Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, semi-kat είπε

Ίσως κ να έκανε την καλύτερη δουλειά στη τλκ.Αρχές Νοεμβρίου που είχα πάει μεσ'τα νεύρα,μου είπαν:αυτή τη στιγμή δν έχουμε καμία διαθέσιμη συσκευή.Πράγμα που σήμαινε,όταν θα έχουμε τότε θα πάρετε.Ούτε σε προπαραγγελίες αναφέρθηκαν ούτε τπτ.(ότι είπαν σε μένα αναφέρω)Όσοι κάνατε εξόφληση ποσού σε Κωτσόβολο νομίζω ότι το ποσό μπορεί να επιστραφεί σε 12(?)εργάσιμες.Δν το λέω με 100% σιγουριά όμως κάτι τέτοιο θυμάμαι να λέει στο site.Με τις προκαταβολές δν ξέρω τι γίνεται..Σχετικά με την istorm ξέρετε.Καλές αγορές :)

*Σε 15 εργάσιμες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Alexandros Voulgaris είπε

Τελικά παρέλαβε κάνεις σας το iphone? 

Παραγγειλα 25/11 και μου είπαν κάνα 15μερο

Παραγγελία 12/11 Και μου είπαν 10-15 μέρες το αργότερο και εννοείται έχουν περάσει και δεν έχω παραλάβει. Μην ακούτε και μην πιστεύετε τίποτα. δεν ξερουν ούτε αυτοί. Και αν ξέρουν δεν λένε δεν ξέρω γιατί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, blueangel3 είπε

*Σε 15 εργάσιμες 

Δλδ δεν ίσχυε η άμεση παραλαβή που έγραφε στο site...Αν οι 15 εργάσιμες ισχύουν όντως,καλά είναι.Αν λάβεις υπ'όψη ότι το πλαίσιο έκανε 24ς(μπορεί κ πιο πολλές)για να με καλέσουν.Ελπίζω τουλάχιστον να μην ζήτησαν εξόφληση ή προκαταβολή ενώ έχουν τον κόσμο στο περίμενε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Vagelisdim είπε

Παραγγελία 12/11 Και μου είπαν 10-15 μέρες το αργότερο και εννοείται έχουν περάσει και δεν έχω παραλάβει. Μην ακούτε και μην πιστεύετε τίποτα. δεν ξερουν ούτε αυτοί. Και αν ξέρουν δεν λένε δεν ξέρω γιατί. 

Εμενα μου είπε το παλικάρι που μου το παράγγειλε ότι είχε παραγγείλει το ίδιο κι αυτός τη προηγούμενη βδομάδα από μένα και πως το περιμένει πώς και πώς. Του λέω περιμένετε παραλαβή σύντομα μου λέει ναι μέσα σε 10-15 μέρες θα ναι εδώ. Δεν ξέρω. Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα το πάρει πριν απ' όλους μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθες μιλησα με τηλεφωνικο κεντρο Κωτσου και μια υπαλληλος μου ειπε πως η τελευταια παραλαβη εγινε πριν μια εβδομαδα και εξυπηρετηθηκαν ολες οι παραγγελιες εως 18/10. Εγω παρηγγειλα 28/10 13 pro επισης ειπε πως δεν ξερει ποτε θα ξαναπαραλαβουν. Παιρνω μια με δυο φορες τη μερα τηλεφωνο και ο καθενας λεει οτι θελει. Πριν μια εβδομαδα μια κοπελα μου ειπε οτι θα παραλαβω μεσα στις επομενες δεκα μερες. Σημερα η απαντηση ηταν δεν ξερουμε. Στις 15/11 παρηγγειλα και το pro max για αυτο εννοειται δεν ρωταω καν στην τηλεφωνικη επικοινωνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, fenia31 είπε

Εχθες μιλησα με τηλεφωνικο κεντρο Κωτσου και μια υπαλληλος μου ειπε πως η τελευταια παραλαβη εγινε πριν μια εβδομαδα και εξυπηρετηθηκαν ολες οι παραγγελιες εως 18/10. Εγω παρηγγειλα 28/10 13 pro επισης ειπε πως δεν ξερει ποτε θα ξαναπαραλαβουν. Παιρνω μια με δυο φορες τη μερα τηλεφωνο και ο καθενας λεει οτι θελει. Πριν μια εβδομαδα μια κοπελα μου ειπε οτι θα παραλαβω μεσα στις επομενες δεκα μερες. Σημερα η απαντηση ηταν δεν ξερουμε. Στις 15/11 παρηγγειλα και το pro max για αυτο εννοειται δεν ρωταω καν στην τηλεφωνικη επικοινωνια.

17/10 είναι η δική μου παραγγελία και ακόμα δεν υπάρχει κάποια ενημέρωση για το πότε θα παραλάβω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθενας οτι θελει λεει. Μας κοροιδευουν, θα ηταν πιο τιμιο να πουν σε 2-3 μηνες παρα ολο αυτο που γινεται. Η νεα εμμονη μου ειναι να ψαχνω ολα τα φορουμ και τα σαιτ για το συγκεκριμενο θεμα. Δεν με ενοχλει η αναμονη γιατι ειμαι με το 12 με ενοχλει η κοροιδια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια επειδή σας διαβάζω πολύ καιρό τώρα και ειλικρινά έχω φρικάρει με αυτά που γίνονται σήμερα πήγα στον Κωτσοβολο της περιοχής μου για να κάνω νταβαντουρι. Έχω κάνει παραγγελία από 23/10 iphone 13 pro 128 Gold. Με τα πολλά πάω έξαλλη και του λέω ότι λέγεται εδώ μέσα μπαίνει στο σύστημα, προσπαθούσε να μου βρει κινητό από παντού, από παραγγελίες ίσως ακυρωμενες, ΤΙΠΟΤΑ! Σήμερα μου είπε παρέλαβαν 25 κομμάτια στην αποθήκη στη μαγουλα. Στο συγκεκριμένο κατάστημα είμαι στην 35η θέση για παραλαβή με πρώτη ημερομηνία την 19/10. Στο τέλος εκεί που καταλήξαμε ήταν να μου πει απλά ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ! Καλή τύχη σε όλους!! 😭

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Tantetuti είπε

 Στο τέλος εκεί που καταλήξαμε ήταν να μου πει απλά ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ! 

Aπο οσο εχω διαβασει και απο αλλους που εχουν γραψει, παντα εκει καταληγει η κατασταση, ειτε κανει κανεις τηλεφωνικη επικοινωνια ειτε παει απο το καταστημα, ακρη δεν φαινεται να βγαινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους! Έχει παραλάβει κανένας με παραγγελία από 19/10 13 pro max 128 grey;

Παίρνω στον Κωτσόβολο και με γλεντάνε. Άλλοι μου λένε αρχές Δεκεβρίου, άλλοι πως δίνονται κάποια εκθεσιακά και κάποιοι ότι δε γνωρίζουν τίποτα...

Στις 29/11/2021 στις 7:16 ΜΜ, JokerX46 είπε

Παιδια αν περναμε τηλ την isquare κ την ξεσκιζαμε;

Έχω μιλήσει... Μόνο που δε με έδειραν.Είναι όλοι τραγικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Tantetuti είπε

Παιδια επειδή σας διαβάζω πολύ καιρό τώρα και ειλικρινά έχω φρικάρει με αυτά που γίνονται σήμερα πήγα στον Κωτσοβολο της περιοχής μου για να κάνω νταβαντουρι. Έχω κάνει παραγγελία από 23/10 iphone 13 pro 128 Gold. Με τα πολλά πάω έξαλλη και του λέω ότι λέγεται εδώ μέσα μπαίνει στο σύστημα, προσπαθούσε να μου βρει κινητό από παντού, από παραγγελίες ίσως ακυρωμενες, ΤΙΠΟΤΑ! Σήμερα μου είπε παρέλαβαν 25 κομμάτια στην αποθήκη στη μαγουλα. Στο συγκεκριμένο κατάστημα είμαι στην 35η θέση για παραλαβή με πρώτη ημερομηνία την 19/10. Στο τέλος εκεί που καταλήξαμε ήταν να μου πει απλά ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ! Καλή τύχη σε όλους!! 😭

Δυστυχώς πιστεύω ότι θα γίνει το ίδιο που είχε γίνει με το ps5. Τηλέφωνα μην παίρνετε άδικα και μην πάτε από κωτσοβολο δεν πρόκειται να μάθετε τίποτα. Τους έχουν πει να μην λένε τίποτα.και αυτό γιατί έχουν όπως με το ps5 πάρα πάνω παραγγελίες από αυτές που μπορούν να εξυπηρετήσουν. Οι παραγγελίες δίνονται τυχαία δεν υπάρχει καμία σειρά αυτά είναι ψέματα. Γνωστός μου με παραγγελία 15/11 πήρε μήνυμα προχθές και πήγε και το πήρε. Και άλλοι από 10/10 δεν έχουν πάρει ακόμα τίποτα. Ελπίζω μόνο να μας γίνει μάθημα και να μην ξανά πάρουμε από εκεί τίποτα στο μέλλον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, VASWAGG είπε

Καλησπέρα, εχει παραλαβει κανείς το απλο το 13;

Μου εστειλαν μηνυμα προχτες οτι ειναι ετοιμο και θα το στειλουν, και επειτα απο 3 ωρες αλλο μηνυμα οτι αναμενοταν και καλα εκεινη τη μερα στις αποθηκες τους. Απο τοτε περιμενω, και απο εκει που η παραγγελια ειχε αλλαξει status για λιγο, ξαναγυρισε εκει που ηταν αρχικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, paulchro είπε

Μου εστειλαν μηνυμα προχτες οτι ειναι ετοιμο και θα το στειλουν, και επειτα απο 3 ωρες αλλο μηνυμα οτι αναμενοταν και καλα εκεινη τη μερα στις αποθηκες τους. Απο τοτε περιμενω, και απο εκει που η παραγγελια ειχε αλλαξει status για λιγο, ξαναγυρισε εκει που ηταν αρχικα. 

Ποτε είχες κάνει παραγγελία; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...