Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, Dorian είπε

θα πάω να ζητησω αλλαγη επιστροφή από Κωτσόβολο σήμερα μετά τη δουλεία. Επρεπεπ  να βάλω πχ τερμα την ενταση της τιβι και τερμα το ρυθμιστή στα ακουστικά για να ακούγεται ούτε μεσαία ένταση.  εσένα τέρμα αντέχονται;

 

Λοιπόν το ξανά κοίταξα τώρα που έπαιξα. Έχεις δίκιο σε ότι αφορά το γύρισμα και την ένταση, όντως αν το κανεις αργά δε δίνει μέχρι να πάει 35%!!! Δεν το είχα παρατηρήσει καν!

Ωστοσο από το 50% και πάνω αρχίζει να δίνει και στο 100% είναι πολύ δυνατό, τουλάχιστον για το αυτί μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, gtsoui είπε

Διαβάζω σε ξένα φόρουμ για το high on life ότι η απόδοση του στο series x είναι χάλια. Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει, οποίος το χει ξεκινήσει ας μας πει.

Όταν το έβαλα το πρωί ήταν unplayable .Πριν λίγο που άνοιξα τη κονσόλα είχε ένα update 9gb και αν και δε το πίστευα τα διόρθωσε τα θέματα ..Ειναι οκ τώρα.

Επεξ/σία από jimtriol
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, vins είπε

Λοιπόν το ξανά κοίταξα τώρα που έπαιξα. Έχεις δίκιο σε ότι αφορά το γύρισμα και την ένταση, όντως αν το κανεις αργά δε δίνει μέχρι να πάει 35%!!! Δεν το είχα παρατηρήσει καν!

Ωστοσο από το 50% και πάνω αρχίζει να δίνει και στο 100% είναι πολύ δυνατό, τουλάχιστον για το αυτί μου. 

τα γυρισα δεν είχε κάτι αλλο για χβοχ ο Κωτσο, ξαναπαρήγγειλα τα ίδια . ελπίζω να μην κάνει το ίδιο. Αν έχει διαφορα θα ενημερώσω. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και μια λίστα με τα 60 (!!!)day one games στο gamepass για το 22! Κ έρχεται χορταστικό 23!

IMG_20221214_124948.jpg.22946f91ea5ca2b08bdf8acc3fcddb77.jpg

εν τω μεταξύ νομίζω κάποια λείπουν από τη λίστα... 

Hitman Trilogy πχ είχε μπει day one, σωστά ;

Επεξ/σία από rodosf1
  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, rodosf1 είπε

και μια λίστα με τα 60 (!!!)day one games στο gamepass για το 22! Κ έρχεται χορταστικό 23!

IMG_20221214_124948.jpg.22946f91ea5ca2b08bdf8acc3fcddb77.jpg

εν τω μεταξύ νομίζω κάποια λείπουν από τη λίστα... 

Hitman Trilogy πχ είχε μπει day one, σωστά ;

Καλη η λιστα. To Hitman Trilogy μπηκε ενα χρονο μετα την επισημη κυκλοφορια του στο gamepass..

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

 

Υπερβολικά καλό?

Σου χαρίζει 100 ευρώ gift card στην ουσία η καταλαβαίνω κάτι λάθος? 

Η gift card μπαίνει και για game pass? 

Επεξ/σία από imr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, imr είπε

Υπερβολικά καλό?

Σου χαρίζει 100 ευρώ gift card στην ουσία η καταλαβαίνω κάτι λάθος? 

Η gift card μπαίνει και για game pass? 

Έβγαλα τσάμπα τον Άγιο Βασίλη και για τα δύο παιδιά . Sonic frontiers ο ένας nba 2k23 η μικρή που είναι και σε προσφορά. Με 2 λογαριασμούς πηραιως 👍

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια βοήθεια γιατί πάω να σκάσω. Αγόρασα από eneba gift card brazil . Κατεβασα και ενεργοποίησα το tunnel bear στην Βραζιλία.μπαινω στο site της Microsoft και το γυρνάω στην Βραζιλία. Βάζω τον κωδικό για να κάνω redeem και μου λέει ότι ο κωδικός είναι για άλλο region . Τι κάνω λάθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ALIEN-3- είπε

Παιδιά μια βοήθεια γιατί πάω να σκάσω. Αγόρασα από eneba gift card brazil . Κατεβασα και ενεργοποίησα το tunnel bear στην Βραζιλία.μπαινω στο site της Microsoft και το γυρνάω στην Βραζιλία. Βάζω τον κωδικό για να κάνω redeem και μου λέει ότι ο κωδικός είναι για άλλο region . Τι κάνω λάθος?

Δοκίμασε Αργεντινή κι ας πηρες Βραζιλιας. Το κάνει αυτό το eneba  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, rodosf1 είπε

και μια λίστα με τα 60 (!!!)day one games στο gamepass για το 22! Κ έρχεται χορταστικό 23!

IMG_20221214_124948.jpg.22946f91ea5ca2b08bdf8acc3fcddb77.jpg

εν τω μεταξύ νομίζω κάποια λείπουν από τη λίστα... 

Hitman Trilogy πχ είχε μπει day one, σωστά ;

Δινει πονο το gamepass, αντε να μπει και το call of duty

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, vins είπε

Δοκίμασε Αργεντινή κι ας πηρες Βραζιλιας. Το κάνει αυτό το eneba  

Δεν με βγάζει στο site της Microsoft επιλογή Αργεντινής.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ALIEN-3- είπε

Δεν με βγάζει στο site της Microsoft επιλογή Αργεντινής.......

Spoiler

Κλειστα όλα, βάλε vpn Αργεντινη και άνοιξε άλλο browser με λειτουργία incognito και ψάξε Microsoft θα στο βγάλει 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...