Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

27 λεπτά πριν, vins είπε

Δοκίμασε Αργεντινή κι ας πηρες Βραζιλιας. Το κάνει αυτό το eneba  

Τι εννοείς? Η gift card για Βραζιλία είναι για Βραζιλία και όχι για άλλη χώρα, προφανώς δεν θα δουλέψει σε άλλη χώρα.

14 λεπτά πριν, ALIEN-3- είπε

Δεν με βγάζει στο site της Microsoft επιλογή Αργεντινής.......

Άλλαξε vpn, δεν χρειάζεται να μπεις σε άλλο site. redeem.Microsoft.com με ενεργό vpn.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, leo066 είπε

Τι εννοείς? Η gift card για Βραζιλία είναι για Βραζιλία και όχι για άλλη χώρα, προφανώς δεν θα δουλέψει σε άλλη χώρα.

Εννοώ αυτό ακριβώς που γράφω. Μου το έχει κάνει ακριβώς το ίδιο 3 φορές το eneba. Αγόρασα Βραζιλίας και δεν ήταν Βραζιλίας, ήταν Αργεντινής. Και είχα φάει το Ίντερνετ για να βρω λύση. Τελικά μπήκε στης Αργεντινης και όλα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, leo066 είπε

Τι εννοείς? Η gift card για Βραζιλία είναι για Βραζιλία και όχι για άλλη χώρα, προφανώς δεν θα δουλέψει σε άλλη χώρα.

Άλλαξε vpn, δεν χρειάζεται να μπεις σε άλλο site. redeem.Microsoft.com με ενεργό vpn.

Πρότεινε μου ένα φίλος αν μπορείς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, vins είπε

Εννοώ αυτό ακριβώς που γράφω. Μου το έχει κάνει ακριβώς το ίδιο 3 φορές το eneba. Αγόρασα Βραζιλίας και δεν ήταν Βραζιλίας, ήταν Αργεντινής. Και είχα φάει το Ίντερνετ για να βρω λύση. Τελικά μπήκε στης Αργεντινης και όλα καλά.

Κωδικό για παιχνίδια, όχι για gift card. 

4 λεπτά πριν, ALIEN-3- είπε

Πρότεινε μου ένα φίλος αν μπορείς 

Δοκίμασε vpn.lat, εχθές μου δούλεψε για Τουρκία όπου το Windscribe δεν δούλευε με τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, leo066 είπε

Κωδικό για παιχνίδια, όχι για gift card. 

Δοκίμασε vpn.lat, εχθές μου δούλεψε για Τουρκία όπου το Windscribe δεν δούλευε με τίποτα.

Δοκίμασα και αυτό και άλλα οπότε μπαίνω στο redeem μου βγάζει πάντα το email μου και σε παρένθεση Ελλάδα. Και δεν παίρνει τον κωδικό. Αν μπω στο site της Microsoft μπαίνει στης Βραζιλίας. Μου έρχεται και email από Microsoft για ύποπτη σύνδεση από Βραζιλία αλλά στο redeem τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Choutas είπε

Τελικά αυτό το high on fire είναι bugfest;

στον 3ο bounty εχω φτάσει με αρκετή εξερεύνηση των κόσμων και ειδικά μετά το update το χθεσινό πάει χωρίς απολύτως κανένα θέμα. 

Το θέμα με κάποιους υπότιτλους που δεν έβγαιναν στην ώρα τους το έφτιαξαν είπαν αλλά κυρίως ακούω κ δεν διαβάζω τι γράφει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, ALIEN-3- είπε

Παιδιά μια βοήθεια γιατί πάω να σκάσω. Αγόρασα από eneba gift card brazil . Κατεβασα και ενεργοποίησα το tunnel bear στην Βραζιλία.μπαινω στο site της Microsoft και το γυρνάω στην Βραζιλία. Βάζω τον κωδικό για να κάνω redeem και μου λέει ότι ο κωδικός είναι για άλλο region . Τι κάνω λάθος?

Η gift card δεν χρειάζεται vpn. Πρέπει να προσθέσεις μια βραζιλιάνικη διεύθυνση στον λογαριασμό σου στην ms. Δες στο google μια διεύθυνση, εγώ μένω Ελλάδα αλλά που και που πάω σε ένα ξενοδοχείο παραλιακά στο σαλβαδορ

Επεξ/σία από chrisgewrgi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Η gift card δεν χρειάζεται vpn. Πρέπει να προσθέσεις μια βραζιλιάνικη διεύθυνση στον λογαριασμό σου στην ms. Δες στο google μια διεύθυνση, εγώ μένω Ελλάδα αλλά που και που πάω σε ένα ξενοδοχείο παραλιακά στο σαλβαδορ

Ναι αυτό μόλις θα έγραφα. Το κατάφερα πριν λιγο. Άλλαξα την διεύθυνση είχα μια βραζιλιάνικη όταν έκανα το gamepass . Μόλις άλλαξα την διεύθυνση χρέωσης σε αυτήν έγινε. Ευχαριστώ πολύ όλους για την βοήθεια,τελικά ήταν κάτι απλό 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέγιστο top up στον λογαριασμό πόσα € μπορεί να είναι; 

Θέλω να φορτώσω 200€ θα είναι οκ; 

 

Επίσης μπορεί να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο για αγορά hardware απ' το γερμανικό store;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, dstilio είπε

Έχει δοκιμάσει κανείς fight stick στα fighting παιχνίδια;

ερχεται το νέο street fighter το επόμενη καλοκαίρι και λέω να ετοιμαστώ!

Υπάρχουν dedicated xbox fightsticks. Εγώ που χρησιμοποιώ etokki απο το παλιό ps4, έχω αγοράσει έναν adaptor απο brooks για να το συνδέω και xbox .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.

Μετά απο σχεδόν 1 χρόνο τα MS wireless ακουστικά σχεδόν διαλύθηκαν. Πριν 4 μήνες περίπου είχαν σπάσει 2 κομμάτια πλαστικού και χθές διαλύθηκε εντελώς το μαξιλαράκι. Ενώ είναι πολύ καλά στον ήχο απο ποιότητα οχι και τόσο, κάτι που με εξέπληξε.

Οπότε ρωτάω:

Τι wireless ακουστικά προτείνεται?

Τα Razer Kaira pro wireless?

Steelseries 9x ?

Κάποιο άλλο?

Τι έχετε δοκιμάσει?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...