Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, D.Luffy είπε

Δεν νομίζω ότι αυτό το παράδειγμα είναι το καλύτερο γι αυτό που συζητάμε.

Το MGS είχε από πίσω του μια πολύ μεγάλη προσωπικότητα και αποτελεί το έργο σήμα κατατεθέν αυτού του ανθρώπου και όχι της Konami ;). Είδαμε που κατέλειξε η σειρά όταν έφυγε ο συγκεκριμένος. Επίσης αυτή η σειρά είχε ισχυρη παρουσία στον χώρο από ανέκαθεν με συνεχείς επιτυχίες. Δεν εγκαταλήφθηκε για να κάνει την εμφάνιση της πολύ αργότερα.

Δεν έχει και πολύ μεγάλη σχέση IMHO. Δεν φταίει η απουσία 1 ατόμου τόσο πολύ. Φταίει που αρμέγονται τα franchise απο τις εταιρίες χωρίς να δώσουν τη σημασία και το creative freedom που πρέπει πολλές φορές.

Το Τomb Raider για παράδειγμα όσο και απίστευτο ήταν στην αρχή, είχε ψιλοπεθάνει κάποια στιγμή. Με σοβαρή δουλειά και καλή αισθητική, πάει ακόμα μια χαρά.

Prince of Persia? Η τριλογία που θα ξανααρμέξουν τώρα ήταν πεθαμένο franchise για όσο είμαι ζωντανός και έγινε απίστευτα ωραία δουλειά.

Η Sega έχει franchises εφάμιλλα. Αν παίξει σοβαρό development με creative freedom και όχι cash grab, το potential είναι μεγάλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Τεταρτη σκανε  και τα ριβιους για το forza  horizon 5  παρεπιπτοντως

 

spacer.png

Τρομερος μηνας

φερτε μας και το fall guys ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Τεταρτη σκανε  και τα ριβιους για το forza  horizon 5  παρεπιπτοντως

 

spacer.png

Τρομερος μηνας

Ωραία και ήθελα να αγοράσω το it takes two να το παίξω με τη γυναίκα μου :D

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Psycho_Warhead είπε

Ωραία και ήθελα να αγοράσω το it takes two να το παίξω με τη γυναίκα μου :D

τι φαση το it takes two ? θα βγαλω διαζυγιο ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GaGaS_Thess είπε

τι φαση το it takes two ? θα βγαλω διαζυγιο ; 

Αν σε ενδιαφέρει ελπίζω να έχεις υπομονή(Αν δεν ξέρει και τόσο καλά η δικιά σου) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Αν σε ενδιαφέρει ελπίζω να έχεις υπομονή(Αν δεν ξέρει και τόσο καλά η δικιά σου) :P

ειναι gamer σε age of empires , world of warcraft 10 χρονια , burnout και πολυ Resident Evil . Απλα οποτε καθησαμε να παιξουμε μαζι ή σκοτωθηκαμε ή ΣΚΟΤΩΘΗΚΑΜΕ............... !

Επεξ/σία από GaGaS_Thess
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 minutes ago, Psycho_Warhead said:

Ωραία και ήθελα να αγοράσω το it takes two να το παίξω με τη γυναίκα μου :D

μια απ τα ιδια, περιμενα να πεσει η τιμη του. με προλαβε το gp

 

 

μεχρι τοτε μπορεις να πλακωθεις ανετα παιζοντας moving out 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πουλήσω το Xbox. Το χω μετανιώσει που το αγόρασα. Μπαίνουν συνέχεια παιχνίδια, πιέζομαι με το χρόνο και η κονσόλα δεν ανοίγει όσο θσ έπρεπε για κάψιμο. Δάκρυα πέφτουν στο πληκτρολόγιο τώρα 😭😭😭

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως φανταστικος μηνας μαγκες ! Θελει 2 24αωρα η μερα . Ενα για δουλεια καφε οικογενεια παιδια γηπεδο κ το αλλο μονο για game pass ! Ερχεται και ο δεκεμβρης με Ηalo που εκει θα γινει ο κακος χαμος 😱

https://www.purexbox.com/news/2021/11/age-of-empires-4-team-suggests-an-xbox-version-is-on-the-cards

κατι λενε κ για A.O.E 4  στο xbox ☺️

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, malias4 είπε

Οντως φανταστικος μηνας μαγκες ! Θελει 2 24αωρα η μερα . Ενα για δουλεια καφε οικογενεια παιδια γηπεδο κ το αλλο μονο για game pass ! Ερχεται και ο δεκεμβρης με Ηalo που εκει θα γινει ο κακος χαμος 😱

https://www.purexbox.com/news/2021/11/age-of-empires-4-team-suggests-an-xbox-version-is-on-the-cards

κατι λενε κ για A.O.E 4  στο xbox ☺️

Δεν ξερω ρε φιλε αλλά πιο πολύ στεναχωριέμαι παρα χαίρομαι..  αυτό το πράγμα δεν μου έχει ξανασυμβεί όσα χρόνια παιζω games.  Με 1 -2 ώρες ελεύθερο χρόνο το βραδάκι βλεπω όλο αυτό το κακό χαμό στο game pass και δεν ξέρω από που να ξεκινήσω..θέλει να εισαι άνεργος, ανυπαντρος,ρεμάλι 😂 για να παιξεις ολα αυτα.. αν βγει και κανα halo που το περιμένω πως και πως δέσαμε. Το ps5 εχω να το ανοίξω ένα εξάμηνο.,και το pc το ανοιξα προχθες μετά από 2 μήνες. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, chrisgewrgi είπε

Δεν ξερω ρε φιλε αλλά πιο πολύ στεναχωριέμαι παρα χαίρομαι..  αυτό το πράγμα δεν μου έχει ξανασυμβεί όσα χρόνια παιζω games.  Με 1 -2 ώρες ελεύθερο χρόνο το βραδάκι βλεπω όλο αυτό το κακό χαμό στο game pass και δεν ξέρω από που να ξεκινήσω..θέλει να εισαι άνεργος, ανυπαντρος,ρεμάλι 😂 για να παιξεις ολα αυτα.. αν βγει και κανα halo που το περιμένω πως και πως δέσαμε. Το ps5 εχω να το ανοίξω ένα εξάμηνο.,και το pc το ανοιξα προχθες μετά από 2 μήνες. 

Ναι ρε για να τα προλαβεις θελει να παρεις διαζυγιο να παραιτηθεις απο δουλεια κ να εχεις μονο το τηλεφωνο του delivery για ωρα αναγκης κ κολοχαρτο 🤪

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eίπατε κάτι για Halo? Συμφωνώ με τους παραπάνω για το GP... παιχνιδοθάλασσα... Με προλάβανε γμτ... :)

 

 

Επεξ/σία από gr8effect
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...