Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Vagelisdim είπε

Όχι δεν είπα ότι λες ψέματα προς θεού απλά μου έχουν πει από μέσα ότι δεν θα δοθεί άλλη συσκευή πριν το νέο έτος. Μπορεί να σου ήρθε τώρα το μνμ και να παραλάβεις με το νέο έτος που σου εύχομαι να παραλάβεις πιο γρήγορα γιατί από την στιγμή που σου έρχεται μνμ μετά από 2-3 εργάσιμες παραλαμβάνεις

Και εγώ τίποτα δεν πιστεύω αν δεν δω και άλλη εξέλιξη. Ότι νεότερο θα ενημερώσω. 

Επεξ/σία από Ploma581
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις εκλεισα τηλεφωνο με εξυπηρετηση πελατων και μου ειπαν πως τον δεκεμβριο θα καλυφθουν ολες οι παραγγελιες οκτωβριου-νοεμβριου. Μεχρι το τελος της επομενης εβδομαδας μου ειπαν θα εχω ημερομηνια παραλαβης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, spyros.d είπε

Μολις εκλεισα τηλεφωνο με εξυπηρετηση πελατων και μου ειπαν πως τον δεκεμβριο θα καλυφθουν ολες οι παραγγελιες οκτωβριου-νοεμβριου. Μεχρι το τελος της επομενης εβδομαδας μου ειπαν θα εχω ημερομηνια παραλαβης.

Μέσα σε 9 μέρες δηλαδή θα έχουν δώσει όλες τις παραγγελίες? Δύσκολο έως ακατόρθωτο. Εγώ μίλησα με γνωστό μου μέσα από κωτσο και μου είπε ότι έχουν χιλιάδες παραγγελίες και παίρνουν από 50 έως 100 συσκευές κάθε Παρασκευή παλιά ομως και τώρα έχουν παραλάβη κάθε δύο εβδομάδες και ότι θα αργήσουν να δωθουν οι παραγγελίες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Vagelisdim είπε

Μέσα σε 9 μέρες δηλαδή θα έχουν δώσει όλες τις παραγγελίες? Δύσκολο έως ακατόρθωτο. Εγώ μίλησα με γνωστό μου μέσα από κωτσο και μου είπε ότι έχουν χιλιάδες παραγγελίες και παίρνουν από 50 έως 100 συσκευές κάθε Παρασκευή παλιά ομως και τώρα έχουν παραλάβη κάθε δύο εβδομάδες και ότι θα αργήσουν να δωθουν οι παραγγελίες. 

καλα και εγω δεν το πιστευω η αληθεια ειναι. οτι μου λενε το μεταφερω εδω απλα για να συγκρινουμε το τι λενε στον καθενα. βεβαια μου ειπε πως περιμενουν μεσα στο δεκεμβρη μια τεραστια παραλαβη απο iphone οποτε ισως να μπορεσουν οντως να τις καλυψουν ολες. βλεπουμε παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήρε τηλέφωνο τώρα γνωστός μου μέσα από κωτσο και υπάρχουν ετοιμοπαραδοτες συσκευές καινούργιες Όχι εκθεσιακες σε όλα τα χρώματα το 13pro max αλλά μόνο σε 500gb και 1tb. Για 128gb και 256gb μου είπε θα υπάρχει αναμονή αρκετό καιρό ακόμα γιατί όλοι αυτά έχουν παραγγείλει. Όποιος δεν θέλει να περιμένει άλλο δηλ και έχει τα χρήματα μπορεί να αλλάξει την παραγγελία του και να έχει το κινητό πριν τα Χριστούγεννα. Αλλιώς αναμονή 1-2 μήνες μετά το νέο έτος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας όλους παιδιά, όντας και γω σαν όλους εδώ στην ομάδα είχα χασει κάθε ελπίδα και περίμενα κατά τέλη Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου και ΑΝ…βλέπω τώρα πριν 5’ τηλέφωνο από Αθήνα λέω μωρε λες;;; Και οντως παιδιά…η παραγγελία επιτέλους είναι έτοιμη και Δευτέρα-Τρίτη είπαν θα την έχω. Αύριο δρομολογείται !

**παραγγελια έγινε 24/11 13 pro Graphite 256GB με προκαταβολή 350€ εξ αρχής ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ

F6E3746F-402B-4933-B3B2-A1A0A07AC4EA.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, ThodorisGRE999 είπε

Καλησπέρα σας όλους παιδιά, όντας και γω σαν όλους εδώ στην ομάδα είχα χασει κάθε ελπίδα και περίμενα κατά τέλη Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου και ΑΝ…βλέπω τώρα πριν 5’ τηλέφωνο από Αθήνα λέω μωρε λες;;; Και οντως παιδιά…η παραγγελία επιτέλους είναι έτοιμη και Δευτέρα-Τρίτη είπαν θα την έχω. Αύριο δρομολογείται !

**παραγγελια έγινε 24/11 13 pro Graphite 256GB με προκαταβολή 350€ εξ αρχής ΚΩΤΣΟΒΟΛΟ

F6E3746F-402B-4933-B3B2-A1A0A07AC4EA.png

Καλά είναι και το μοντέλο που έχεις παραγγείλει τέτοιο που τους έκανε να σου παραδώσουν σχετικά νωρίς. Δεν έχεις πάρει όπως όλος ο πλανήτης 13pro max 128gb sb η graphite. Άντε με το καλό να το χαρείς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ο καθενας λεει τα δικα του. Οποιος θελει να ακυρωσει, ας ακυρωσει... Πριν μια εβδομαδα πηγα στο καταστημα και μου ειπαν λογικα μεσα στον Δεκεμβρη θα παραλαβεις. Απο 30/10 την εχω κανει. Οποτε οσοι παραγγειλαν Νοεμβριο θα παραλαβουν σιγουρα Ιανουαριο +

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κορυφαίο είναι πως υπάρχουν πελάτες που έχουν κανει διακανονισμους με δόσεις που η καταβολή τους ξεκινά από Γεναρη και ακόμη δεν έχουν παραλαβή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θέλω να προκαλέσω ούτε αναστάτωση ούτε υπάρχει λόγος να βγάζω θεωρίες απτό μυαλό μου. Παρότι όπως προανέφερα μελετώντας τα όσα γράφονται για ημερομηνίες εγω θεώρησα ότι θα υλοποιούνταν η παραγγελία μου το λιγότερο τέλη Ιανουαρίου. Όμως συνέβη το τηλεφωνημα από τον Κωτσόβολο που σας ανέφερα. Μόλις το έχω στα χέρια μου θα σας ενημερώσω εκ νέου. Καλό υπόλοιπο σε όλο το forum 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, james01gr είπε

Το κορυφαίο είναι πως υπάρχουν πελάτες που έχουν κανει διακανονισμους με δόσεις που η καταβολή τους ξεκινά από Γεναρη και ακόμη δεν έχουν παραλαβή. 

Χαχα και είμαστε κι εμείς που πηραμε με δανειοδότηση χωρις πρωτη δόση το Γενάρη και ήδη έχουμε πληρώσει 2 δόσεις χωρίς κινητό.... 😅😅😅😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...