Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καμιά καλή προσφορά/τιμή για forza horizon 5 (κυρίως το premium pack ή και με το παιχνίδι μαζί δε με πειράζει) παίζει; 

 

Γιατί μας τα χάλασε η Microsoft τις προάλλες με το λάθος στο σουηδικό store 👿

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Καμιά καλή προσφορά/τιμή για forza horizon 5 (κυρίως το premium pack ή και με το παιχνίδι μαζί δε με πειράζει) παίζει; 

 

Γιατί μας τα χάλασε η Microsoft τις προάλλες με το λάθος στο σουηδικό store 👿

Αυτά;

https://www.xbox.com/el-gr/games/store/forza-horizon-5-premium-add-ons-bundle/9mz0sr207mg8

https://www.xbox.com/el-gr/games/store/forza-horizon-5-premium-edition/9mtlkm2djmz2

Δεν είναι σε "προσφορά" όπως στο Σουηδικό :P

Επεξ/σία από specre
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να μας εξηγήσει τι παιζει με το microsoft rewards? Εγώ είμαι επίπεδο 2 δεν ανεβαίνει άλλο επίπεδο και παιρνω 90 + 60 + 12 την ημέρα.  Ο άλλος διάβασα ότι έχει 30.000 ποντιυς και ήδη πήρε τζάμπα τα ακουστικά της microsoft. Εγώ στις ανταμοιβές ακουστικά δεν βλέπω. Μόνο κάτι gift card για  roblox lol και τετοια. Τι κάνω λάθος?!? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Μπορεί κάποιος να μας εξηγήσει τι παιζει με το microsoft rewards? Εγώ είμαι επίπεδο 2 δεν ανεβαίνει άλλο επίπεδο και παιρνω 90 + 60 + 12 την ημέρα.  Ο άλλος διάβασα ότι έχει 30.000 ποντιυς και ήδη πήρε τζάμπα τα ακουστικά της microsoft. Εγώ στις ανταμοιβές ακουστικά δεν βλέπω. Μόνο κάτι gift card για  roblox lol και τετοια. Τι κάνω λάθος?!? 

Τα ίδια με εσένα κι εγώ. Έχω περίπου 19.500 πόντους αλλά δεν έχει κάτι αξιόλογο να τους εξαργυρώσω (όπως αναφέρεις κι εσύ). Προφανώς αυτός που διάβασες, χρησιμοποίησε κάποιο "κόλπο" με vpn & άλλη χώρα για να εξαργυρώσει. Παλιότερα είχα διαβάσει κάτι αντίστοιχο, αλλά φοβήθηκα για τίποτα ban λογ/σμού και δεν το προχώρησα.

Επεξ/σία από specre
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα 100 ευρω gift cards απο την προσφορα

Τι ειναι πιο value? να τα δωσω για εναν χρονο gamepass σε κανονικες τιμες? η games απο το store?  

 

Απο οτι βλεπω στις προσφορες εχει καποια παιχνιδια που θελω σε καλες τιμες και δεν ειναι gamepass (2k23).  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, imr είπε

Πηρα 100 ευρω gift cards απο την προσφορα

Τι ειναι πιο value? να τα δωσω για εναν χρονο gamepass σε κανονικες τιμες? η games απο το store?  

 

Απο οτι βλεπω στις προσφορες εχει καποια παιχνιδια που θελω σε καλες τιμες και δεν ειναι gamepass (2k23).  

 

Προσωπικά περιμένω, έχω gamepass μέχρι τέλη 23. Έκανα το ίδιο (100αρα), αγόρασα κάνα 2 παιχνίδια και τα αλλα κάβα (πχ πήρα stranded deep στα 9,99€ και κάτι αλλα) και περιμένω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, imr είπε

Πηρα 100 ευρω gift cards απο την προσφορα

Τι ειναι πιο value? να τα δωσω για εναν χρονο gamepass σε κανονικες τιμες? η games απο το store?  

 

Απο οτι βλεπω στις προσφορες εχει καποια παιχνιδια που θελω σε καλες τιμες και δεν ειναι gamepass (2k23).  

 

Ποια προσφορα ρε παιδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...