Προς το περιεχόμενο

Xbox Series X Topic v3


Malthador
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Παρακαλείστε θερμά να παραμένετε on-topic, να αποφεύγετε το VS με άλλες κονσόλες, με PC και με smartphones, στον βαθμό του εφικτού καθώς και να αποφεύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή/και γενικεύσεις του στυλ "fanboys", "haters" κλπ. Οι συζητήσεις αυτές δεν οδηγούν πουθενά και συχνά δημιουργούν άσκοπες εντάσεις μεταξύ των μελών.

Σε κάθε περίπτωση, εάν συναντήσετε κάποιο προβληματικό/προσβλητικό μήνυμα, η ενδεδειγμένη οδός είναι να στέλνετε αναφορά για να το διαχειρίζονται οι αρμόδιοι συντονιστές.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα παιδια

Κανωντας τη μεταβαση απο x σε series x δεν αρκει να εχω ολα τα παιχνιδια μου σε εξωτερικο δισκο ε ; Θα πρεπει να τα ξανακατεβασω ;;;; ( ειναι παρα πολλα )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, pigos23 είπε

Καλησπερα παιδια

Κανωντας τη μεταβαση απο x σε series x δεν αρκει να εχω ολα τα παιχνιδια μου σε εξωτερικο δισκο ε ; Θα πρεπει να τα ξανακατεβασω ;;;; ( ειναι παρα πολλα )

Μπορείς να τα έχεις σε εξωτερικό δίσκο κανονικά. Απλά καλό είναι τα παιχνίδια που θες να παίζεις να τα περάσεις στον εσωτερικό της κονσόλας. Και πολύ μεγαλύτερη ταχύτητα θα έχεις σε loadings και quick resume (σε όσα παιχνίδια δουλεύει σωστά) και θα παίζουν τα next gen games όπως πρέπει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, The_Judas είπε

https://www.purexbox.com/news/2021/10/woah-gta-san-andreas-the-definitive-edition-is-coming-to-game-pass

gta san Andreas μπαίνει στο gamepass από την πρώτη μέρα κυκλοφορίας του!

Δυστυχώς θα είναι μόνο το San Andreas όχι όλη η τριλογία που θα βγει. 

Καλά δεν λέω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/10/2021 στις 6:03 ΜΜ, Paragontas-x είπε

Από τη στιγμη που πουλάει διπλασια τιμή τότε τι είναι; 

Και δεν μιλάμε για ένα μικρό μαγαζάκι της γειτονιάς αλλά για ολόκληρες αλυσίδες που μπορούν να αγοράσουν και ποσότητες και να πέσει κι άλλο η τιμή. 

Και πες μου σε παρακαλώ πολύ τη διαφορά έχουν αυτά τα μαγαζιά από τους  scalpers? 

Θα τσιμπησω. Ακριβως επειδη δεν ειναι ενα μαγαζακι της γειτονιας, αλλα μια αλυσιδα που απασχολει 1000αδες προσωπικο, ναι δικαιολογει. Επισης, αν θελει το πλαισιο (και το καθε πλαισιο) το γυρναει αυριο σε e-shop only, με την διαφορα οτι θα πρεπει να απολυσει προσωπικο, να χασουν καποιοι ενοικια, και ο καταναλωτης να χασει το δικαιωμα να παει να δει τηλεοραση σε λειτουργια, να δοκιμασει μια ηλεκτρικη σκουπα, και γενικα την βιτρινα που τα καταστηματα στο σκρουτζ δεν εχουν.

/offtopic

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω αν φταίει το editing και η μουσική της παρουσίασης,αλλά προσωπικά δεν με εντυπωσίασε το halo από αυτά που έδειξε.

Δείχνει καλύτερο από πέρυσι πράγμα θετικό(έπιασε τόπο το delay),αλλά με βάση ότι έδειξαν, δεν μου έβγαλε κάποιο φοβερό feeling να με κάνει να τρέξω να το πάρω full price day one όπως παλιότερα(με προβλημάτισε λίγο και το ένα outpost που δείξανε που μου έβγαλε vibes Ubisoft παιχνιδιού).

Αρα όπως λένε και οι ξένοι, i am cautiously optimistic. 

Για το Forza Horizon πάλι,είναι πιο ξεκάθαρα τα πράγματα με  την καλή έννοια.

Επεξ/σία από Fulgore
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...