Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

36 λεπτά πριν, spyros.d είπε

μολις μιλησα με κωτσοβολο, μου ειπαν πως εχουν εντολη απο κωτσοβολο, απο τα κεντρικα δηλαδη, οτι οσοι κανανε παραγγελια μεσα στον οκτωβριο θα παραλαβουν πριν τα χριστουγεννα. Απο δευτερα περιμενουν παραλαβη δηλαδη μου ειπε.

Άλλος λέει παραλαμβάνουμε κάθε Παρασκευή, άλλος λέει Δευτέρα παραλαμβάνουμε και καλύπτουμε τις παραγγελίες Οκτώβρη... Κι έτσι περνάνε οι μέρες..... Και δεν θα παραλάβει ο κοσμάκης ούτε τα Χριστούγεννα... Μακάρι να βγω ψεύτης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, spyros.d είπε

μολις μιλησα με κωτσοβολο, μου ειπαν πως εχουν εντολη απο κωτσοβολο, απο τα κεντρικα δηλαδη, οτι οσοι κανανε παραγγελια μεσα στον οκτωβριο θα παραλαβουν πριν τα χριστουγεννα. Απο δευτερα περιμενουν παραλαβη δηλαδη μου ειπε.

Δυστυχώς δεν ισχύει αυτό. Πρώτον γιατί παραλαβή έχουν μόνο κάθε Παρασκευή. Και δεύτερον γιατί δεν θα σου έδιναν πληροφορίες καθώς λένε όλοι το ίδιο ότι δεν ξέρουν και δεν έχουν κάποια ενημέρωση από τον προμηθευτή τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Vagelisdim είπε

Δυστυχώς δεν ισχύει αυτό. Πρώτον γιατί παραλαβή έχουν μόνο κάθε Παρασκευή. Και δεύτερον γιατί δεν θα σου έδιναν πληροφορίες καθώς λένε όλοι το ίδιο ότι δεν ξέρουν και δεν έχουν κάποια ενημέρωση από τον προμηθευτή τους. 

Και ποιος λεει οτι παραλαβη εχουν καθε Παρασκευη ; Χθες ρωτησα φιλο που δουλευει Κωτσοβολο αν εχουν παραλαβη σημερα Παρασκευη και μου ειπε οχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Maxpower71 είπε

Και ποιος λεει οτι παραλαβη εχουν καθε Παρασκευη ; Χθες ρωτησα φιλο που δουλευει Κωτσοβολο αν εχουν παραλαβη σημερα Παρασκευη και μου ειπε οχι...

Ρωτά τον φίλο σου τι σκατα γίνεται με παραγγελίες 2 μηνών+😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Maxpower71 είπε

Και ποιος λεει οτι παραλαβη εχουν καθε Παρασκευη ; Χθες ρωτησα φιλο που δουλευει Κωτσοβολο αν εχουν παραλαβη σημερα Παρασκευη και μου ειπε οχι...

Έχεις φίλο που δουλεύει στον κωτσοβολο και δεν έχεις παραλάβει ακόμα? 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον μολις μιλησα τηλεφωνικα και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει πια θεμα διαθεσιμοτητας καιως εχουν παραδοθει ολα στην αποθηκη απλα να περιμενω απο την αποθηκη και προσπαθουν μα εξυπηρετηθουν αυστηρα κατα προταιρεοτητα! Οποτε να περιμενω μηνυνα απο την αποθηκη! 

7 λεπτά πριν, fenia31 είπε

Λοιπον μολις μιλησα τηλεφωνικα και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει πια θεμα διαθεσιμοτητας καιως εχουν παραδοθει ολα στην αποθηκη απλα να περιμενω απο την αποθηκη και προσπαθουν μα εξυπηρετηθουν αυστηρα κατα προταιρεοτητα! Οποτε να περιμενω μηνυνα απο την αποθηκη! 

Και ξανακαλωντας στα καπακια στο τηλεφωνικο κεντρο εννοειται ειναι ακομα μη διαθεσιμο! 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, fenia31 είπε

Λοιπον μολις μιλησα τηλεφωνικα και μου ειπαν οτι δεν υπαρχει πια θεμα διαθεσιμοτητας καιως εχουν παραδοθει ολα στην αποθηκη απλα να περιμενω απο την αποθηκη και προσπαθουν μα εξυπηρετηθουν αυστηρα κατα προταιρεοτητα! Οποτε να περιμενω μηνυνα απο την αποθηκη! 

Και ξανακαλωντας στα καπακια στο τηλεφωνικο κεντρο εννοειται ειναι ακομα μη διαθεσιμο! 
 

Δεν ισχύει κάτι τέτοιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Mike2222 είπε

Τι μοντέλο έχει παραγγείλει και από ποτέ;;

pro max 128gb, graphite. η παραγγελια μου εγινε 11/10, απο λαθος τους την εχουν στις 29/10, αλλα μιλησα(εκραξα) για αυτο επειδη ειναι λαθος καθαρα δικο τους, το αποδεχτηκαν το λαθος τους και μου εχουν διαβεβαιωσει ολοι πως ισχυει το 11/10. Δεν ξερω τι ισχυει στην πραγματικοτητα ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, spyros.d είπε

pro max 128gb, graphite. η παραγγελια μου εγινε 11/10, απο λαθος τους την εχουν στις 29/10, αλλα μιλησα(εκραξα) για αυτο επειδη ειναι λαθος καθαρα δικο τους, το αποδεχτηκαν το λαθος τους και μου εχουν διαβεβαιωσει ολοι πως ισχυει το 11/10. Δεν ξερω τι ισχυει στην πραγματικοτητα ομως.

Λογικά το 29/10 για να μην στο έχουν φέρει ακόμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρώ πως αφού δεν εγινε ενημέρωση ουτε αυτη την εβδομάδα, δεν πρόκειται να γινουν παραλαβές μεχρι τελος του έτους...  Ούτε ξυραφάκι απο εδω και πέρα από τους απατεώνες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Maxpower71 είπε

Λογικα θα εχει παραλαβη την επομενη εβδομαδα. Το δευτερο κυμα παραλαβης ωστε να δωσουν τις παραγγελιες Οκτωβριου τουλαχιστον

Μακάρι γιατί πραγματικά έχει κουράσει το όλο θέμα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/12/2021 στις 11:49 ΠΜ, spyros.d είπε

μολις μιλησα με κωτσοβολο, μου ειπαν πως εχουν εντολη απο κωτσοβολο, απο τα κεντρικα δηλαδη, οτι οσοι κανανε παραγγελια μεσα στον οκτωβριο θα παραλαβουν πριν τα χριστουγεννα. Απο δευτερα περιμενουν παραλαβη δηλαδη μου ειπε.

Παραγγελία 25/10 και κανένα φως στον ορίζοντα! 
μας κοροϊδεύουν όλους απλά. Μίλησα σήμερα και μου είπαν πως δεν γνωρίζουν ποτε θα έρθουν, υπάρχει περίπτωση να παραλαβω με τον νέο χρόνο! Αυτά μου είπαν 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...