Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Alexandros Voulgaris είπε

Παιδιά δείτε... όλοι αυτοί που μιλάτε στα τηλέφωνα είναι κι αυτοί υπάλληλοι και προσπαθούν να κάνουν τη δουλειά τους όπως όλοι μας καθημερινά ... Ακολουθούν τη γραμμή που τους έχουν δώσει οι ανώτεροι τους... Κάνεις από αυτούς δε θέλει να σας κοροϊδέψει εκτός από 2-3 μαλακές που υπάρχουν παντού ... Ξέρω είναι κοροϊδία όλο αυτό που γίνεται αλλά δε φταίνε και αυτοί σε κάτι ... Όποιος μπορεί να περιμένει το κάνει... Όποιος δε μπορεί ακυρώνει τη παραγγελία και πάει από αλλού και απλά δε ξαναγοραζει από κει... Εγώ προσωπικά θα περιμένω γιατί το έχω πληρώσει και είναι και με τιμολόγιο... Και όποτε έρθει... Δε λέω ότι δε με ενοχλεί η κατάσταση αλλά σιγά τι έγινε...

Ποτέ έκανες παραγγελία και το έχεις εξοφλήσει όλο το ποσό;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κοιτάξτε ωραία τα λέμε και από εδώ αλλά δεν κάνει κόπο σε όσους έχουν αυτό το θεμα δλδ της μη ενημέρωσης και λοιπά, να κάνουν μια καταγγελία στο 1520 ή στο https://www.mindev.gov.gr/προστασία-του-καταναλωτη/ .... Δεν θα έχει άμεσα αποτελέσματα αλλά σίγουρα σε βάθος χρόνου σίγουρα.... Δεν ειναι δικαιο να περιμένει κάποιος 2 μήνες και να τον παίζουν... και στο τέλος να ακυρώνει κιόλας....

Ξεκάθαρα το πρόβλημα είναι πως δεν είναι οτι δεν θέλουν να τα παραδώσουν απλά δεν ενημερώνουν γιατι γίνανε πολλές λαμογιές με την υποτιθέμενη σειρά προτεραιότητας και χασανε τον μπούσουλα... Κυρίως για να μεγιστοποιήσουν τον τζίρο τους

Επεξ/σία από NVLF
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, spyros.d είπε

εχεις σιγουρα δικαιο, και εγω δεν θα ειχα θεμα να περιμενω οσο καιρό πρέπει, το θεμα μου ειναι οτι παραλαμβανει κοσμος που εχει κανει παραγγελια μετα απο εμενα. 11/10 την εκανα πανω απο 60 μερες εχουν περασει, και εχω δει εδω μεσα παραγγελιες νοεμβριου που εχουν παραλαβει ηδη. Αυτο ειναι που με εκνευριζει. Αν υπηρχε οντως σειρα προτεραιοτητας δεν θα ειχα απολυτως κανενα θεμα μαζι τους. Ουτε τηλεφωνα θα επαιρνα ουτε τιποτα. Αλλα δεν ψηνω να με κοροιδευουν με αυτον τον τροπο.

Συμφωνω μαζί σου αλλά επειδή βλέπω κάποιους και λένε ότι θα πάρω να τους βρίσω και θα τους κάνω και θα τους δείξω ... Λέω ότι είναι υπάλληλοι κι αυτοί και βγάζουν το ψωμί τους και ότι άμα τους μιλάς ευγενικά θα σου μιλήσουν κι εκείνοι ... Και ότι δεν είναι αυτοί υπεύθυνοι για το μπέρδεμα όλο αυτό..

15 ώρες πριν, Mike2222 είπε

Ποτέ έκανες παραγγελία και το έχεις εξοφλήσει όλο το ποσό;;

Εγω είμαι αρκετά αργότερα από τους υπόλοιπους... 25/11 και το εξόφλησαν όλο το ποσό την επόμενη μέρα με κατάθεση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, pitsojohn είπε

Καλημέρα σας. Ξέρει κανείς πόσες μέρες κάνει ο κωτσοβολος για επιστροφή χρημάτων σε πληρωμένη παραγγελία; ευχαριστώ 

14 εργάσιμες,νομίζω.Ίσως κ λίγο παραπάνω.Τσέκαρε το site για να ξέρεις τις ακριβής μέρες.Αναγράφετε στις επιστροφές,αν θυμάμαι σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Alexandros Voulgaris είπε

Συμφωνω μαζί σου αλλά επειδή βλέπω κάποιους και λένε ότι θα πάρω να τους βρίσω και θα τους κάνω και θα τους δείξω ... Λέω ότι είναι υπάλληλοι κι αυτοί και βγάζουν το ψωμί τους και ότι άμα τους μιλάς ευγενικά θα σου μιλήσουν κι εκείνοι ... Και ότι δεν είναι αυτοί υπεύθυνοι για το μπέρδεμα όλο αυτό..

 

κανεναν δεν εχω κραξει. και παντα οταν ανεβαινει λιγο ο τονος της φωνης μου τους λεω οτι φυσικα και δεν φταινε οι ιδιοι για να μην παρεξηγηθουμε. φυσικα γνωριζω πως αυτοι εντολες εκτελουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, panagiotis291 είπε

Έχει παραλάβει κάνεις από 25/10?

Εγώ 13PM SB και ακόμα 

26/10 εδω ρωτησα σημερα σε ενα γερμανο επειδη ημουν κοντα και λεει παμε απο γεναρη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, panagiotis291 είπε

Έχει παραλάβει κάνεις από 25/10?

Εγώ 13PM SB και ακόμα 

Ακριβώς ίδιο μοντέλο και ίδια ημερομηνία. Δεν έχω παραλάβει. 🥴

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, asiminaan είπε

Ακριβώς ίδιο μοντέλο και ίδια ημερομηνία. Δεν έχω παραλάβει. 🥴

14:57 υπήρχε διαθέσιμο 13 προ μαξ ασημένιο στην αγια Παρασκευή πήρα τηλέφωνο ρώτησα αν όντως είναι διαθέσιμο και μου είπαν ότι πρόκειται για λάθος συστήματος και μάλλον για κάποιο εκθεσιακό μοντέλο,επίσης ρώτησα μέχρι ποια ημερομηνία έχουν συμπληρωθεί οι παραγγελίες και μου είπαν ότι αυτό δεν το ξέρουν απλά έρχονται τεμάχια και εκπληρώνουν παραγγελίες καθώς και δεν ξέρουν τίποτα για τη πορεία της συσκευής και ότι όταν έρθει θα ενημερωθώ.Συμπεράσματα δικά σας ...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Aggelos Τ είπε

14:57 υπήρχε διαθέσιμο 13 προ μαξ ασημένιο στην αγια Παρασκευή πήρα τηλέφωνο ρώτησα αν όντως είναι διαθέσιμο και μου είπαν ότι πρόκειται για λάθος συστήματος και μάλλον για κάποιο εκθεσιακό μοντέλο,επίσης ρώτησα μέχρι ποια ημερομηνία έχουν συμπληρωθεί οι παραγγελίες και μου είπαν ότι αυτό δεν το ξέρουν απλά έρχονται τεμάχια και εκπληρώνουν παραγγελίες καθώς και δεν ξέρουν τίποτα για τη πορεία της συσκευής και ότι όταν έρθει θα ενημερωθώ.Συμπεράσματα δικά σας ...

Ναι μωρέ τα ίδια σε όλους. Και για να λένε τα ίδια σημαίνει ότι τους έχουν πει να λένε τα ίδια. Η μόνη λύση είναι ακύρωση για να ζημιωθουν. Εγώ αυτό έκανα και πήρα από Σκρουτζ χωρίς να περιμένω ούτε μέρα. Και εννοείται δεν ξανά παίρνω ούτε τσιμπιδάκι από αυτούς. Δυστυχώς για αυτούς δεν το έχουν μονοπώλιο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Aggelos Τ είπε

14:57 υπήρχε διαθέσιμο 13 προ μαξ ασημένιο στην αγια Παρασκευή πήρα τηλέφωνο ρώτησα αν όντως είναι διαθέσιμο και μου είπαν ότι πρόκειται για λάθος συστήματος και μάλλον για κάποιο εκθεσιακό μοντέλο,επίσης ρώτησα μέχρι ποια ημερομηνία έχουν συμπληρωθεί οι παραγγελίες και μου είπαν ότι αυτό δεν το ξέρουν απλά έρχονται τεμάχια και εκπληρώνουν παραγγελίες καθώς και δεν ξέρουν τίποτα για τη πορεία της συσκευής και ότι όταν έρθει θα ενημερωθώ.Συμπεράσματα δικά σας ...

Η κλασσική παπάτζα του Κωτσόβολου.... Εγώ τους είπα πως έχω το τιμολόγιο για το ιδιο προϊον από τον γαμπρό μου που το πήρε online άμεσα... Και προσπαθουσαν να με βγάλουν τρελό.... (μιλάμε για το ιδιο ακριβώς) και εν τέλη δεν μου απαντούσαν γιατί έγινε αυτό ενώ εγώ είχα παλιότερη παραγγελία... (μάλλον γιατί εξοφλήθηκε με πιστωτική)... Εν τέλη μέχρι 20 του μήνα θα περιμένω, διαφορετικά μετά με δικηγόρο η όποια επικοινωνία... Στην προστασία καταναλωτή έχω ήδη στείλει τα στοιχεία της παραγγελίας μου καθώς και το τιμολόγιο με το τηλ του γαμπρού μου που πήρε το κινητό εκτός σειράς...

Δεν σκάω που δεν το πήρα στην ώρα μου.... εξοργίζομαι που λένε δικαιολογίες....

Επεξ/σία από NVLF
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει παραγγείλει κάνεις από κωτσοβολο θεσσαλονικης και περιμένει pro max 512 #graphite ? Έχω παραγγελία που έχει έρθει αλλά δε θα παραλάβω εγω. Όποιος θέλει μου λεει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις μιλησα με κωτσοβολο, μου ειπαν πως εχουν εντολη απο κωτσοβολο, απο τα κεντρικα δηλαδη, οτι οσοι κανανε παραγγελια μεσα στον οκτωβριο θα παραλαβουν πριν τα χριστουγεννα. Απο δευτερα περιμενουν παραλαβη δηλαδη μου ειπε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, spyros.d είπε

μολις μιλησα με κωτσοβολο, μου ειπαν πως εχουν εντολη απο κωτσοβολο, απο τα κεντρικα δηλαδη, οτι οσοι κανανε παραγγελια μεσα στον οκτωβριο θα παραλαβουν πριν τα χριστουγεννα. Απο δευτερα περιμενουν παραλαβη δηλαδη μου ειπε.

Τι μοντέλο έχει παραγγείλει και από ποτέ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...