Προς το περιεχόμενο

EON TV, η νέα συνδρομητική τηλεοπτική πλατφόρμα, μετεξέλιξη της Nova ξεκινά από 10€ το μήνα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Tsigalkos είπε

Καλησπέρα, σκέφτομαι να ενεργοποίησω το EON Extra για να βλέπω από το λάπτοπ κανάν αγώνα όταν είμαι εκτός σπιτιού αλλά στους όρους αναφέρει το εξής: Η χρήση της υπηρεσίας θα πρέπει να γίνεται αποκλειστικά από το Συνδρομητή ή από μέλη της οικογενείας του, με τα οποία συγκατοικεί στην ίδια οικία.  

Θα υπάρξει κανά πρόβλημα αν τύχει και μπει κανάς φίλος μου ;

 

 
 

κανένα θέμα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 489
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, yazidis είπε

Άσχετο.. Όλο τον Ιανουάριο έχει πάρει κανείς λογαριασμό μόνο για ΕΟΝ; Τελευταίος δικός μου βγήκε 1 Δεκέμβρη και από τότε τίποτα.

Ακριβως το ιδιο εχει γινει και σε εμενα, το εψαξα και διαβασα σε ενα forum οτι πολλοι που εχουν το ιδιο θεμα με εμας τηλεφωνησαν στη Nova και τους ειπαν οτι λογω της ενοποιησης με τη Wind θα φανει στο αναβαθμισμενο Nova account το πολυ εως τις αρχες Φεβρουαριου.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια θα ηθελα την βοηθεια σας. Αγορασα την samsung s95b tv και η εφαρμογη Eon tv ενω ειναι προεγκατεστημένη δεν παιζει. Ενω εχω συνδεθει και βλεπω κανονικα το μενου, επιλεγω καναλι και υστερα δειχνει μαυρη οθόνη. Δοκιμασα επανεγκατασταση, επαναφορά τηλεορασης αλλα τπτ. Στη nova με γειώνουν. Καμια βοηθεια? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/2/2023 στις 5:34 ΜΜ, kefalianos77 είπε

Παιδια θα ηθελα την βοηθεια σας. Αγορασα την samsung s95b tv και η εφαρμογη Eon tv ενω ειναι προεγκατεστημένη δεν παιζει. Ενω εχω συνδεθει και βλεπω κανονικα το μενου, επιλεγω καναλι και υστερα δειχνει μαυρη οθόνη. Δοκιμασα επανεγκατασταση, επαναφορά τηλεορασης αλλα τπτ. Στη nova με γειώνουν. Καμια βοηθεια? 

το ιντερνετ δουλευει σωστα στις υπολοιπες εφαρμογες της tv ? με τι συνδέεις την τηλεόραση wifi ή ethernet ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 8/2/2023 στις 10:10 ΠΜ, anthonykleis είπε

το ιντερνετ δουλευει σωστα στις υπολοιπες εφαρμογες της tv ? με τι συνδέεις την τηλεόραση wifi ή ethernet ? 

Ναι φιλε ολα δουλευουν κανονικά με vdsl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα, εχεις κανεις την υπηρεσια multiroom και να την εχει δοκιμασει σε διαφορετικα σπιτια,αν λειτουργει κανονικα; παλια με κοσμοτε το επαιρνες στο εξοχικο σου κανονικα. τωρα μου λενε οτι ειναι για το ιδιο σπιτι μονο,αν δεν ξερω πως μπορουν να το.ελεγξουν αφου δεν εχω καν συνδεση νοβα στο τηλέφωνο,εχω παρει απλαα.το.κουτι τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, amerikanosG είπε

καλησπερα, εχεις κανεις την υπηρεσια multiroom και να την εχει δοκιμασει σε διαφορετικα σπιτια,αν λειτουργει κανονικα; παλια με κοσμοτε το επαιρνες στο εξοχικο σου κανονικα. τωρα μου λενε οτι ειναι για το ιδιο σπιτι μονο,αν δεν ξερω πως μπορουν να το.ελεγξουν αφου δεν εχω καν συνδεση νοβα στο τηλέφωνο,εχω παρει απλαα.το.κουτι τους

Νομίζω η Nova έχει καταργήσει το Nova εξοχικό. Μόνο τηλεφωνικά αλλάζεις δορυφορικό δέκτη ή ο δεύτερος δέκτης να είναι οπωσδήποτε στο ίδιο σπίτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, aypnia είπε

Νομίζω η Nova έχει καταργήσει το Nova εξοχικό. Μόνο τηλεφωνικά αλλάζεις δορυφορικό δέκτη ή ο δεύτερος δέκτης να είναι οπωσδήποτε στο ίδιο σπίτι.

δεν εχω δορυφορικο δεκτη,δεν εχω καν συνδεση τους, μεσω ιντερνετ το εχω, δηλαδη μονο μεσω ip αν μπλοκαρουν τη μεταφορα του και αν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, amerikanosG είπε

δεν εχω δορυφορικο δεκτη,δεν εχω καν συνδεση τους, μεσω ιντερνετ το εχω, δηλαδη μονο μεσω ip αν μπλοκαρουν τη μεταφορα του και αν

Κοίτα, η EON TV δίνει 2 συσκευές μεγάλης οθόνης. 1 συσκευή μεγάλης οθόνης, μέσω σύνδεσης EON Smart Box και 1 συσκευή μεγάλης οθόνης, μέσω εφαρμογής Smart TV ή συσκευών streaming.

Αν συνδέσεις τη 2η συσκευή πχ σε smart tv άλλου σπιτιού που θα έχει άλλη IP από την IP που παίρνει το smart box δεν έχω ακούσει να μη δουλεύει. Μπορεί και να μη δουλεύει, μη σε πάρω στο λαιμό μου. Τώρα αν μπορούν να στο μπλοκάρουν αν δουλεύει ανά πάσα στιγμή τσεκάροντας τις IP; Ναι μπορούν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...