Προς το περιεχόμενο

Steam Deck - Το νέο φορητό PC gaming system της Valve


chek2fire
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από vaggos88,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

On 27/05/2022 at 15:02, gust said:

Τέλεια αυτό περίμενα και δεν είχα βάλλει το beta branch.

Τώρα για το fan curve μάλλον θα το αφήσω ως έχει μιας και δεν με ενοχλεί ειδικά τώρα το καλοκαίρι, γιατί από συγκριτικά στο youtube είδα ότι ναι μεν είναι εντός λειτουργικών ορίων οι θερμοκρασίες αλλά είναι αρκετά ανεβασμένες. Ως γνωστόν οι θερμοκρασίες στα chip λειτουργούν αντιστρόφως ανάλογα για το Lifespan τους

Και όχι μόνο των chips, θα έλεγα οτι αυτά την ακούν το λιγότερο. Η πλακετα δέχεται μεγαλη φθορά (ψυχρές κολλήσεις) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
5 hours ago, seithan said:

Και όχι μόνο των chips, θα έλεγα οτι αυτά την ακούν το λιγότερο. Η πλακετα δέχεται μεγαλη φθορά (ψυχρές κολλήσεις) 

Το καλύτερο θα ήταν να υπάρχει ένα ελάχιστο κατώφλι και απο κει και πέρα να κάνει ο καθένας ο,τι γουστάρει με τη συσκευή του. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια εκανα και εγω μια παραγγελεια σημερα το θεμα μου ειναι τα στοιχεια αποστολης ειναι αυτα που βαζω 

οταν το κανω  παρραγγελεια με την καρτα η βλεπουν τα στοιχεια πουθενα μεσα στο steam γιατι δεν θυμαμαμαι αν ειχα βαλει ποτε στοιχεια στο steam

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
13 hours ago, flamematrix9 said:

καλησπερα παιδια εκανα και εγω μια παραγγελεια σημερα το θεμα μου ειναι τα στοιχεια αποστολης ειναι αυτα που βαζω 

οταν το κανω  παρραγγελεια με την καρτα η βλεπουν τα στοιχεια πουθενα μεσα στο steam γιατι δεν θυμαμαμαι αν ειχα βαλει ποτε στοιχεια στο steam

Δηλαδή η ερώτηση είναι αν θα στο στείλουν στα στοιχεία που έβαλες αγοράζοντάς το;

Ναι.... πού να το στείλουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξέρω ότι έχει ερωτηθεί ξανά, αλλά δε τα βρίσκω... Πόσο έκανε να σας έρθει εσάς ωρέ παιδιά; Ξέρω ότι πάει Θεσσαλονική και μετά το αναλαμβάνει η ACS.
Πέμπτη πλήρωσα, δευτέρα το έστειλαν και προς το παρόν βολοδέρνει Γερμανία... Άντε, καλοκαιριάσαμε :D 

Επεξ/σία από GeorgeMan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα το Xbox game pass για ένα 3μηνο εγκατέστησα τον edge και έβαλα το Xbox gaming cloud..... Αλλά η υπηρεσία δεν παίζει στην χώρα μας. Μπορώ να βάλω vpn υπάρχει κανένα application η extension στον edge beta? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και απο μένα,

το δικο μου (256gb) εχει γινει shipped με GLS που δυστυχως γυρναει σε ACS εδω Ελλάδα ( που σημαινει οτι θα ερθουν 2-3 φορες και δε θα μας βρουν :P ).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
52 minutes ago, Brandtobrand said:

Για να παίξουμε παιχνίδια εκ του GOG, υπάρχει τρόπος ?

Μπορείς να περάσεις ξερό τον installer του GoG Galaxy μέσα στο Steam (σαν non-Steam app) και να τον κάνεις install, αλλά αυτή η μέθοδος είναι παρωχημένη πλέον.

Η πιο «σύγχρονη» και καλύτερη μέθοδος είναι ο Heroic Launcher.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...