Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

52 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Εγώ που δεν έχω παίξει ποτέ το skyrim αξίζει να ασχοληθώ? 

Αγόρασα το metro exodus gold από brasil αλλά δεν μου έχει ξεκλείδωτα τα dlcs. Το έχει πάρει κάποιος άλλος να τσεκάρει αν του τα έχει δώσει?

 

Αυτά;

A1E8C6DD-066A-4C9B-B561-493DF501168F.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι ρε συ. Τώρα που βρήκα χρόνο ξανά μπήκα και είδα ότι ενώ είχα κατεβάσει τη gold edition τα dlcs τα είχε ξεχωριστά σε κάποιο expansion pack. Τώρα τα κατεβάζω, ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, gr8effect είπε

Ερώτηση για το Skyrim ΑΕ. Το next gen update θα το έχουν και όσοι έχουν ήδη αγοράσει την Special Edition ή θα είναι μόνο για το Anniverary; Ρωτάω γιατί το next gen update με ενδιαφέρει μόνο...

Όσοι έχουν την special edition θα πάρουν δωρεάν την ανανεωμένη έκδοση που θα περιλαμβάνει καλύτερο τεχνικό τομέα και μερικά από τα πιο δημοφιλή mods. Θα είναι σαν update δηλαδή. Υπάρχει βέβαια και η πιο πλήρης έκδοση που περιλαμβάνει όλα τα creation mods που έχουν φτιαχτεί, η οποία θα διατίθεται με πληρωμή. 

Επεξ/σία από Ren_of_Heavens
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, AlgorZeus είπε

Biomutant με gold! Δεν ξερω αν ειναι demo ή ολοκληρο το παιχνιδι... το 'χω κατεβασει δωρεαν το τσεκαρω τωρα...

το κατεβαζω και εγω 👍

Αντε να δουμε τι θα πρωτοπαιξουμε.. Πλακωσαν ολα μαζι

*καποια sites λενε οτι ειναι bug, το γεγονος οτι ειναι στο gold

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, d_gkal είπε

Δε το βγάζει free στο store πάντως

Άρα το πήραν χαμπάρι. Και μένα πάντως το έβγαζε 59,99 και δίπλα έλεγε play with gold. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...