Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 20/12/2021 στις 2:22 ΜΜ, Pashalis Gergis είπε

Υπάρχουν.. Έτσι πήρα το 13 Pro Max 512GB SB, στις προπαραγγελίες τα ίδια έλεγαν οταν τους ανέφερα τι γίνεται στα φόρουμς. Όταν δείχνει διαθέσιμο για αποστολή υπάρχει στοκ, όταν λέει τελευταία κομμάτια μπορεί όντως να μην έχει ανανεωθεί το σαιτ και να μην υπάρχει στοκ τη στιγμή της παραγγελίας.. Το πήραμε το μάθημα όμως για τα επόμενα μοντέλα.

Λοιπόν,εβγαλε διαθέσιμος sb pro max το πρόλαβα έκανα παραγγελία πήρα επιβεβαίωση σε email παίρνω τηλ και λένε δεν το έχουν,τι στο διάολο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Kellyktsl είπε

Ακύρωςα σήμερα το πρωί για I phone pro max sb 128…..τα ίδια και τα ίδια στο τηλέφωνο τους βαρέθηκα .  Το πήρα ηδη από Σκρουτζομαγαζο ( e-Karavasilis  ) με άτοκες δόσεις σε κάρτα το 256gb  !τα ίδια πέρασα πέρσι με το ps5 και το πήρα 7 μήνες μετά τη παραγγελία … και την πάτησα και φέτος επειδή μου είπαν παράδοση 15 μέρες … ποτέ ξανά τιποτα από κωτσοβολο 

image.jpg

Και πολύ καλά έκανες! Και εγώ το ίδιο. Δεν τους αξίζουν τα λεφτά μας με τέτοια κοροϊδία γιατί κοροϊδία είναι. Πόσο καιρό έχετε να δείτε κάποιον να γράφει εδώ μέσα ότι παρέλαβε από κωτσοβολο? Δεν δίνουν άλλες συσκευές μέχρι να αλλάξει ο χρόνος σε κανέναν και μετά πάλι με το σταγονόμετρο 

1 λεπτό πριν, Aggelos Τ είπε

Λοιπόν,εβγαλε διαθέσιμος sb pro max το πρόλαβα έκανα παραγγελία πήρα επιβεβαίωση σε email παίρνω τηλ και λένε δεν το έχουν,τι στο διάολο 

ΔΟΥΛΕΜΑ ΜΟΝΟ. Τα κρατάνε οι υπάλληλοι και τα πουλάνε στο marketplace και σε γνωστούς τους. Και αν όντως μείνει κάποια συσκευή σου λένε είναι εκθεσιακό. Ακύρωση όλοι η μόνη λύση. Να πάθουν χρηματική ζημιά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Aggelos Τ είπε

Λοιπόν,εβγαλε διαθέσιμος sb pro max το πρόλαβα έκανα παραγγελία πήρα επιβεβαίωση σε email παίρνω τηλ και λένε δεν το έχουν,τι στο διάολο

Δες σε πιο κατάστημα το βγάζει.Αν το βγάζει σε κατάστημα που ειναι σε άλλη πόλη,πάρε τηλ στο κατάστημα της περιοχής σου ή καλυτερα πάνε απο εκεί για να γίνει η δέσμευση της συσκευής μπροστά σου.Εγω έτσι το πήρα.Μα πως γίνεται ενώ υπάρχει να σου λένε οτι κ καλά δν υπάρχει?Θες να τους δώσεις λεφτά κ δν τα θέλουν κιόλας!Εκτός αν παίζει αυτό που ειπώθηκε περί marketplace.Καλά περί γνωστών ισχύει 100% 😒..

Επεξ/σία από semi-kat
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/12/2021 στις 7:32 ΜΜ, kundi είπε

Mην αγοράζετε από Κωτσόβολο , είναι ακόμα στην εποχή τεφτέρι δεν το καταλαβαίνετε ειναι ασχετη  λεμε το φωναζουμε αλλα παλι κολλημενοι ειστε  , πριν 3 μερες βγάλανε 1 τεμμαχιο διαθεσιμο  sblue pro max 13 128 , και δεν στελνουν τις παραγγελιες , 

Πήγα πριν λίγο σε κατάστημα . Μου λένε ακόμα να παραλάβετε δύο μήνες πέρασαν . Τους λέω ναι . Μου λένε μισό έρχεται ο υπεύθυνος. Έρχεται μου λέει δυστυχώς υπάρχει μεγάλος αριθμός παραγγελιών θα περιμένεις. Από 20/10 η παραγγελία ... Για γέλια ... Του λέω έτσι όπως το παει ο Κωτσόβολος δεν θα υπάρχουν για πολύ γιατί θα τα ακυρώσουν. 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Kellyktsl είπε

Ακύρωςα σήμερα το πρωί για I phone pro max sb 128…..τα ίδια και τα ίδια στο τηλέφωνο τους βαρέθηκα .  Το πήρα ηδη από Σκρουτζομαγαζο ( e-Karavasilis  ) με άτοκες δόσεις σε κάρτα το 256gb  !τα ίδια πέρασα πέρσι με το ps5 και το πήρα 7 μήνες μετά τη παραγγελία … και την πάτησα και φέτος επειδή μου είπαν παράδοση 15 μέρες … ποτέ ξανά τιποτα από κωτσοβολο 

image.jpg

Πιστωτική ή χρεωστική; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Kellyktsl είπε

Ακύρωςα σήμερα το πρωί για I phone pro max sb 128…..τα ίδια και τα ίδια στο τηλέφωνο τους βαρέθηκα .  Το πήρα ηδη από Σκρουτζομαγαζο ( e-Karavasilis  ) με άτοκες δόσεις σε κάρτα το 256gb  !τα ίδια πέρασα πέρσι με το ps5 και το πήρα 7 μήνες μετά τη παραγγελία … και την πάτησα και φέτος επειδή μου είπαν παράδοση 15 μέρες … ποτέ ξανά τιποτα από κωτσοβολο 

image.jpg

Στο site του μαγαζιού δεν λέει κάπου για άτοκες δόσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά καλησπέρα και πάλι.. για να υπολογίσουμε λίγο τι εξυπηρετεί ο κότσοβολος  τώρα εννοώ από ποια ημερομηνία να γράψουν λίγο τα παιδιά που περιμένουν από Οκτώβριο  από ποια ημερομηνία έκαναν την αγορά και δεν έχουν παραλάβει ακομα

Επεξ/σία από [email protected]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια..εγω ειδα το προ 128 διαθεσιμο πριν λιγο στον κοτσοβολο το εβαλα καλαθι αλλα επειδη το ηθελα με αποφορολογηση πηρα τηλ και μου ειπαν οτι δεν ειναι και θα κανει 2 μηνες περιπου να ρθει..δεν ξερω τι παιχτηκε το εδειχνε να υπαρχει σε ενα καταστημα της αθηνας..

Φιλος πηγε πριν μια βδομαδα στην κοσμοτε και του φεραν το μαξ 256 σε 2 μερες..εγω πηγα στο ιδιο καταστημα και μου ειπαν θα με ενημερωσουν μολις βρεθει καποιο στα κεντρικα.

Δεν νομιζω οτι αξιζει να κανω παραγγελια αφου βλεπω εδω μεσα ποσα ατομα που περιμενουν 2 μηνες..ελπιζω μηπως το πετυχω πουθενα απο σποντα αλλιως θα το παρω χωρις δοσεις απο σκρουτζ..το καταστημα παντως που ειπε ενα παιδι οτι το πηρε με ατοκες εμενα μου βγαζει μονο εντοκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, [email protected] είπε

Παιδιά καλησπέρα και πάλι.. για να υπολογίσουμε λίγο τι εξυπηρετεί ο κότσοβολος  τώρα εννοώ από ποια ημερομηνία να γράψουμε λίγο τα παιδιά που περιμένουν από Οκτωβρίο  από ποια ημερομηνία έκαναν την αγορά και δεν έχουν παραλάβει ακομα

Εγω έχω κάνει παραγγελία το Iphone 13 pro max 128gb graphite.... Παραγγελία 20/10

Επεξ/σία από NVLF
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, [email protected] είπε

Παιδιά καλησπέρα και πάλι.. για να υπολογίσουμε λίγο τι εξυπηρετεί ο κότσοβολος  τώρα εννοώ από ποια ημερομηνία να γράψουν λίγο τα παιδιά που περιμένουν από Οκτώβριο  από ποια ημερομηνία έκαναν την αγορά και δεν έχουν παραλάβει ακομα

20/10 τίποτα ακόμα εγώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...