Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 ώρες πριν, asiminaan είπε

Παραγγελία 25/10 και κανένα φως στον ορίζοντα! 
μας κοροϊδεύουν όλους απλά. Μίλησα σήμερα και μου είπαν πως δεν γνωρίζουν ποτε θα έρθουν, υπάρχει περίπτωση να παραλαβω με τον νέο χρόνο! Αυτά μου είπαν 🤣

οτι ναναι. θα τους πρηξω απο βδομαδα στα τηλεφωνα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 λεπτά πριν, NVLF είπε

Πάρτυ αυτή την ώρα στο σαιτ του Κώτσου.... Διάφορες εκδόσεις τις βγάζει διαθέσιμες.......... 

έχει εδώ και καμιά ώρα που γλεντάει τους προπαραγγελιάκηδες.

Πέρα από την πλάκα οι προπαραγγελιές στον κώτσο και σε όλο το άλλο κακό συναπάντημα του ιστορμ έχουν γίνει με προκαταβολή/προπληρωμή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NVLF είπε

Πάρτυ αυτή την ώρα στο σαιτ του Κώτσου.... Διάφορες εκδόσεις τις βγάζει διαθέσιμες.......... 

Πήρα τηλέφωνο και ρώτησα , το ότι τα βγάζει διαθεσιμα δεν σημαίνει ότι όντως υπάρχουν συσκευές δυστυχώς 😔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα τηλέφωνο για νέα παραγγελία που έκανα τη προηγούμενη εβδομάδα. Η απάντηση τους είναι ότι δεν έχουν ιδέα πότε θα έχουν διαθέσιμες συσκευές. Αντε καλή νέα χρονιά σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, JimxxZe είπε

Πήρα τηλέφωνο για νέα παραγγελία που έκανα τη προηγούμενη εβδομάδα. Η απάντηση τους είναι ότι δεν έχουν ιδέα πότε θα έχουν διαθέσιμες συσκευές. Αντε καλή νέα χρονιά σε όλους.

Με πλάνο;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία από 21/10 για IPHONE PRO MAX 128GB GRAPHITE και η απάντηση δεν έχει αλλάξει από την ημέρα που έκανα την παραγγελία.. (εννοείται ότι έχω μιλήσει άπειρες φορές μαζί τους) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, DimitrisTmnds είπε

Παραγγελία από 21/10 για IPHONE PRO MAX 128GB GRAPHITE και η απάντηση δεν έχει αλλάξει από την ημέρα που έκανα την παραγγελία.. (εννοείται ότι έχω μιλήσει άπειρες φορές μαζί τους) 

Μια από τα ίδια.... Σήμερα μόνο μου είπαν πως ο προμηθευτής τους είναι η iSquare οπότε τυπικά (και καλά) αυτή φταίει που δεν έχουν παραλάβει.... Είναι δεδομένο πως ο Κωτσος γνωρίζει πότε θα παραλάβει και πόσα τεμάχια θα παραλάβει απλά αν το ανακοίνωνε θα έπεφταν οι ακυρώσεις βροχή... Ενώ έτσι λες κάτσε μην ακυρώσω και σε μια δυο μέρες εμφανιστούν τα τηλέφωνα... Λαμογια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, Aggelos Τ είπε

Πήρα τηλέφωνο και ρώτησα , το ότι τα βγάζει διαθεσιμα δεν σημαίνει ότι όντως υπάρχουν συσκευές δυστυχώς 😔

Υπάρχουν.. Έτσι πήρα το 13 Pro Max 512GB SB, στις προπαραγγελίες τα ίδια έλεγαν οταν τους ανέφερα τι γίνεται στα φόρουμς. Όταν δείχνει διαθέσιμο για αποστολή υπάρχει στοκ, όταν λέει τελευταία κομμάτια μπορεί όντως να μην έχει ανανεωθεί το σαιτ και να μην υπάρχει στοκ τη στιγμή της παραγγελίας.. Το πήραμε το μάθημα όμως για τα επόμενα μοντέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, NVLF είπε

Μια από τα ίδια.... Σήμερα μόνο μου είπαν πως ο προμηθευτής τους είναι η iSquare οπότε τυπικά (και καλά) αυτή φταίει που δεν έχουν παραλάβει.... Είναι δεδομένο πως ο Κωτσος γνωρίζει πότε θα παραλάβει και πόσα τεμάχια θα παραλάβει απλά αν το ανακοίνωνε θα έπεφταν οι ακυρώσεις βροχή... Ενώ έτσι λες κάτσε μην ακυρώσω και σε μια δυο μέρες εμφανιστούν τα τηλέφωνα... Λαμογια

Για ακύρωση πάω εγώ.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...