα στην πρίζα, ξέρουμε αν θα έχει επιπτώσεις στην μπαταρία? 

Έχω της σονυ. Όχι δεν έχει καμία επίπτωση στη μπαταρία καθώς μόλις φορτισουν σταματανε αυτοματα. 1 χρόνο τωρα δεν έχω παρατηρήσει καμία πτωση και τα έχω πάντα εκεί να φορτιζουν είτε παίξω μισή ώρα είτε 5 .

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, G4iwrgos είπε

Έχω της σονυ. Όχι δεν έχει καμία επίπτωση στη μπαταρία καθώς μόλις φορτισουν σταματανε αυτοματα. 1 χρόνο τωρα δεν έχω παρατηρήσει καμία πτωση και τα έχω πάντα εκεί να φορτιζουν είτε παίξω μισή ώρα είτε 5 .

Κ εγω αυτό της Sony λέω να πάρω. 

Κ απλά όταν βγει μήνυμα για χαμηλή μπαταρία, απλά το βάζω στο station Κ παίρνω το άλλο? Βγαίνει μήνυμα για άλλο χρήστη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, ilias78 είπε

Κ εγω αυτό της Sony λέω να πάρω. 

Κ απλά όταν βγει μήνυμα για χαμηλή μπαταρία, απλά το βάζω στο station Κ παίρνω το άλλο? Βγαίνει μήνυμα για άλλο χρήστη?

Να ξέρεις οταν βγάλει μηνυμα για χαμηλή μπαταρία με το κοντρολερ μπορεις να παίξεις κανα 5ωρο ακομά χωρίς πρόβλημα μεχρι να σβήσει μόνο του. Εχω τεστάρει ετσι και τα 2 κοντρολερ που έχω.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...