Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Δυστυχώς έχω άσχημα νέα.απο πολύ έγκυρη πηγή δεν θα παραλάβει κάνεις πάλι Μέχρι το νέο έτος. Είτε προπαραγγελια είτε παραγγελία με δόσεις είτε Οκτωβρίου είτε Νοεμβρίου. Από νέα χρονιά και πάλι με το σταγονόμετρο η συσκευές κάθε βδομάδα θα εξυπηρετεί περίπου 5 παραγγελίες το κάθε κατάστημα. Εγώ είχα παραγγελία αλλά την ακύρωσα και πήρα με δόσεις μέσω πιστωτικής από μαγαζί Σκρουτζ και παρέλαβα την ίδια μέρα. Δυστυχώς πέφτει μεγάλο δούλεμα και δεν ξέρω τον λόγο. Πρώτη φορά συμβαίνει αυτό με iPhone 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Vagelisdim είπε

Καλησπέρα. Δυστυχώς έχω άσχημα νέα.απο πολύ έγκυρη πηγή δεν θα παραλάβει κάνεις πάλι Μέχρι το νέο έτος. Είτε προπαραγγελια είτε παραγγελία με δόσεις είτε Οκτωβρίου είτε Νοεμβρίου. Από νέα χρονιά και πάλι με το σταγονόμετρο η συσκευές κάθε βδομάδα θα εξυπηρετεί περίπου 5 παραγγελίες το κάθε κατάστημα. Εγώ είχα παραγγελία αλλά την ακύρωσα και πήρα με δόσεις μέσω πιστωτικής από μαγαζί Σκρουτζ και παρέλαβα την ίδια μέρα. Δυστυχώς πέφτει μεγάλο δούλεμα και δεν ξέρω τον λόγο. Πρώτη φορά συμβαίνει αυτό με iPhone 

οποτε παμε ολοι ακυρωση και κοιταμε απο σκρουτζ η΄ αμαζον

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Aggelos Τ είπε

οποτε παμε ολοι ακυρωση και κοιταμε απο σκρουτζ η΄ αμαζον

πόσο θελω να το κανω αυτο, αλλα εχω βαλει πλανο δοσεων. Αν ηταν να τα δωσω με τη μια τα λεφτα θα το ειχα ηδη στα χερια μου λογικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, spyros.d είπε

πόσο θελω να το κανω αυτο, αλλα εχω βαλει πλανο δοσεων. Αν ηταν να τα δωσω με τη μια τα λεφτα θα το ειχα ηδη στα χερια μου λογικα.

Ούτε εγώ είχα μετρητά να δώσω και ούτε θα έδινα αν είχα τόσα πολλά χρήματα αλλά έβαλα δόσεις μέσω πιστωτικής και σώθηκα. Όχι θα κάτσω να παρακαλάω τον κωτσοβολο να του δώσω τα λεφτά μου και να με κοροϊδεύει μέσα στα μούτρα μου 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Vagelisdim είπε

Ούτε εγώ είχα μετρητά να δώσω και ούτε θα έδινα αν είχα τόσα πολλά χρήματα αλλά έβαλα δόσεις μέσω πιστωτικής και σώθηκα. Όχι θα κάτσω να παρακαλάω τον κωτσοβολο να του δώσω τα λεφτά μου και να με κοροϊδεύει μέσα στα μούτρα μου 

συμφωνω 100%!! Αλλα δυστηχως για μενα ο κωτσοβολος ειναι μονοδρομος γιατι δεν εχω πιστωτικη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, spyros.d είπε

συμφωνω 100%!! Αλλα δυστηχως για μενα ο κωτσοβολος ειναι μονοδρομος γιατι δεν εχω πιστωτικη. 

Αυτο εκμεταλλεύονται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, spyros.d είπε

συμφωνω 100%!! Αλλα δυστηχως για μενα ο κωτσοβολος ειναι μονοδρομος γιατι δεν εχω πιστωτικη. 

Κάνουν και αλλά καταστήματα δόσεις αν δεν κάνω λάθος πλαίσιο.πλανο δόσεων Όχι με πιστωτική αλλά μάλλον και εκεί θα περιμένεις. Τι να σου πω καλή υπομονή και σίγουρα θα είναι μεγάλη αυτή η υπομονή γιατί πάει για μετά τις γιορτές όπως το κόβω από αυτά που έχω μάθει και ακούσει 

7 λεπτά πριν, NVLF είπε

Αυτο εκμεταλλεύονται....

Ακριβώς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Vagelisdim είπε

Καλησπέρα. Δυστυχώς έχω άσχημα νέα.απο πολύ έγκυρη πηγή δεν θα παραλάβει κάνεις πάλι Μέχρι το νέο έτος. Είτε προπαραγγελια είτε παραγγελία με δόσεις είτε Οκτωβρίου είτε Νοεμβρίου. Από νέα χρονιά και πάλι με το σταγονόμετρο η συσκευές κάθε βδομάδα θα εξυπηρετεί περίπου 5 παραγγελίες το κάθε κατάστημα. Εγώ είχα παραγγελία αλλά την ακύρωσα και πήρα με δόσεις μέσω πιστωτικής από μαγαζί Σκρουτζ και παρέλαβα την ίδια μέρα. Δυστυχώς πέφτει μεγάλο δούλεμα και δεν ξέρω τον λόγο. Πρώτη φορά συμβαίνει αυτό με iPhone 

Άφου υπάρχουν διαθέσιμα στο σκρουτζ, πάλι καλά. Άμα δεν μπορεί να τα φέρει εδώ η infoquest & istorm τα παίρνουμε από σκρουτζ και όλα οκ. Τώρα όσοι περιμένουν να παραλάβουν προπαραγγελία που την βγάζει άμεσα διαθέσιμη στους αμπελόκηπους, ας περιμένουν για του χρόνου, τι να πω.

23 λεπτά πριν, spyros.d είπε

συμφωνω 100%!! Αλλα δυστηχως για μενα ο κωτσοβολος ειναι μονοδρομος γιατι δεν εχω πιστωτικη. 

Στην Θεσσαλονίκη υπάρχει κατάστημα που εξυπηρετεί δόσεις χωρίς πιστωτική και τα φέρνει σε 2-3 εβδομάδες και όχι σε 3 μήνες όπως η infoquest

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα όταν παίρνω στο τηλέφωνο για την εξέλιξη της παραγγελίας το ηχογραφημένο μήνυμα μου λέει ότι είναι στο στάδιο της προετοιμασίας..το λέει και σε άλλους;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Mike2222 είπε

Εμένα όταν παίρνω στο τηλέφωνο για την εξέλιξη της παραγγελίας το ηχογραφημένο μήνυμα μου λέει ότι είναι στο στάδιο της προετοιμασίας..το λέει και σε άλλους;;

και σε μενα αυτο λεει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Vagelisdim είπε

Καλησπέρα. Δυστυχώς έχω άσχημα νέα.απο πολύ έγκυρη πηγή δεν θα παραλάβει κάνεις πάλι Μέχρι το νέο έτος. Είτε προπαραγγελια είτε παραγγελία με δόσεις είτε Οκτωβρίου είτε Νοεμβρίου. Από νέα χρονιά και πάλι με το σταγονόμετρο η συσκευές κάθε βδομάδα θα εξυπηρετεί περίπου 5 παραγγελίες το κάθε κατάστημα. Εγώ είχα παραγγελία αλλά την ακύρωσα και πήρα με δόσεις μέσω πιστωτικής από μαγαζί Σκρουτζ και παρέλαβα την ίδια μέρα. Δυστυχώς πέφτει μεγάλο δούλεμα και δεν ξέρω τον λόγο. Πρώτη φορά συμβαίνει αυτό με iPhone 

Παιδια πείτε μου πλιςςς. Βρηκα το μοντέλο που θελω σε σκρουτζομαγαζο

το παιρνω αμεσα κ ακυρώνω πλαίσιο η παιζει θεμα μαϊμού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, pitapple είπε

Παιδια πείτε μου πλιςςς. Βρηκα το μοντέλο που θελω σε σκρουτζομαγαζο

το παιρνω αμεσα κ ακυρώνω πλαίσιο η παιζει θεμα μαϊμού;

Όχι καλέ τι θέμα μαϊμού. Κανονικά τηλέφωνα είναι και αυτά δες από το κατάστημα που θα πάρεις να έχει καλές κριτικές 

17 λεπτά πριν, Mike2222 είπε

Εμένα όταν παίρνω στο τηλέφωνο για την εξέλιξη της παραγγελίας το ηχογραφημένο μήνυμα μου λέει ότι είναι στο στάδιο της προετοιμασίας..το λέει και σε άλλους;;

Ναι σε όλους αυτό λέει από την πρώτη μέρα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακύρωςα σήμερα το πρωί για I phone pro max sb 128…..τα ίδια και τα ίδια στο τηλέφωνο τους βαρέθηκα .  Το πήρα ηδη από Σκρουτζομαγαζο ( e-Karavasilis  ) με άτοκες δόσεις σε κάρτα το 256gb  !τα ίδια πέρασα πέρσι με το ps5 και το πήρα 7 μήνες μετά τη παραγγελία … και την πάτησα και φέτος επειδή μου είπαν παράδοση 15 μέρες … ποτέ ξανά τιποτα από κωτσοβολο 

image.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...