Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Vagelisdim είπε

Μέσα σε 9 μέρες δηλαδή θα έχουν δώσει όλες τις παραγγελίες? Δύσκολο έως ακατόρθωτο. Εγώ μίλησα με γνωστό μου μέσα από κωτσο και μου είπε ότι έχουν χιλιάδες παραγγελίες και παίρνουν από 50 έως 100 συσκευές κάθε Παρασκευή παλιά ομως και τώρα έχουν παραλάβη κάθε δύο εβδομάδες και ότι θα αργήσουν να δωθουν οι παραγγελίες. 

Χιλιάδες παραγγελίες για iphone μου φαίνεται λίγο χλωμό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα κ από εμένα. Παραγγελία pro max sb 128 από 24/11 πήγα κ την ακύρωσα  πριν λίγες ώρες στο κατάστημα στην Πατρα. Μαζί με μια υπάλληλο βρήκαμε στο σύστημα ένα διαθέσιμο graphite 500ari στις αποθήκες του Κώτσου όπου κ το παρήγγειλα. Παρασκευή μεσημέρι πάω για παραλαβή. Από 1100 (αποφορογημενο το πήρα με 48 ατοκες) θα πάει συν 330.

Επεξ/σία από NikgrPatra
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, DimitrisTmnds είπε

Μίλησα στο τηλέφωνο με εξυπηρέτηση πελατών και μου είπαν για πιθανή ημερομηνία παράδοσης 30/12 σε παραγγελία 21/10.

Σου άλλαξε το στατους η σου ήρθε μήνυμα η απλά πήρες τηλέφωνο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Vagelisdim είπε

Με λίγα λόγια δεν μπορούμε να τους κάνουμε τίποτα 

Παιδια το οτι απαντα ετσι το νομικο τμημα τους δε σημαίνει οτι δεν μπορει να τους κανει καποιος κατι.... Δεν τηρούν καν αυτο που γραφουν στους ορους για συχνη ενημερωση και τα σχετικα... Δεν ενημερωνουν ξεκαθαρα πελατες με παραγγελιες που εχουν υπερβεί το οριο των 45 ημερων... Για μενα οπως ειπα χρειαζεται τηλεφωνο στο 1520 και ενημερωση του τι συμβαίνει... Η καθε εταιρεία είναι υποχρεωμένη μετα το περας καποιοων ημερων να ενημερωνει τους πελάτες... Απλα τρωνε ενα 20αρι χιλιαρικα πρόστιμο τη στιγμη που κερδιζουν πολλες εκατονταδες χιλιαδες με τις πρακτικες τους.... 

Με θυμωνει επισης που καλεις και δεν σου λενε τιποτα ενω τωρα που επεσε δικηγόρος στη μεση κελάηδισαν μεσω του νομικου τους τμημα οτι αναμένεται παραλαβη τέλος Δεκέμβρη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε ότι λένε μέσα στην απάντηση τους δεν ισχύει, και προσπαθούν να με βγάλουν ψεύτη ότι με έχουν ενημερώσει. Πότε δεν πήραν τηλέφωνο ποτέ δεν έστειλαν μήνυμα. Και επίσης ισχυρίστηκαν ότι από το κατάστημα δεν μου είπαν ποτέ ότι το προϊόν θα παραδοθεί εντός ενός μήνα και συγκεκριμένα πριν τις 23/11 που το χρειαζόμουν για ταξίδι του εξωτερικού. Όσο για την διαθεσιμότητα λένε ξεκάθαρα : ότι είναι οι παραγγελίες των καταναλωτών που έχουν βάλει παραλαβή από το κατάστημα. Γελάω και γερνάω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, valadisz είπε

Σου άλλαξε το στατους η σου ήρθε μήνυμα η απλά πήρες τηλέφωνο? 

Καλημέρα! Απλά πήρα να τους πω ότι δεν υπάρχει περίπτωση να δώσω ούτε ευρώ για την δόση του κινητού εάν δεν έχω πάρει την συσκευή στα χέρια μου. Και μου είπαν ότι στο σύστημα τους δείχνει 30/12 για παράδοση. Αυτό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, DimitrisTmnds είπε

Καλημέρα! Απλά πήρα να τους πω ότι δεν υπάρχει περίπτωση να δώσω ούτε ευρώ για την δόση του κινητού εάν δεν έχω πάρει την συσκευή στα χέρια μου. Και μου είπαν ότι στο σύστημα τους δείχνει 30/12 για παράδοση. Αυτό 

Παράδοση σε σένα η παράδοση σε αυτούς... Το κακο με τα πλανα δοσεων είναι πως με το που γίνεται έγκριση ο κωτσος παιρνει το ποσο... Οι δοσεις σου πανε στην τραπεζα πιυ το εξέδωσε... Οποτε καλο ειναι να ενημερώσεις την τράπεζα πως δεν πληρώνεις γιατι δεν εχεις παραλάβει... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ΝΕΟ: Δεν μου έχει έρθει κανένα SMS αλλά η κατάσταση της παραγγελίας μου άλλαξε... Από αναμονή διαθεσιμότητας τώρα βγαζει:

Επεξεργασία

Σε εξέλιξη

Η παραγγελία σου είναι σε επεξεργασία. Σύντομα θα δεις εδώ την εκτιμώμενη ημερομηνία παράδοσης από εμάς στη συνεργαζόμενη εταιρεία courier.

 

 

UPDATE: Πήρα τηλ να επιβεβαιώσω και μου απάντησε ο υπάλληλος οτι βλέπει πιθανή παράδοση σε αυτούς της παραγγελίας μου είναι σήμερα (και το τόνισε το παλικάρι πιθανή ημερομηνία σε αυτούς). Και μόλις μπει στην αποθήκη θα ενημερωθώ και με SMS και ελπίζει να παραλάβω μέχρι τέλος του έτους.... 

Επεξ/σία από NVLF
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, Eleutheriag είπε

Καλησπέρα παιδιά, και μένα μου ήρθε μήνυμα ότι βρίσκεται στις αποθήκες με ημερομηνία παραγγελίας 9/11.

Πιο μοντέλο και πόσα gb?

13 ώρες πριν, panagiotis291 είπε

Άσε ότι λένε μέσα στην απάντηση τους δεν ισχύει, και προσπαθούν να με βγάλουν ψεύτη ότι με έχουν ενημερώσει. Πότε δεν πήραν τηλέφωνο ποτέ δεν έστειλαν μήνυμα. Και επίσης ισχυρίστηκαν ότι από το κατάστημα δεν μου είπαν ποτέ ότι το προϊόν θα παραδοθεί εντός ενός μήνα και συγκεκριμένα πριν τις 23/11 που το χρειαζόμουν για ταξίδι του εξωτερικού. Όσο για την διαθεσιμότητα λένε ξεκάθαρα : ότι είναι οι παραγγελίες των καταναλωτών που έχουν βάλει παραλαβή από το κατάστημα. Γελάω και γερνάω 

Τι εννοείς στο τέλος που λες για τις παραγγελίες που είναι για παραλαβή από το κατάστημα? Ότι αυτές δίνονται πιο γρήγορα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Vagelisdim είπε

Πιο μοντέλο και πόσα gb?

Τι εννοείς στο τέλος που λες για τις παραγγελίες που είναι για παραλαβή από το κατάστημα? Ότι αυτές δίνονται πιο γρήγορα? 

Όχι ότι όταν βγάζει διαθεσιμότητα στα καταστήματα είναι η παραγγελίες καταναλωτών που έχουν βάλει παραλαβή από κατάστημα και ότι το δείχνει το σύστημα έτσι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...