Προς το περιεχόμενο

iPhone 13 pro max κωτσοβολος


Νικήτας Ράικος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ξέρω ότι πλέον το θέμα έχει τεντώσει αλλά ας το αναφέρω και αυτό πήγα πάλι σήμερα στον κότσο για να παραλάβω κάτι άλλο και αφού βρήκα μέσα ένα γνωστό  μου πωλητή κάναμε μαζί ένα τηλ στην Αθήνα στο τμήμα πωλήσεων για να ρωτήσουμε τι γίνεται τέλος πάντων και από εκεί μας είπαν τα εξής: στης αποθήκες έβλεπε 2 κομμάτια χρυσά 13 pro max 256g και 24 κομμάτια 13 pro graphite 256 επίσης είδε και ελάχιστα pro max 512 και 1tera δεν μας είπε ακριβή αριθμό γιατί δεν με ενδιέφερε...όσο για την παραγγελία μου 03/11 έγινε η αγορά 13 pro max graphite 128 του χρόνου όπως το βλέπω εγώ βάση δικου μου υπολογισμού και από αυτά που βλέπω από το forum για μετά της 20 Ιανουαρίου το κοβω

Επεξ/σία από [email protected]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παραγγελία 25/10 PM SB 128 ακύρωσα σήμερα επειδή τσ πήρα και μετά από 30 λεπτά έντασης ξαφνικά είχαν στο κατάστημα που ήμουν διαθέσιμο κινητό 13PM MAX GRAPHITE 128 εννοείται πως το πήρα εννοείται πως λυπήθηκα αυτόν που το περίμενε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, panagiotis291 είπε

Παραγγελία 25/10 PM SB 128 ακύρωσα σήμερα επειδή τσ πήρα και μετά από 30 λεπτά έντασης ξαφνικά είχαν στο κατάστημα που ήμουν διαθέσιμο κινητό 13PM MAX GRAPHITE 128 εννοείται πως το πήρα εννοείται πως λυπήθηκα αυτόν που το περίμενε 

να ρωτησω απο ποιο καταστημα το πηρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, panagiotis291 είπε

Παραγγελία 25/10 PM SB 128 ακύρωσα σήμερα επειδή τσ πήρα και μετά από 30 λεπτά έντασης ξαφνικά είχαν στο κατάστημα που ήμουν διαθέσιμο κινητό 13PM MAX GRAPHITE 128 εννοείται πως το πήρα εννοείται πως λυπήθηκα αυτόν που το περίμενε 

Το θεωρώ μεγάλο λάθος να πάρεις το την παραγγελία κάποιου άλλου ενώ έχεις παραγγείλει άλλο χρώμα.ειδικα σε αυτή την φάση μετά από τους μήνες αναμονή απλά μόνο και μόνο επειδή υπήρχε στο κατάστημα. Γνώμη μου 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Vagelisdim είπε

Το θεωρώ μεγάλο λάθος να πάρεις το την παραγγελία κάποιου άλλου ενώ έχεις παραγγείλει άλλο χρώμα.ειδικα σε αυτή την φάση μετά από τους μήνες αναμονή απλά μόνο και μόνο επειδή υπήρχε στο κατάστημα. Γνώμη μου 

Το σκεφτικό σου είναι σωστό αλλά σκέψου και το εξής: Να ακύρωνε και να έφευγε και στο καπάκι να έμπαινε άλλος πελάτης άσχετος και να έλεγε πως θέλει το PM Graphite.... Θα το έδιναν στον επόμενο.... Η ευθύνη είναι ξεκάθαρα του Κώτσου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, NVLF είπε

Το σκεφτικό σου είναι σωστό αλλά σκέψου και το εξής: Να ακύρωνε και να έφευγε και στο καπάκι να έμπαινε άλλος πελάτης άσχετος και να έλεγε πως θέλει το PM Graphite.... Θα το έδιναν στον επόμενο.... Η ευθύνη είναι ξεκάθαρα του Κώτσου...

Το iphone που είχαν εκεί ίσως ήταν κάποιας παραγγελίας απ όλους εμάς που περιμένουμε σαν μ.....ς τόσο καιρό. Τεσπα δεν το θεωρώ σωστό σαν κίνηση δεν θα το έκανα και δεν σκέφτομαι έτσι εγώ συγμωμη. Και αν το έκανα δεν θα έμπαινα να το γράψω στο forum και να το δουν άτομα που περιμένουν με ανυπομονησία μικρού παιδιού. Δεν ξέρω αν είναι λάθος του μαγαζιού η παιδιού που το πήρε δεν ειμαι δικαστής αλλά έτσι όπως το σκέφτομαι σαν κίνηση δεν είναι σωστή γενικά. 

Μόλις τώρα, Vagelisdim είπε

Το iphone που είχαν εκεί ίσως ήταν κάποιας παραγγελίας απ όλους εμάς που περιμένουμε σαν μ.....ς τόσο καιρό. Τεσπα δεν το θεωρώ σωστό σαν κίνηση δεν θα το έκανα και δεν σκέφτομαι έτσι εγώ συγμωμη. Και αν το έκανα δεν θα έμπαινα να το γράψω στο forum και να το δουν άτομα που περιμένουν με ανυπομονησία μικρού παιδιού. Δεν ξέρω αν είναι λάθος του μαγαζιού η παιδιού που το πήρε δεν ειμαι δικαστής αλλά έτσι όπως το σκέφτομαι σαν κίνηση δεν είναι σωστή γενικά. 

Και απ ότι είπε το παιδί πιο πάνω του το έδωσαν μετά από τσακωμο 30 λεπτών αρα δεν μπήκε και είπε γεια σας θέλω ένα iphone και του είπαν μάλιστα πάρτε ένα. Αναγκάστηκαν να το δώσουν και κάποιος άλλος έχασε την σειρά του ενώ σήμερα θα μπορούσε να έχει το κινητό στα χέρια του και τελικά είναι πάλι στο περίμενε. Αν είναι να πάμε όλοι σε ένα κατάστημα και να τσακωθούμε και να μας δίνουν συσκευές ας το κάναμε από την αρχή χωρίς να έπρεπε να περιμένουμε 2 μήνες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραγγελία και πληρωμή 24/10... παραλαβή 30/10...

προφανώς και δεν ήταν διαθέσιμο ενώ μου είχαν πει σε 5-6 εργάσιμες θα είναι εδώ..

απλά μετά από τσακωμό και για να σηκωθώ να φύγω από το κατάστημα που δώσανε προ-παραγγελία πωλητή του καταστήματος.

χρώμα siera blue από Κωτσόβολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 25/12/2021 στις 12:54 ΠΜ, Maxpower71 είπε

20/10 ενας φιλος θα παραλαβει Δευτερα. Μακαρι και εμεις μεσα στην βδομαδα.

Και πάλι τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών. Την προηγούμενη εβδομάδα μου είπαν 30/12 πιθανή παράδοση. Σήμερα μου είπαν δεν βλέπουν τίποτα και να περιμένω μέχρι την Παρασκευή που θα παραλάβουν συσκευές μήπως και υπάρχει κάποια εξέλιξη. Δεν μου είπαν δηλαδή ότι θα παραλάβω. Παραγγελία 21/10

Επεξ/σία από DimitrisTmnds
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα Δευτέρα πήγε φίλος μου στο κατάστημα που είχε κάνει την παραγγελία για να κάνει τσαμπουκά μπας και βγάλει τίποτα και ήταν και άλλο ένα άτομο εκεί που είχε κάνει παραγγελία 21/10 Ενώ ο φίλος μου έχει παραγγελία 12/11 και έλεγε και στους δύο το ίδιο η υπάλληλος ότι θα παραλάβουν μέσα Ιανουαρίου. Δηλαδή οποία ημερομηνία και αν έχεις παραγγελία θα παραλάβεις την ίδια μέρα. Το ψέμα πάει σύννεφο φίλοι μου. Μην ακούτε τίποτα μην παίρνετε τηλέφωνο καν δεν υπάρχει λόγος μας δουλεύουν μέσα στα μούτρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...