Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Lotof είπε

Μας είχε λείψει λίγο καυστικό / αχαλίνωτο χιούμορ η αλήθεια είναι. Κάτι που παλιά ήταν ο κανόνας 😎

 

Δεν το είχα ακούσει καν ομολογουμένως. Φαίνεται πολύ ενδιαφέρον.

Αν και δεν είμαι φαν των shooters παιχνίδια που δεν παίρνουν τον εαυτό τους στα σοβαρά όπως π.χ. το Serious Sam πάντα τα διασκέδαζα.

Αυτό φαίνεται ακόμα πιο τερματισμένο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Charismo είπε

Δεν το είχα ακούσει καν ομολογουμένως. Φαίνεται πολύ ενδιαφέρον.

Αν και δεν είμαι φαν των shooters παιχνίδια που δεν παίρνουν τον εαυτό τους στα σοβαρά όπως π.χ. το Serious Sam πάντα τα διασκέδαζα.

Αυτό φαίνεται ακόμα πιο τερματισμένο.

Το παιχνίδι είναι καλό και πολύ πρωτότυπο ..Και εγώ συνήθως δε παίζω "ασοβαρα'" παιχνίδια αλλά αυτό έχει πολύ πλάκα ,black humor και είναι κάτι πέρα από τα τετριμμένα.Το βάλα απλώς για να το τσεκαρω και κόλλησα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Charismo είπε

Δεν το είχα ακούσει καν ομολογουμένως. Φαίνεται πολύ ενδιαφέρον.

Αν και δεν είμαι φαν των shooters παιχνίδια που δεν παίρνουν τον εαυτό τους στα σοβαρά όπως π.χ. το Serious Sam πάντα τα διασκέδαζα.

Αυτό φαίνεται ακόμα πιο τερματισμένο.

Φιλε είναι τρελή 90ιλα στα καλύτερα της. 

Εδώ πέθανα 🤣

Επεξ/σία από Lotof
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Tigio13 είπε

Steelseries 9x ή 7x από μένα. Λίγο καλύτερα τα 7x λόγω του dongle που έχουν και την μεγαλύτερη ευκολία στη σύνδεση με pc-android-xbox. 

7x ή τα επίσημα της microsoft?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα επίσημα της ms δεν τα έχω δοκιμάσει οπότε δεν μπορώ να εκφέρω άποψη. Τα 7x πάντως τα είχε βάλει από το επίσημο site 119 € την bf. Θα σου έλεγα να περιμένεις τα xmas που θα κάνουν λογικά πάλι εκπτώσεις αν καταλήξεις εκεί. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 13/12/2022 στις 10:03 ΜΜ, vins είπε

Λοιπόν το ξανά κοίταξα τώρα που έπαιξα. Έχεις δίκιο σε ότι αφορά το γύρισμα και την ένταση, όντως αν το κανεις αργά δε δίνει μέχρι να πάει 35%!!! Δεν το είχα παρατηρήσει καν!

Ωστοσο από το 50% και πάνω αρχίζει να δίνει και στο 100% είναι πολύ δυνατό, τουλάχιστον για το αυτί μου. 


 

Το δευτερο ηταν εντάξει, αρα είχε πρόβλημα. Στο πρώτο 1/3 του ρυθμιστη δεν ακούγεται σχεδόν τίποτα. Καλά , βολικά, αλλά δεν θα τα ξανάεπερνα.

dolby atmos για headphones είναι σε προσφορά 13 ευρώ αλλά όταν πατάω πάνω για αγορά με πετάει στο μενου του προγραμματος

Επεξ/σία από Dorian
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Dorian είπε

Το δευτερο ηταν εντάξει, αρα είχε πρόβλημα. Στο πρώτο 1/3 του ρυθμιστη δεν ακούγεται σχεδόν τίποτα. Καλά , βολικά, αλλά δεν θα τα ξανάεπερνα.

dolby atmos για headphones είναι σε προσφορά 13 ευρώ αλλά όταν πατάω πάνω για αγορά με πετάει στο μενου του προγραμματος

Άρα διορθώθηκε το θέμα με την ένταση γενικά, αλλά η ροδέλα ξαναέχει το ίδιο θέμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Tigio13 είπε

Τα επίσημα της ms δεν τα έχω δοκιμάσει οπότε δεν μπορώ να εκφέρω άποψη. Τα 7x πάντως τα είχε βάλει από το επίσημο site 119 € την bf. Θα σου έλεγα να περιμένεις τα xmas που θα κάνουν λογικά πάλι εκπτώσεις αν καταλήξεις εκεί. 

Σόρυ που επανέρχομαι στο θέμα των ακουστικών αλλά μόλις ανακάλυψα αυτή την προσφορά όπου πιστεύω οτι αξίζει και μάλλον θα τα πάρω.

 https://www.websupplies.gr/gaming-headset-corsair-hs75-xb-wireless-for-xbox-series-x-and-xbox-one-ca-9011222-eu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, SergioX είπε

Σόρυ που επανέρχομαι στο θέμα των ακουστικών αλλά μόλις ανακάλυψα αυτή την προσφορά όπου πιστεύω οτι αξίζει και μάλλον θα τα πάρω.

 https://www.websupplies.gr/gaming-headset-corsair-hs75-xb-wireless-for-xbox-series-x-and-xbox-one-ca-9011222-eu

Είναι όντως καλή η τιμή, απλά όταν τα έψαχνα είχα διαβάσει ότι είχαν θέμα σε αρκετούς που κολλούσαν μετά από κάνα 2μηνο. Δεν ξέρω αν ήταν παρτίδες και μετά έστρωναν αλλά η τιμή όταν τα έψαχνα δεν ήταν τόσο καλή όποτε τα απέφυγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...