Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

46 minutes ago, SPANK said:

Μπορεί να γίνει αγορά του xbox series x κανονικά απο το γερμανικό microsoft store ?

Αν δεν εχει αλλαξει κατι, ναι κανονικα. Το Series X Limited Halo το πηρα απο το Γερμανικο. Εχω αγορασει κονσολες παλαιοτερα απο Ιρλανδια, Γαλλια επισης χωρις προβλημα, οπως και περιφερειακα απο τα προηγουμενα + Ιταλια, Ισπανια…

Παντα με δωρεαν μτφ και εννοειται χωρις τελωνειο…

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Lotof είπε

To τελειωσα χθες. Σαν παιχνιδι ειναι ενα απλο shooter, οχι κατι σημαντικο. Αλλά το χιουμορ και οι ατάκες του το εκαναν ενα απιστευτα διασκεδαστικο 10ωρο

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γερμανική σελίδα της MS είχε βάλει πριν κάνα μήνα το wireless controller του Series X στα 35 ευρώ και ο μ@λ@κας δεν το πήρα... Τώρα που το μετάνιωσα, πέταξε το πουλάκι... Υπαρχει περίπτωση να το βρούμε αλλού σε παρόμοια τιμή, παιδιά ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους,

Αγόρασε κανένας Hardware από το Γερμανικό Store, με πληρωμή από redeemed gift cards του account του;

Θέλω να πάρω κάνα χειριστήριο με την προσφορά της Πειραιώς.

Δεν έχω φορτώσει λεφτά στο account μου, αλλά  εκανα log in με αυτό στο Γερμανικό store και πήγα στο καλάθι του για να δω αν δείχνει κάπου το balance ή αν αναφέρει τίποτα. Έδειχνε στα payment methods μόνο paypal και κάρτα. 

Αφαιρεί αυτόματα όταν έχεις λεφτά στο account σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν συνδέσω το xbox series x στο monitor του υπολογιστή μου που υποστηρίζει 144hz 2560 x 1440 ανάλυση  με hdmi 2.0 σε τι θα παίζω απο θέμα fps και ανάλυσης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 minutes ago, ioanpana said:

Καλησπέρα σε όλους,

Αγόρασε κανένας Hardware από το Γερμανικό Store, με πληρωμή από redeemed gift cards του account του;

Θέλω να πάρω κάνα χειριστήριο με την προσφορά της Πειραιώς.

Δεν έχω φορτώσει λεφτά στο account μου, αλλά  εκανα log in με αυτό στο Γερμανικό store και πήγα στο καλάθι του για να δω αν δείχνει κάπου το balance ή αν αναφέρει τίποτα. Έδειχνε στα payment methods μόνο paypal και κάρτα. 

Αφαιρεί αυτόματα όταν έχεις λεφτά στο account σου;

 

26 minutes ago, Tigio13 said:

Νομίζω πως όταν παίρνεις gift cards μπορείς να τις χρησιμοποιήσεις μόνο στο region από όπου προέρχονται αυτές οι κάρτες. 

Μπορείς να αγοράσεις κανονικά hardware από το γερμανικό store. 

 

Θα πρέπει να επιλέξεις να χρεωθεί το balance(αναγράφει το ποσό που υπάρχει διαθέσιμο εκεί) και την διαφορά (στη δική μου περίπτωση) την τράβηξε απ' την κάρτα. ΠΡΙΝ πληρώσεις θα πρέπει να δεις κάπου την επιλογή για balance. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, d_gkal είπε

 

Μπορείς να αγοράσεις κανονικά hardware από το γερμανικό store. 

 

Θα πρέπει να επιλέξεις να χρεωθεί το balance(αναγράφει το ποσό που υπάρχει διαθέσιμο εκεί) και την διαφορά (στη δική μου περίπτωση) την τράβηξε απ' την κάρτα. ΠΡΙΝ πληρώσεις θα πρέπει να δεις κάπου την επιλογή για balance. 

Έβαλες διεύθυνση χρέωσης Γερμανική;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, Bourdoulas said:

Πρέπει να βάλεις 

Τι να σου πω, στο βιβλίο διευθύνσεων εκτός από Ελλάδα βλέπω και μια Βραζιλίας που την είχα βάλει για άλλο σκοπό ;)

 

Γερμανία δεν έχω....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...