Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, [email protected] είπε

Παιδιά καλησπέρα και πάλι.. για να υπολογίσουμε λίγο τι εξυπηρετεί ο κότσοβολος  τώρα εννοώ από ποια ημερομηνία να γράψουν λίγο τα παιδιά που περιμένουν από Οκτώβριο  από ποια ημερομηνία έκαναν την αγορά και δεν έχουν παραλάβει ακομα

Λοιπόν όπως ανέφερα και πιο πάνω παρηγγειλα σήμερα από το σάιτ που είχε διαθέσιμο πηγα στο μαγαζί να το παρω και μου λένε δεν το έχουμε.Ρώτησα τουλάχιστον μέχρι ποτε έχουν εξυπηρετηθεί οι παραγγελίες και μου είπαν μέχρι 15/10 συγκεκριμένα δεν υπάρχει παραγγελία πριν τις 15 που δεν έχει εξυπηρετηθεί(οποίος θέλει το πιστεύει αυτό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζοντας όλη αυτήν την αναμονή και την ταλαιπωρία που έχετε τραβήξει σχεδόν όλοι, πραγματικά σκέφτομαι να την ακυρώσω και να πάω σε skroutzομαγαζο,να έχω το κεφαλι μου ήσυχο.. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, blueangel3 είπε

Διαβάζοντας όλη αυτήν την αναμονή και την ταλαιπωρία που έχετε τραβήξει σχεδόν όλοι, πραγματικά σκέφτομαι να την ακυρώσω και να πάω σε skroutzομαγαζο,να έχω το κεφαλι μου ήσυχο.. 

καλύτερη επιλογή αυτό θα κάνουμε οι περισσότεροι ειδικά άμα έχεις παραγγείλει από Νοέμβρη και μετά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/12/2021 στις 5:01 ΜΜ, asiminaan είπε

Παραγγελία 25/10 και κανένα φως στον ορίζοντα! 
μας κοροϊδεύουν όλους απλά. Μίλησα σήμερα και μου είπαν πως δεν γνωρίζουν ποτε θα έρθουν, υπάρχει περίπωση να παραλαβω με τον νέο χρόνο! Αυτά μου είπαν 🤣

Και εγώ ίδια ημερομηνία. Πήγα πριν ένα μήνα στο κατάστημα και μου είπαν πως έχουν ολοκληρωθεί όλες οι παραγγελίες του Max SB μέχρι 18 του μήνα. Από τότε κάθε εβδομάδα ακούω πως θα παραλάβω αυτήν την βδομάδα. Όλο αυτό μου το λένε επειδή έχω κάνει καταγγελία με νομικό εκπρόσωπο. Σήμερα που μίλησα με τον εκπρόσωπο του είπαν γραπτώς πως από τα κεντρικά είπαν πως θα παραλάβω αυτήν το αργότερο την άλλη βδομάδα. Ξέρω ότι κάτι τέτοιοι δεν ισχύει τώρα μετά από εκεί και πέρα δεν ξέρω τι γίνεται. Και όλα αυτά γιατί δεν είχα ιδέα τι γίνεται με τις καθυστερήσεις και μου είπαν ότι θα παραλάβω το αργότερο σε 10 μέρες από την παραγγελία. Το χρειαζόμουν λόγο ταξιδιού στο εξωτερικό επειδή είχε χαλάσει το παλιό μου κινητό. Ούτε πρόβλημα με το ps5 είχα αλλά σε αυτό είναι απαράδεκτοι. Και ως εργοδότες είναι από τους χειρότερους μετά το public. #cancelkotsovolos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα μνμ 18/10 pro max 128 silver

Βγάζει και διθεσιμα οποίος το παίρνει χωρίς απαλλαγές ή πλάνο μπορεί να το τσιμπήσει άμα ρίξει παραγγελία σήμερα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mike2222 είπε

Έχει παραλάβει ο Κωτσόβολος και στέλνει μηνύματα να ξέρετε..

Δεν ισχύει Δυστυχώς αυτό. Αν όντως σου έχει στείλει ανέβασε φωτο. Εγώ έμαθα από μέσα από τα κεντρικά ότι δεν θα δοθεί άλλη συσκευή μέχρι το νέο έτος. Και μετά πάλι θα δίνεται με τα χίλια ζόρια.

43 λεπτά πριν, Ploma581 είπε

Και εγώ  έλαβα μήνυμα  ότι είναι στην κεντρική αποθήκη και να περιμένω ειδοποίηση παραγγελία 22/11 Promax 256 craph

22/11 Και σου έστειλαν μνμ ??? Κάτι δεν μας λες καλά. Ανέβασε αν μπορείς φωτο ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Vagelisdim είπε

Δεν ισχύει Δυστυχώς αυτό. Αν όντως σου έχει στείλει ανέβασε φωτο. Εγώ έμαθα από μέσα από τα κεντρικά ότι δεν θα δοθεί άλλη συσκευή μέχρι το νέο έτος. Και μετά πάλι θα δίνεται με τα χίλια ζόρια.

22/11 Και σου έστειλαν μνμ ??? Κάτι δεν μας λες καλά. Ανέβασε αν μπορείς φωτο ! 

Δεν έχω λόγο να πω ψέματα και εμένα εντύπωση μου κάνει. 

Screenshot_20211222-140956_Viber~2.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Ploma581 είπε

Δεν έχω λόγο να πω ψέματα και εμένα εντύπωση μου κάνει. 

Screenshot_20211222-140956_Viber~2.jpg

Όχι δεν είπα ότι λες ψέματα προς θεού απλά μου έχουν πει από μέσα ότι δεν θα δοθεί άλλη συσκευή πριν το νέο έτος. Μπορεί να σου ήρθε τώρα το μνμ και να παραλάβεις με το νέο έτος που σου εύχομαι να παραλάβεις πιο γρήγορα γιατί από την στιγμή που σου έρχεται μνμ μετά από 2-3 εργάσιμες παραλαμβάνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...